Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: bydlení v Passově  (Přečteno 18202 krát)
novisma



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 17, 2012, 06:37:33 pm »

Ahoj lidičky,
budeme se stěhovat do Pasova a proto sbírám informace kde se dá. Našla jsem poslední na germany.cz někdy ze srpna 2011 a od té doby nic.. Chci se zeptat jestli pořád platí, že se scházíte každý první pátek v měsíci v Pizzeria La Locanda. Rádi bychom vás poznali. Nejsme sice studenti, věkem patříme někam do středu a výše, ale máme malá pětiletá dvojčata a ty tam nastupují od září do školky. Já budu zápasit s jazykem a dětmi a partner podniká. Německy umí dobře a já hodně rozumím a holé věty taky dám dohromady :-). Děti německy učíme postupně. Potřebovali bychom poradit s různými úřady, celkově všeobecně se orientovat a vyhnout se zbytečným komplikacím. Teď hledáme pro partnera bydlení a kancelář, stačí jedna místnost, půjde tam dříve, aby stabilizoval firmu a našel vhodné bydlení. Nevíte někdo o něčem? Prosím, kdyžtak mi můžete psát na email marie.novakova3[at]email.cz.
Přeji všem pěkný den.
Marie
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München