Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Dolů
 
Autor Téma: škola,škola pro dítě bez znalostí NJ  (Přečteno 905648 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #105 : Březen 10, 2015, 09:28:10 pm »

jirike, nechce sa mi to hladat, ale s tou priatelkou si to písal o trosku inak, ako si to teraz lícil v tvojom príspevku ... takze neviem, co si mám o tom mysliet ... písal si kazdopádne nieco v stýle, že bez nej by si bol nahratý

Okrem toho, dobre viem, že zdaleka nie vsetci Nemci vedia po anglicky, takze sa mi akosi nechce verit, ze si sa s nimi na zaciatku dohovaral len anglictinou!

p.s. v tejto téme som žiadne UTOKY od teba nevidela, ani som nič také nepísala ... len kedže sa diddi nielen miešala do niečoho, do čoho ju nič nie je, ale ma aj častovala nadávkami a okrem iného ma obviňovala z nejakých nekalých pocitov voči tebe a tvojej priatelke, tak som spomenula aj tie tvoje minulé útoky na mna, ktorých je veru požehnane a nijako ich nemôžeš poprieť.
Ja som len písala, že si sa do mna obul, kedze si písal, že je nezdvorilé pýtat sa zakladatelky témy, preco dieta nemá na nejaký nemecký kurz, ked vie, ze idu do Nemecka.

No, každý máme o zdvorilosti vlastné predstavy, ze jirike?
Ty napríklad nepovažuješ na "nezdvorilé" nielen opakovane naznačovať, že som na hlavu, ale aj drzo písať, že je div, že som sa ešte neliečila. A to len PRETO, lebo som si dovolila urazit sa na honzovu nechutnu poznamku na mna, ktoru tvoja mala poslusná otrokyna (diddi) sama dnes oznacila na hnusnu a nepristojnu ...  to bolo od teba nielenze nezdvorile, ale vrcholne trápne a hlúpe a prekročil si tým AKEKOLVEK hranice slusnosti ... ale TO pravda teba netrapi, ale hlavne ze budes vycitat inym nedostatok zdvorilosti ...

V tejto téme som pôvodne len odpovedala na tvoj príspevok! Nemozem za to, ze tvoja malá poslusná otrokyna (diddi) sa do toho zamiesala a zasypala ma urázkami (cez to, ze som "nímand", lebo nie som taká uzasne skvelá ako ty a tvoja priatelka, k tomu, ze citim k tebe zast a zavist a nakoniec som bola blbec) ... k tomu tu vytrhavala z kontextu a klamala .. jirike, si si isty, ze si chces ponechat naozaj tvoju priatelku, ktora ti podla tvojho posledneho prispevku az taaak velmi nepomahala a nechces si namiesto toho zobrat diddi, ktora ta ocividne nekriticky zboznuje a urobila by pre teba aj to posledne? Škleb
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 09:41:19 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #106 : Březen 10, 2015, 09:28:41 pm »

Spravne...

Je treba jit tomu stesticku trochu naproti, ze  =D
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #107 : Březen 10, 2015, 09:37:50 pm »

Ne, pisu to porad stejne... Mrknutí
A prestan si brat moji pritelkyni do pusy. Po padesaty první. ..
Nemam za potrebi nic z toho.
A na mobilu sem on-line porad pokud mam internet...
Kdyz Te to tak zajima.
A chatovat si s Tebou nechci.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #108 : Březen 10, 2015, 09:42:38 pm »

jirike, co tak si pozriet význam slova "chat" skôr ako tu opat opakovane zo seba urobíš blbca?
zjavne význam toho slova nepoznáš a používaš ho úplne v inom význame ako má

p.s. tvoju priatelkynu zacala riesit didi, tak svoje ponosy smeruj na nu!
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #109 : Březen 10, 2015, 09:43:25 pm »

Spravne...

Je treba jit tomu stesticku trochu naproti, ze  =D

zeee? Škleb
honza o tom vie tiež svoje Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #110 : Březen 10, 2015, 09:43:52 pm »

Tedy Jirko, je fakt, ze pomalu zacinam litovat, ze jsem se te zastala.  Mrknutí Kdybych vedela, jaky atak to u ni zase vyvola, tak jsem si to odpustila. Mohla a asi i mela jsem to predpokladat a ne se domnivat, ze je to lecitelne, kdyz tomu vlastne posledni dobou nic nenasvedcovalo Tudiz se omlouvam.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #111 : Březen 10, 2015, 09:44:20 pm »

jirike, co tak si pozriet význam slova "chat" skôr ako tu opat opakovane zo seba urobíš blbca?
zjavne význam toho slova nepoznáš a používaš ho úplne v inom význame ako má
Jahodo, tobě už zase došly pilulky a umřel lékárník??
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #112 : Březen 10, 2015, 09:47:28 pm »

Tedy Jirko, je fakt, ze pomalu zacinam litovat, ze jsem se te zastala.  Mrknutí Kdybych vedela, jaky atak to u ni zase vyvola, tak jsem si to odpustila. Mohla a asi i mela jsem to predpokladat a ne se domnivat, ze je to lecitelne, kdyz tomu vlastne posledni dobou nic nenasvedcovalo Tudiz se omlouvam.

diddi je tusim tiez "nezdvorila" ... no posluz si ...
Jirike v jednom nemal pravdu, nie si jeho priatelka, si jeho patolizacka! Pravý priatel povie, ked ten druhý (priatel) robí chybu alebo sa chová neprístojne! Ty mu nepovies nikdy nic a tipujem, ze v momente, ked by si sa odvazila kritizovat cokolvek na nom, tak skoncis takisto ako uz s menovanou pani T
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #113 : Březen 10, 2015, 09:49:36 pm »

milý kleena, preco som si doteraz naivne myslela, ze ty jediný si tu (okrem ruda) normálny a aspon sa snazís byt objektívny?
ach, tá moja naivita ... Hněv
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #114 : Březen 10, 2015, 09:50:59 pm »

Kleeno opatrne, nebo te narkne z rasismu a antislovactvi...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #115 : Březen 10, 2015, 09:55:54 pm »

Ale aspoň nieco som si ujasnila.

Ked bol tento rok sraz (z germany.cz) na Tolwoode, vybrala som sa tam, ale nenasla som to, ani tých, ktorí tam prišli.
Kedže som sa dopredu neohlásila, že prídem, nenabrala som odvahu použit telefonne čislo, čo bolo vtedy pri sraze udané a zistit, kde sa skupina nachádza.

Vtedy som ľutovala.

Teraz som rada ... a už neprídem na žiadny iný zraz, na ktorom sa zúčastni len jeden z tu skalných prispievajucich!
Nielenže mi už prešla chuť spoznať vás osobne!
Ale už by sa mi hnusilo byť s vami v jednej miestnosti!!!

p.s. toto sa netýka mildy, bjetky a ruda, ani admina davida, tí su normálni a neurážajú bez príciny a nad mieru obycajnej ludskej zdvorilosti ... (takisto spezialized je ako tak normalny) ... ostatni skalni, skoda slov! Co??? Hněv Hněv Hněv


« Poslední změna: Březen 10, 2015, 09:58:57 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #116 : Březen 10, 2015, 10:00:32 pm »

Ale tak zkus zacit u sebe... Na co tolik zloby a osocovani?
Nemusi to prece byt porad zub za zub.

Proc se musis se vsema do krve hadat a handrkovat?
Obcas si proste musis nechat neco libit a nebo velkoryse prejit...

Jinak budes za blazna...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #117 : Březen 10, 2015, 10:10:02 pm »

Ale tak zkus zacit u sebe... Na co tolik zloby a osocovani?
Nemusi to prece byt porad zub za zub.

Proc se musis se vsema do krve hadat a handrkovat?
Obcas si proste musis nechat neco libit a nebo velkoryse prejit...

Jinak budes za blazna...


JA som zla?
Ja som normalne reagovala na jirikov prispevok v teme, nikoho som neurazila, ani som na nikoho neútočila a uz som sa o sebe stihla dozvediet, ze som blbec, som na hlavu a beriem lieky, zavidim jirikemu a jeho priatelke ...

Takze skus byt aspon ty objektivny a pozriet sa na to, KTO tu zacal a kto zacal prekracovat hranice slusnosti ... a ake osocovanie?

okrem toho, co písem, myslim vazne, kto je schopny napisat to, co tu dnes pisali didi, kleena a asi pred par tyzdnami jirike, s toho moralnymi zasadami cosi nebude v poriadku ... a takych ludi nemusim, jedno ako su inak mudri a inteligentni ...

Napokon, nehádam a nehandrkujem sa so všetkými, len s tými, čo na mňa (neviem prečo) útočia! Napr. rudovi som normálne dala za pravdu a tým som skončila debatu s ním a žiadna hádka sa nekonala ...

a ešte: už viac krát som tu všelico prekúsla a nechala si "líbit" v záujme pokoja a aby som nebola za totálne hádavú (išlo napr o niektoré. príspevky jirikeho a hair) a AJ tak sa nič nezmenilo, opakovane si veselo útočia bez príčiny ... a ja som len človek a moja trpezlivosť má svoje hranice!
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 10:38:16 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #118 : Březen 10, 2015, 10:36:08 pm »

Takze sem objektivni a koukam na zacatek diskuze...
A podle meho mineni, jsi to ty kdo si zacal a dela tady dusno.

Zacinas se srat do Jirikeho ktery si te celou dobu ani nevsiml, ze kdyby nebylo pritelkyne tak nema co machrovat apod...
Ten samej arogantni pristup pak uplatnujes na vsechny cleny diskuze kteri se ho zastanou.
Ja nevim a ani nechci vedet co bylo mezi vama jinde, ale nemusite si problemy resit napric diskuzema.
Stejne jako s Honzou, si tady budete tahat trika a ostatni otravovat.

Nevim jestli se ti neco nevede, mas spoustu casu a nebo proste jen zalibu v tom se hadat a napadat lidi.
Na zaklade par diskuzi kde sme se potkali si opravdu myslim, ze si trochu zla a nesoudna.
Lidi proste pisou co chteji a ty nemusis nutne na vse reagovat a snazit se prosazovat svou pravdu (i kdyby si byla v pravu).

Jeste sem te nevidel napsat neco pozitivniho...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #119 : Březen 10, 2015, 10:41:29 pm »

Takze sem objektivni a koukam na zacatek diskuze...
A podle meho mineni, jsi to ty kdo si zacal a dela tady dusno.

Zacinas se srat do Jirikeho ktery si te celou dobu ani nevsiml, ze kdyby nebylo pritelkyne tak nema co machrovat apod...
Ten samej arogantni pristup pak uplatnujes na vsechny cleny diskuze kteri se ho zastanou.
Ja nevim a ani nechci vedet co bylo mezi vama jinde, ale nemusite si problemy resit napric diskuzema.
Stejne jako s Honzou, si tady budete tahat trika a ostatni otravovat.

Nevim jestli se ti neco nevede, mas spoustu casu a nebo proste jen zalibu v tom se hadat a napadat lidi.
Na zaklade par diskuzi kde sme se potkali si opravdu myslim, ze si trochu zla a nesoudna.
Lidi proste pisou co chteji a ty nemusis nutne na vse reagovat a snazit se prosazovat svou pravdu (i kdyby si byla v pravu).

Jeste sem te nevidel napsat neco pozitivniho...

to bolo celkom vtipné, že jirike ani "nevie, že tu som", ked len tak asi pred týzdnom tu písal o mne zasvatené psychologické tirády, hoci sa ho to h...o týkalo! a písal o mne, že som na hlavu, lebo som si dovolila byt urazena z uz zmienovanej honzovej poznamky ... takisto mal drzost o mne nepriamo tvrdit, ze sa valam na socialke, kym on maka (kedze som si "dovolila" mu na jeho poslednu tiradu o mne nielen neodpovedat, ale aj napisat, ze odmietam reagovat na jeho prispevky, kym sa nenauci poriadne citat, pretoze ocividne si poriadne neprecital ani moju odpoved jemu)

takze, mi povedz, ako som na jirikeho "zautocila"?
reagovala som na jeho prvý príspevok v téme, kedze z jeho celeho prispevku akoby vyplyvalo, ze clovek moze ist do Nemecka a nevediet ani n, pretoze ani on nevedel a aj tak sa uchytil ... reagovala som na TO, kedze som vedela, ze to nie je pravda ...

ze si nevidel odo mna nic pozitivneho ... no fakt a dost vtipne, kedze si sa sam zucastnil debaty, kde som jednemu staremu cloveku, co ma problem si najst kvoli svojmu veku zamestnanie, nielen radila, ale snazila sa ho aj povzbudit ... myslim, ze mas "zamerne" klapky na ociach ...
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 10:46:27 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München