Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
27.03. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
27.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.03. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
28.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.03. 08:00 D Košice(SK) Bardejov (SK), Michalovce (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ulm (D) Stuttgart(D) 6 Mapa detail
28.03. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Hlohovec (SK), Sered’ (SK), Salzburg (A), Augsburg (D), Ulm (D) Stuttgart(D) 6 Mapa detail
29.03. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
29.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.03. 13:00 D Stuttgart(D) Ulm (D), Augsburg (D), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Zlaté Moravce (SK) Banská Bystrica(SK) 6 Mapa detail
29.03. 13:30 D Stuttgart(D) Ulm (D), Augsburg (D), Salzburg (A), Linz (A), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Poprad (SK) Košice(SK) 6 Mapa detail
30.03. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
30.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
31.03. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
31.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
01.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
02.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
03.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
04.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.04. 08:00 D Košice(SK) Bardejov (SK), Michalovce (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ulm (D) Stuttgart(D) 6 Mapa detail
04.04. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Hlohovec (SK), Sered’ (SK), Salzburg (A), Augsburg (D), Ulm (D) Stuttgart(D) 6 Mapa detail
05.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
05.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
06.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
07.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
08.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
09.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
10.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
11.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.04. 08:00 D Košice(SK) Bardejov (SK), Michalovce (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ulm (D) Stuttgart(D) 6 Mapa detail
12.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
12.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
13.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
14.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
15.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
16.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
17.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
18.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
19.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
20.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
21.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
22.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
23.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
24.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
25.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
26.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
27.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
28.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
29.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.04. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
30.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
01.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
02.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
03.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
04.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
05.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
06.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
07.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
08.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
09.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
10.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
11.05. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.05. 05:00 D Ingolstadt(D) Augsburg (D), München (D), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Snina (SK), Medzilaborce (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
Celkem jízd: 137

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2013 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.