Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dolů
 
Autor Téma: škola,škola pro dítě bez znalostí NJ  (Přečteno 905678 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #60 : Březen 10, 2015, 04:01:38 pm »

Tak to verím, že na to sa nedá povedať vôbec nič.
Pravda sa ťažko počúva ...

(v tomto prípade sa ťažko počúva tebe pravda o tebe samej)
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 04:32:21 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #61 : Březen 10, 2015, 04:30:00 pm »

Dodám ešte, že to, že si prachmizerná psychologička, si nemyslím len preto, lebo robíš plateného lokaja pre ALDI namiesto toho, aby si sedela v nejakej psychologickej poradni.

Ale myslím si to aj pre obsah tvojich príspevkov, ktoré aj práve PRETO ani nečítam.
Lepšie povedané, nečítam tie tvoje dlhé tirády: akože psychologické rozbory mňa,
lebo veľmi dobre viem, že tam budú len samé nezmysly!

Že ja o tvoje kvázi psychologické rozbory mňa nestojím, ti asi ušlo!

No, teraz to už VIES, tak s tým môžeš konečne prestať a začať písať niečo, čo má aj hlavu a pätu, a nie tie tvoje hlúposti (o mne)!

Potom si to rada prečítam tvoje príspevky, aj keď budú dlhšie!
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 04:44:50 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #62 : Březen 10, 2015, 05:44:14 pm »

Jméno:  jesennavila
Příspěvků:  461 (0,880 denně)
Pozice:   
Karma:   3 
Datum registrace:  Říjen 02, 2013, 03:17:57 pm
Naposledy aktivní:  Dnes v 05:32:26 pm




Jirike, moje nicky nestriedam, keby som nezabudla heslo (teda som si nemyslela, ze som ho zabudla), používala by som už len tento.

Ale: kto chce psa biť, palicu si nájde ...

p.s. rozmýšlam, ako si prišiel na to, že si jedným nickom naháňam druhému karmu ... radšej sa nevyjadrujem

Nekomentuji:D
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #63 : Březen 10, 2015, 06:04:03 pm »

ok cize jesenna vila je jahoda, som nevedel ...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #64 : Březen 10, 2015, 06:12:15 pm »

Rudo, je to tak. Ja vim, jsem hnusna, ale ja to sem musela dat. On ji uz Jirike v tom duchu psal, ze manipuluje pomoci toho druheho nicku svoji karmu, zatimco tem druhym, kdyz ma vztek, pilne umazava jednu za druhou.Nespokoji se s jednou.
Dnes jsem pred pul patou koukla na tu posledni stranku, na kterou se Hair primotala a "padla za obet" Mrknutí a vim bezpecne, ze mela Jahudka 7 karmicek. Asi ji je nekdo ubral. Ja opravdu ne, protoze je mi to sumak. No a pak  kouknu po pul pate a uz jich mela 8. Mam relativne dobrou pamet, nejak jsem se na to nezamerila, ale proste jsem si toho vsimla.Tak me jen tak napadlo,  co dela Jesennavila a Bingo. Prispechala Jahudce na pomoc. Smích

Pardon, melo tam byt pred pul sestou a po pul seste.
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 06:14:08 pm od Diddi1 » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #65 : Březen 10, 2015, 06:27:21 pm »

Diddi - ja som si doteraz tie karmy vobec nevsimal, ani som nikomu nejake plusy minusy nedaval, myslel som, ze to nikto nepouziva ;-)
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #66 : Březen 10, 2015, 06:49:28 pm »

Rudo, jeden cas to tu bylo predmetem roztrzky, protoze nekdo vymazaval urcitym lidem jednu karmu za druhou. To nebylo tak, ze by treba jednim minusem dal najevo, ze nesouhlasi s prispevkem. K tomu ta karma ma vlastne slouzit.
Treba prikladne Jirike mel jeden den dejme tomu 15 plusu a druhy den byl v minusu a naopak - nekdo jiny (nechci jmenovat) jich najednou mel o hodne vic behem jednoho dne, coz je dost zvlastni. A to lze jen za pouziti vicero nicku. A sam sobe clovek taky nemuze dat plus, takze proto dneska byla aktivovana Jesennavila a Jahoda zase bude tvrdit, ze zapomnela heslo, jak uz se nam nekolikrat snazila namluvit.  Smích

Takze tim je funkce karmy naprosto znehodnocena. Ja uz ji od jiste doby take nepouzivam, ani na plus, ani na minus.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #67 : Březen 10, 2015, 06:58:27 pm »

Rudo, áno písala som sem aj ako jesennavila a nikdy som sa tým netajila.

Prečo sem píšem ako jahoda, to som jirikemu už vysvetlovala v tej téme, keď ma obvinil zo všetkého možného, vrátane toho, že si jedným nickom druhému len zvyšujem karmu.

To je asi všetko, čo k tomuto napíšem.

diddi, tentorat si to neodopustím, taký niekto ako ty je matka a má byť pre niekoho vzorom?
Bola si ku mne neférová a necitlivá, keď si mi písala, že som príliš precitlivelá, kedže si dovolím na honzove žartíky sa urazit. Dnes si viac menej uznala, že si ani nevedela, aký honzov žartík presne ma urazil a ked som ti napísala o čo ide, sama si uznala, že od honzu to bolo hnusné. Namiesto toho, aby si ako slušný človek uznala svoju chybu a ospravedlnila sa, tak tu citujes nejaké veci, čo s danou témou nemajú NIC spolocného!

Toto forum je o tom, pomáhať si ako krajania, nie tu iných (bez dôvodu!) neustále nápadať, ako tu robí super úspešný jirike!!!! že si didi takéhoto niekoho váži, je jej vec. Že obhajuje jeho neustále útoky na mňa, jirikove výmysly vycucané niekde z prsta a ešte má tú drzosť sem čosi hodiť, čo je úplne vytrhnuté z kontextu, to je už nielen hnusné, ale aj podlé a úbohé!to, čo sem hodila, vyznieva tak, že tvrdím, že tu nemám iný nick ako jahoda, čo NIE je pravda a môže si to dohľadať každý, kto si prečíta onú debatu!

Ja som tu nepísala žiadne klamstvá, super úspešnému jirikemu som vtedy vysvetlila, prečo sem píšem ako jahoda, každý si tú debatu môže nájsť a prečítať.
Nehovoriac o tom, že jirikemu môže byť takto jedno, pod koľkými nickmi tu ja píšem a človek sa v duchu pýta, preto tak super upracovaný človek, ktorý ma navyše ženu a dve malé deti, trávi čas tu tým, že si všíma prkotiny a napáda tu ľudí namiesto toho, aby sa venoval svojim deťom a žene ....

takže diddi, píš si čo chceš, prekrucuj a vythrávaj z kontextu, mňa tým nerozhodiíš!
Len som si fakt o tebe myslela čosi iné! Jsem v rozpacích

p.s. vidím z dalsieho príspevku, ze ruda už krmiš dalšími klamstvami, dúfam, že rudo má dosť rozumu, aby len tak neveril tomu, čomu len tak o mne napííšeš (len preto, že si ho raz pochválila)
Hlboko si ma sklamala, k T. si sa dokonale hodila!!!
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 07:00:50 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #68 : Březen 10, 2015, 07:03:25 pm »

Holky nikdy nezklamou  Škleb  Smích  Škleb

Skoda ze tu nejsou tlacitka:  ,,vyskrabat oci,,  ,,tahat za vlasy,, a ,,poskrabat nehty,,...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #69 : Březen 10, 2015, 07:05:52 pm »

SpeCZialized - hahaha dobre som sa zasmial ;-)
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #70 : Březen 10, 2015, 07:07:24 pm »

SpeCZialized:  Škleb
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #71 : Březen 10, 2015, 07:07:42 pm »

ja sa klamstvami krmit nenecham!!!!
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #72 : Březen 10, 2015, 07:10:22 pm »

Vzdycky sem obdivoval ten jejich smysl pro vztahovacnost a intriky. Vykonspirujou uplne vsechno do krajnich mezi, ze by o tom netocili ani filmari z hollywoodu.

Jednou sem trenoval zenskej tym a je neuveritelny co si sou mezi sebou schopny neodpustit a jak se k sobe chovaji.
Chlapi si vynadaj do cu..ku, poslou se do pr..le nebo si daji pres drzku. Ale jak vlezou na hriste jeden za druhyho bude dejchat... Vecer se to splachne v hospode a tecka.

Zensky sou proste z jinyho sveta...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #73 : Březen 10, 2015, 07:12:04 pm »

to  "tahat za vlasy" mi pripomenulo to "jsem kráva" ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=ITaQGPE2vMQ

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #74 : Březen 10, 2015, 07:14:15 pm »

Pokračujem!
Katty sa sťažovala, že táto téma je zaspamovaná!
Ja som reagovala(pôvodne!) len na jirikeho, ktorý (nepriamo) písal, že nie je problém prísť do Nemecka a nevedieť po nemecky ani N.
Katty a jej podobní, čo čítajú a chcú len radu alebo si prečítať rady iných, iste budú zírať, čo tu diddi a spezialized stvárajú ... Co??? Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München