Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Komentáře k nové verzi autostopu - spolujízdy  (Přečteno 62745 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Květen 16, 2008, 11:26:44 am »

Co se vám líbí - nelíbí?
Nějaké problémy?

Optimalizováno pro: IE7, FF2, Opera9
Zadání nové jízdy:
- Každý může nastavit 8 míst přes které pojede, v případě potřeby můžu libovolně upravit. Zvýšíte tím šanci že někoho najdete.
- Udávejte města přes které jedete pouze v případě, že v těchto městech můžete skutečně zastavit. V případě pouze informativním je napište do poznámky.
Tip: Pokud nevíte přes které města pojedete, po uložení klikněte na mapu, jízdu můžete poté editovat a přidat další města.
U zadávání datumu a času jednotných a pravidelných jízd se rozlišuje
- Jednotná jízda (datum a čas odjezdu, datum a čas příjezdu)
- Pravidelné jízdy (odkdy - dokdy, čas odjezdu a příjezdu), aktualizace max. 6 měsíců dopředu. Pokud nezadáte koncové datum u pravidelné jízdy, přičte se automaticky 6 měsíců od dneška.
Vyhledávání: Vyhledává ve všech zadaných městech
- vyhledává taky v pravidelných jízdách, tzn. pokud nevíte přesně kdy pojedete, můžete nastavit že jezdíte týdně v rozmezí několika dnů, uživatel, který to bude hledat podle data to najde
Evropa: Zde jsou zkratky států, zobrazí všechny jízdy jedoucí od/přes/do zvolený stát
Moje auta: Zde je první zadané auto nastaveno jako primární, tzn. že se automaticky přidá k nové nabídce. Je možné spravovat libovolný počet aut.
Můj profil - editace: Zde můžete hromadně změnit kontaktní údaje ve všech svých inzerátech, např. telefon, mobil, zobrazování e-mailu (e-mail se zobrazuje vždy jen registrovaným) a jazyky, popř. napsat poznámku (např. kdy vás můžou kontaktovat)
Můj profil: Zde jsou pod profilem zobrazeny všechny aktivní jízdy
Moje jízdy: Zde je k dispozici několik funkcí, které vám usnadní upravování, zadávání či aktivaci/deaktivaci jízd.
- kopírování: zkopíruje jízdu
- zpáteční jízda: automaticky obrátí města, pro zpáteční jízdu
- editace
- aktivace/deaktivace: Deaktivovaná jízda se nebude zobrazovat v seznamu
- mazání
- hromadné mazání, aktivace, deaktivace
- rychlá změna míst ve vozidle: stačí kliknout na číslo a zvolit počet volných míst
Mapa: Odkaz na googlemapu berte jako orientační, upřednostňuje totiž dálnice. Pokud náhodou narazíte na nějaké místo, které mapa automaticky nenašla, dejte mi vědět, upravím název města.

Děkuji za testování!
« Poslední změna: Červen 06, 2008, 06:27:29 pm od David » Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #1 : Květen 16, 2008, 06:15:01 pm »

Nadhera! Moc se mi libi funkce mapy.
mej se hezky
Pedro
Zaznamenáno
omacka



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Květen 28, 2008, 11:24:48 am »

Jo-proste dobry.neni co dodat
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #3 : Květen 28, 2008, 11:48:21 am »

Ahoj, trosku me mate seznam mest, protoze jmena mest jsou razeny podle abecedy - jako bys nepouzival diakritiku. Takze je treba Břeclav a pak teprve nasleduje Brno.
Jinak dobry :-)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Květen 29, 2008, 10:49:20 pm »

Děkuji moc za testování, přišel jsem na pár chybiček.
Můžete dál testovat Úsměv

Díky Marcelo, opraveno
« Poslední změna: Červen 07, 2008, 02:22:01 am od David » Zaznamenáno
patl



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Červen 04, 2008, 04:19:32 pm »

Ahoj,
system je naprosto dokonaly :-) Akorat se mi zda, ze to skoro nikdo necte, mozna protoze je to az moc slozite...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Červen 04, 2008, 05:17:23 pm »

Ahoj,
Tak zatím to je testování, počkej až se budou inzeráty zobrazovat na titulní straně Mrknutí
Co se ti zdá složité?
Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #7 : Červen 09, 2008, 01:43:01 pm »

Ahoj Davide, no pekny kus prace!
Moc jsem nerozumela a trosku me matou ty ikonky: Typ  Řidič   Spolujezdec   Řidič a spolujezdec  - zelene auticko a stopka (ta na me na prvni dojem zapusobila jako ze nabidka jiz neni aktualni ci jiz neni volne misto) ...Potom kdy se voli volba typ? Muzes totiz zvolit typ  a nebo ridic a nebo spolujezdec. Co myslis tim ridic a spolujezdec? Zkratka me to nejak zmatlo.
V poradi sloupku bych mozna nejdrive zvolila sloupky odkud kam a az potom pres (nynejsi poradi mas odkud - pres - kam),ale to je asi jen nepodstatny detail.
Jinak prima. Je fajn, ze neco takoveho pro nas delas! Dekuju.
Sarka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München