Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Uznani vzdelani-vyssi odborna skola  (Přečteno 32680 krát)
Rendysek



Karma: 0
Příspěvků: 15


« : Leden 20, 2010, 09:36:42 pm »

Dobry den,ahoj,
mam dotaz na vsechny zkusene.
Nachazim se v nemecku a potrebovala bych si nechat uznat svoje vysvedceni z vyssi odborne zdravotnicke skoly.Koukala jsem na internet a nasla par odkazu,ale rada bych se presto zeptala vas.Vite o nejakem institutu v mnichove??
Jinak jsem jeste sjela temata zde,na tomto webu,co vsechno clovek musi predlozit za dokumenty a s tim, co stoji na netu  se to moc neshoduje.Na strankach institutu pozaduji jen vysvedceni v nemcine a osobni prukaz.Neco jako prelozeny rodny list a plan meho studia, to jsem tam nenasla.
Reknete mi prosim vase zkusenosti z praxe
dekuji Rena
Zaznamenáno
ondrejandrej
Host
« Odpověď #1 : Leden 22, 2010, 02:09:49 pm »

Tiež sa pripájam, zaujímalo by ma, čo musím urobiť so slovenským V
Zaznamenáno
Nadka



Karma: -17
Příspěvků: 23


« Odpověď #2 : Leden 22, 2010, 06:41:46 pm »

Ahoj o uznani vzdelania zdravotnych sestier tu bola diskusia:
http://www.germany.cz/forum/index.php?topic=2699.0
Takze skus sa opytat na Regierung von Oberbayern...
Pa
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #3 : Leden 22, 2010, 08:07:53 pm »

Ahoj,
ja som to minuly rok cele absolvovala. Bola som tam prvykrat a doniesla som par dokumentov, co som mala prelozene, ale este mi nieco chybalo, tak mi spravil zlozku, s tym, ze si to prestuduje a postou mi este poslu list, ze co mam dodatocne doniest. Ten list mi za par dni dosiel, musela som si zase spravit termin. Vsetci zdravotnici musia doniest aj potvrdenie, ze ovladaju nemcinu na urovni B2 a ten test sa da spravit pokial viem len v dvoch instituciach v Mnichove a to je Goethe Institut a Munchner Volkshochschule. Ked som tam uz mala vsetky papiere, tak mi povedali, ze si musim spravit dodatocne studium ukoncene teoretickou a praktickou skuskou. Az potom ma mozu uznat ako zdravotnu sestru.
Kamaratka, ktora maturovala v roku, ked sme vstupili do EU, ta skolu robit nemusela, tej do 2 mesiacov poslali Urkunde, ze je uznana.
Studijny plan /alebo koncorocne vysvedcenia zo vsetkych 4 tried prelozene do nemciny/ pozaduju len v pripade, ze nema niekto diplom, vysku alebo ukoncil studium na SZS este pred vstupom do EU.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München