Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Dolů
 
Autor Téma: pravda ohledně kovidu ( corona virus disease 2019 )  (Přečteno 1476131 krát)
LenkeKarma: -19
Příspěvků: 909


« : Prosinec 02, 2020, 11:56:13 pm »

Ahoj všici,

vytvořil jsem pro toto samostatné vlákno, abychom se mydlili tady, a ne různě ve všech diskusích jinde.


Lenke - ked uz si v Cechach - preco tam tie pocty mrtvych rastu tak RAKETOVE ?
ved cesi su zodpovedni, nie ako ti germanski trotly, nie ?

Rudo, podléháš vymývání mozků, stejně jako Jiří, a stejně jako ti všichni hodní ( dobrosrdeční ) lidé, kteří na jaře šili roušky.
Ale zeptal jsi se rozumně, proto ti rozumně odpovím.

Odpovím pro všechny, a odpověď můžete volně kopírovat.


tak tedy:

Ta celá věc s kovidem je propaganda se zveličenou chřipkou, nazývanou od letošního března ( 2020 ) kovid ( korona ), aby se to odlišilo, a dala se na tom vystavět tato neskutečná propaganda.
Všimni si, že letos na jaře se úplně ztratilo slovo chřipka, a všude tisíckrát, milionkrát znělo kovid / korona. Už to byl první znak, že tu něco nesedí. ( Stokrát opakovaná lež se stává pravdou, a určitě, pokud nám kovid zopakovali milionkrát )

Propagandu vystavěli vůdci Západu ( nacisti, kteří nevychcípali na konci 2 SV, jak si naivkové myslejí ), spolu s Čínu ( výrobce čehokoliv ), a Rusko + další země G8 se musely k této propagandě přidat, aby netrhaly partu - aby držely basu. Je to to samé, jako byla druhá světová válka - také naplánovaná celosvětově.

Kovid byl naplánovaný a provedený celosvětově, jen v Africe se mu "moc nedařilo", protože afričani, obrazně řečeno, spí a jedí z prachu na zemi, a je tam takové teplo, že je na ně i ebola krátká ;-)   ( mimochodem ebola je také virové onemocnění, stejně jako kovid )


Kovid ( chřipka ) na jaře skutečně byl. Měl jsem ho, měli ho normální lidé, se kterými jsem mluvil, a kteří neměli důvod si vymýšlet. Kovid přišel ( se začal šířit ) už někdy v listopadu / prosinci 2019, a to nejen v Číně, ale i v Evropě. Prostě je to chřipka, která přichází každé jaro a každý podzim.
Na jaře proto, že se najednou udělá teplo, lidé začnou chodit v tričku, ale není zase takové teplo, takže někteří nastydnou, někteří více, a hned je z toho chřipková vlna.
A na podzim je to opačně: lidé jsou rozehřátí z léta, chodí stále v tričku, ale ono už není takové teplo, tak nastydnou, nenastydne jeden, ale celá řada, a je tu podzimní vlna chřipky.


Kovid ( silnější chřipka ) se na jaře projevoval(a) tak, že měl člověk vyšší teploty než u běžné chřipky, musel to déle vyležet, a stejně potom ještě nebylo vyléčeno úplně. Odeznělo to až za deset dnů až deset týdnů ( podle toho, jak to kdo poctivě vyležel nebo hrubě přechodil ).
Silnější chřipka přichází tak jednou za sedm až deset let. Já si pamatuju z osmdesátých, že děti dostaly chřipkové prázdniny, a dospělým bylo doporučeno to vyležet, a bylo. Přešlo to, nikdo ( moc ) nepochcípal, ale rozhodně se z toho nedělala taková zrůdná, nemorální, agresivní propaganda, jakou dělají v současnosti nacisti.

Co jsou nacisti za psychopaty a zrůdy ukázali nejzřetelněji ve druhé světové válce: vyhlazování určitých skupin lidí v koncentračních táborech ( židi, cikáni, duševně postižení, Češi, Poláci, ... ), nucené těžké tělesné práce lidí v podzemí dokud nezemřeli, pokusy na živých lidech ! ( zrůda Mengele ), kradení dětí z ČS / PL / UA / aj. rodin a posílání na "převýchovu" ( = vymývání mozků ) do Německa, psychopatická myšlenka ovládnout celý svět ( což není možné, protože žádný vůdce nežije tak dlouho, a lidstvo nemůže mít jednoho vůdce z podstaty člověka / zvířat / vesmírných zákonů ) atd.


Tato propaganda s kovidem byla zacílena na lidi starší 55 let. Proč ? 1. jsou snáze manipulovatelní ( snáze uvěří pitomině ), zatímco dvacetiletí nebo čtyřicetiletí moc ne. 2. Starší lidi ( nad 75 až 80 let, tlustoprdy i v padesáti ) chřipka vždy dorazila, protože už jim v těle selhávaly orgány, a jejich tělo ten nápor virů prostě nevydrželo.

Na jaře to byla skutečně silnější chřipka, teď na podzim už jen dozvuky = velmi slabý odvar, protože už jsme si všichni vytvořili v těle protilátky z jarní vlny ( tzv. kolektivní promoření ).
Jak poznáte, kolik je "kovida" skutečně ve společnosti ? Zeptáte se všech: příbuzných + spolupracovníků + sousedů, a uděláte si obrázek, kdo tím ( kovidem - chřipkou ) onemocněl: kolik to bylo lidí na počet oslovených, kolik danému nemocnému bylo, a jakého zdrav. stavu je / byl. A pak si dáte dvě a dvě dohromady o počtech a závažnosti. To se nazývá přemýšlení a zájem. Nebýt tupá ovce, která jen konzumuje, co jí melduje TV, rádio a internet.

Ale aby mocipáni tuto propagandu mohli vést i na podzim 2020 a příští jaro ( 2021 ), vymysleli "plošné testování". To znamená, že se nažene pokud možno co největší množství lidí na testy ( které jsou nespolehlivé jak stará bačkora - viz testování Elona Muska - ten propagandu zesměšnil opravdu perfektně ), a tím na podzim křivky raketově stouply. Obrazně řečeno: polovina lidí byla positivních, polovina negativních, v každé zemi na světě.
Nezapomínejte, že je to propaganda, velmi dobře vymyšlená ( promyšlená ) na rok až dva dopředu ( plus to, co potom bude následovat ). Takže si mocipáni obhájili, že mohou dále šikanovat, zastrašovat a stresovat obyvatelstvo ( na celém světě ), když prý ty křivky ( nespolehlivého testování ) tak strmě stoupají.

No a jarní vlna 2021 bude vypadat tak, že se obyvatelstvu řekne: my jsme vám rozvolnili na vánoce ( protože největší chamtivci světa chtějí, aby debílci utráceli na vánoce ), vy jste byli nezodpovědní ( ó, jaká kravina ... ), nakazili se, tak vás teď zase dáme do klece = naženeme na očkování, začneme hubit odepřenými dávkami apod. !


Kovid je jen zástěra k něčemu většímu - hubení lidstva na Zemi. Vlivem tohoto kovidu hodně lidí páchá sebevraždy, rozvádí se, domácí násilí, odcizení, závislost na čoklech, zteploušťuje svoje chování ( podlejzá ), ze žen se stávají hysterické agresivní nespolehlivé "netrvanlivé" ( netrpělivé ) dominy atd., lidé se nerozmnožují ( ze stresu, z přílišné blízkosti, tj. ne ze zdravého odstupu ) - prostě nastávají psychopatologické jevy a stavy mezi lidmi i ve společnosti, kvůli kterým se lidé nechtějí rozmnožovat, a nerozmnožují.
Do toho přidávání chemikálií do půdy, potravin i "léků" ( prášků ), hormony napíchané do kuřat, prasat i skotu, geneticky modifikovaná zelenina z Holandska a Španělska, stres v práci, trvalý stav bez lásky ve společnosti ( národu ), ... - to žádné lidské tělo nevydrží, ať jsi Čech, Němec, Rus nebo třeba Američan.

A to je to, o co vládnoucím psychopatům ( nejen z germánských území, tj. ze Západu ) jde: snížit počet obyvatelstva na Zemi. Stres z kovida a povinná vakcinace jsou jenom jedny z prostředků. Co bude, uvidíme.


Ptejte se, co vám není jasné. Zkuste reagovat na myšlenky, ne na slova, ať se tu nehádáme jak malé děti.


Jiří, i ty se mýlíš, ale to není podstatné. Podstatné je dobrat se pravdy:

"Rudo raketově to roste kvůli NEZODPOVĚDNÉMU velkému rozvolněni v létě a NEZODPOVĚDNÉMU pozdnímu znovuzavedení opatření - ne kvůli Tvé debilní předpovědi, která Ti evidentně dělala radost."

Toto je jedna z myšlenek, které inteligentnějším ( přemýšlivějším ) lidem mocipáni ( nacisti, "vůdci" světa ) podstrkují, aby měli lidé o čem dumat. Další byla třeba to, jestli byl virus vyroben uměle nebo vznikl sám. Člověk nedokáže vyrobit virus, protože je tam malinký a složitý ( stejně jako člověk nedokáže vyrobit robota inteligentnějšího, než je člověk sám ). Nebo jestli se kovid rozšířil z Číny či z Ameriky ...

Všechno toto slouží nacistům k odvedení pozornosti obyvatelstva od jejich kejklí / zrůdností. A pak budou lidé zase čumět jako puci, až tu bude náhle třetí světová válka ( např. ). Je dobré sledovat náznaky, vývoj, přemýšlet, informovat se, pomáhat si, držet při sobě, a ne se tepat jak koně, ...

« Poslední změna: Prosinec 03, 2020, 12:03:20 am od Lenke » Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1 : Prosinec 03, 2020, 09:02:45 am »

Jirike - vidis, tu to mas podrobne vysvetlene, jak hluboce se mylis  Škleb
Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #2 : Prosinec 03, 2020, 10:36:34 am »

"Člověk nedokáže vyrobit virus, protože je tam malinký a složitý"

jo tak to je uplne logicke.
Zaznamenáno
LenkeKarma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #3 : Prosinec 03, 2020, 12:51:00 pm »

"Člověk nedokáže vyrobit virus, protože je tam malinký a složitý"

jo tak to je uplne logicke.

Ano, nezní to logicky, ale když se nad tím zamyslíš, musíš to potvrdit.

Virus je živý ( schopný se měnit, rozmnožovat ), tj. je to vlastní inteligence. A člověk nedokáže stvořit jinou inteligenci, která by dokázala fungovat samostatně, na něm nezávisle.

Člověk dokáže naklonovat ovci ( psychopati i sebe, tj. lidi ), dokáže vyrobit procesor o milionech tranzistorů ( spínačů ), které vypočítají / odhadnou cokoliv, ale nedokáže stvořit něco, co by fungovalo samostatně, na něm nezávisle, tj. aby to přežilo, i kdyby tady člověk už nebyl.

Člověk dokáže pouze měnit, ne tvořit. Měnit hmotu.

Člověk není Bůh. Ale psychopati v historii si to vždy mysleli, že jsou bohové ( Adolf Rotschild ( Hitler ), Napoleon, Alexandr Makedonský, Čingischán, faraon, ... ), jenže zapomínali, že žijou jen jednou ( v tom samém těle ), tj. jen omezený počet let, aby tady mohli budovat ty "tisícileté říše", o kterých jejich choré ( mocichtivé ) mozky snily.

Člověk míní, Pámbu mění.

Proto je dobré snažit se pochopit Pánaboha, a ne si honit vlastní ego, které se ve věčnosti stejně vždy rozpustí.  ;-)


« Poslední změna: Prosinec 03, 2020, 09:47:33 pm od Lenke » Zaznamenáno
JirikEKarma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #4 : Prosinec 04, 2020, 08:36:55 pm »

vytvořil jsem pro toto samostatné vlákno, abychom se mydlili tady, a ne různě ve všech diskusích jinde.


 Smích ale já jen původně porovnával ve správném tématu  Škleb

Podívej se na konec března, byl to ryze můj názor a moje zkušenost a můj pohled na věc a porovnání v ten konkrétní moment.

Pohled jak vnímám dění a lidi na zakázce a cestou na ní.

Situace se ale od té doby změnila stejně jako přístup zemí, pokroucené téma však přežívá dál  Kroutím očima

Zaznamenáno
Markus P.Karma: -52
Příspěvků: 64


« Odpověď #5 : Prosinec 05, 2020, 10:54:45 pm »

A sakra, zase ten Covid... nestaci snad ta 24/7 masaz ze vsech moznych i nemoznych medialnich tlampacu? I tady se to rozlezlo jako mor a nekterym nejmenovanym jedincum se to zazralo do mozku tak hlubko, ze uz mozek funguje jen na tema Covid a nic jinyho neumi zpracovat (natoz neco smysluplnejsiho vyprodukovat).  

Panove, nezlobte se, ale myslim, ze inteligentni clovek vi, kdy ma prestat. Preberte si to jak chcete.

Zdravi M.


Zaznamenáno
LenkeKarma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #6 : Prosinec 05, 2020, 11:58:30 pm »

Náhodou, kovid je sranda. ( Tedy do té doby, než nám z něj vyrobí opravdovou válku.  ;-) ).

Jak říkám: jsem pro se pravdivě informovat, abychom nemuseli žít v těch bludech, které nám předkládá propaganda ( ať ruská, nebo dnes Západní ).
Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #7 : Prosinec 18, 2020, 07:20:44 am »

Zaujimave, cez 10.000 mrtvych v Cesku a nikto tu nenadava na nezodpovednych cechov, na vladu ktora nerobi tvrde opatrenia, nikto nehrozi ze cesi pochopi, az jich zdechnou miliony...
Psychicke napeti zda se polevilo ;_)
Zaznamenáno
JirikEKarma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #8 : Prosinec 18, 2020, 03:08:14 pm »

Mě to zajímavé nepřijde, protože o zdechnutých milionech tady píšeš po 15 pouze Ty magore
Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #9 : Prosinec 18, 2020, 06:10:35 pm »

Jirike - no skoda, myslel som ze sa budes rozculovat ze v Nemecku pred obchodom stale nejake zeny a kecali hehe

no vidis ako sa to postupne ukludnuje ... tisic mrtvych hore-dole, koho to dnes zaujima ... no a presne to som myslel na jar, ze to rozculovanie sa aj tak nic nevyriesi, ludia si budu musiet zvyknut aj na mrtvych ...

skoda ze Lenke nepise nic nove ohladom PRAVDY hehehe
Zaznamenáno
JirikEKarma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #10 : Prosinec 18, 2020, 11:59:47 pm »

Ano, rozčiloval jsem se, v březnu...
A mnohokrát ještě od té doby, pokaždé nad aktuálním.

A Ty jsi na to napsal o svém vzdělání a o nesrovnatelném počtu zemřelých, když například v zimě 17/18 zemřelo v Německu 17tis. při chřipkové epidemii.
Stále je to nesrovnatelné ? V rámci Německa ? Evropy ? Světa ?

Později sem se zas rozčiloval nad blbečkama na stavbě, kteří nemají co jiného na práci než se šourat a očumovat a klabosit v různých počtech bez roušek a ohrožovat tím tak mě i ostatní...

A ty jsi psal o šíření paniky, s rouškami, navzdory všem důkazům o tom že mohou pomoc ochranit a přibrzdit. V ten moment sem se rozčiloval i nad velkohubým prohlášení WHO, která jako Ty tvrdila, že je to nesmysl...

A taky že si nečítal a tak nevěříš... A bohužel už i v Německu museli lékaři rozhodovat koho připojí na zbylá lůžka s ventilaci a koho už ne...
A teď je v panice stěhují desítky lidi když si uvědomili jak zaspali a jak rychle to jde a vše má pokaždé 2-3 týdny zpoždění...

Myslím že to smysl má, že krom zásadních chyb kterých jsme viděli mnoho od politiků různých států, jsou to hlavně lidé, kteří to berou více či méně vážně, více či méně zodpovědně...
A jestli používají to, co jsi nazval ,,velmi nebezpečným" selským rozumem.

Před pár dny mě zemřel strejda. Ano stařík, ale každý rok chodil na Sněžku, vitální a aktivní, zdravý a stále v pohodě.
Dodržoval, ale syny má oba daleko, tak jednou týdně nakupovat musel. Poslední nákup nakoupil i něco jiného.
Možná od někoho, kdo nosí roušku pod nosem, jen proto že musí... A možná ne. Nebo od někoho, kdo v malé samošce na pokraji městečka, prostě na nějakou dezinfekci na ruce u vchodu nevěří... kdo ví...
 
A Ty si tady honíš triko a ironicky a arogantně paroduješ příspěvky nějakých blbečků z FB z března.
Tak hlavně že se u toho uspokojuješ Ty nebo Tvá újma z flustrace z FB.

no vidis ako sa to postupne ukludnuje ... tisic mrtvych hore-dole, koho to dnes zaujima ...

.....ludia si budu musiet zvyknut aj na mrtvych ...

...nikto nehrozi ze cesi pochopi, az jich zdechnou miliony...
Psychicke napeti zda se polevilo Mrknutí

To že už nikdo nepíše, nemusí nutně znamenat, že něco polevilo.
Možná už na ty Tvé zhovadilosti, už jen nikdo nechce reagovat...
Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #11 : Prosinec 22, 2020, 11:16:38 am »

Lenke

"Na jaře to byla skutečně silnější chřipka, teď na podzim už jen dozvuky = velmi slabý odvar, protože už jsme si všichni vytvořili v těle protilátky z jarní vlny ( tzv. kolektivní promoření )"

ok a ked teda to "kolektivni promoreni" uz existuje, preco potom pribudaju dalsi nakazeni? media, vedci, lekari a politici SPINAVE LZOU?

napriklad v Cesku doteraz celkovo 635.414 nakazenych, to je 5.083.312 v prepocte na pocet obyvatelov v D (realne v D ca. 1.534.218, takze ca. len 30%)

v Cesku doteraz 10.562 mrtvych to by bolo na pocet obyvatelov 84.496 v D, realne je v D 27.110 teda tiez ca. 30% ...

zaujimave ze tie rozdiely su take "propastne" ...
« Poslední změna: Prosinec 22, 2020, 12:14:39 pm od Rudo1 » Zaznamenáno
JirikEKarma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #12 : Prosinec 23, 2020, 07:28:28 pm »

...napriklad v Cesku doteraz celkovo 635.414 nakazenych, to je 5.083.312 v prepocte na pocet obyvatelov v D (realne v D ca. 1.534.218, takze ca. len 30%)

v Cesku doteraz 10.562 mrtvych to by bolo na pocet obyvatelov 84.496 v D, realne je v D 27.110 teda tiez ca. 30% ...

zaujimave ze tie rozdiely su take "propastne" ...

Zaujímavé tohle není, ale to je jen můj názor, v Česku začala druhá vlna na konci srpna/augusta, zatím co v Německu koncem října/oktober, tady se (u nás v NĚMECKU / podle mě) čísla začnou měnit později.
Za pouhé dva měsíce se poměr a statistika (CZ/DE) za půl roku zcela otočila.

Zaujímavé mě naopak přijde to, že - cituji ,,teda tiez len ca. 30%" a nemocnice jsou na hranici svých kapacit (jak s ventilatory, tak s lůžkami celkově) všechni přemísťují jak se dá a kam jen jde a už to ani nejde.

No. Snad to zvládnou, držím palce všem.

Krásné Vánoce a hodně zdraví do Nového roku i těm, kteří si to nemohli odpustit a museli jet, navzdory všemu, na svátky do Česka a na Slovensko  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Rudo1Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #13 : Prosinec 24, 2020, 09:15:15 am »

Česko ma proste o mnoho väčsie kapacity nemocnic ako Nemecko takže tie vysoké čisla v Česku nie su problém

Jo premistnuji vsichni, vsech 100% nemocnic .... Nemecko skoncilo, to predpovedali češi už v marci

Ja som nikam necestoval, som zodpovedne doma

« Poslední změna: Prosinec 24, 2020, 09:17:37 am od Rudo1 » Zaznamenáno
JirikEKarma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #14 : Prosinec 25, 2020, 08:58:31 am »

Čechy, Česko, Češi... Češi tamto, Češi tohle...  Kroutím očima

Rudo nebylo by Ti lépe ve Slovensko-německém nebo jiném ,,prostředí"

Tvá ,,averze" a ,,reakce" prakticky na cokoliv je nepřehlédnutelná, stejně jako to ,,že si bereš vše osobně" jako

Česko ma proste o...
...čisla v Česku...
...češi už v marci...

Ja som nikam necestoval, som zodpovedne doma

Není to už (začíná to vypadat jako) chronické ?
 Šok  Mrknutí  Škleb

Víš Rudo - my žijeme v Německu, chodíme tady do práce, naše děti do školy, k lékaři, na nákup, nebo do bazénu....

Situace tady se nás dotýká víc než situace v Česku, i když ,,TA" je pro nás taky důležitá, protože tam žijí moje starší děti a máme tam celou rodinu.
« Poslední změna: Prosinec 25, 2020, 09:16:03 am od JirikE » Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München