Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Dolů
 
Autor Téma: Integrační kurz  (Přečteno 1196187 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #135 : Červenec 18, 2014, 12:16:45 pm »

Jirike,

takže podľa teba som si založila druhý nick, aby som si mohla na tom druhom umelo zvyšovať karmu a iným znižovať. Smutek Vtipné je, že v čase, keď som si zakladala nick víla, som ani netušila, že čosi také ako karma tu existuje - tie čísla pri nickoch som nejako nevímala a nevenovala som tomu žiadnu pozornosť  - tie veci s karmou som si všimla až omnoho neskôr.

Ale, načo to tu píšem, však ja si v zásade len vymýšľam a servírujem tu všetkým len "pohádky", ako tú o zabudnutom a znova nájdenom hesle. Smutek

Takže špeciálne pre teba, ďalšia "pohádka": Išla som platiť v obchode kartou. PIN, ktorý som vyťukovala, bol zlý. V hlave som mala úplné prázdno, nevedela som si spomenúť na správny PIN. (Predtým som bola na dosť bolestivom ošetrení u zubára.) Chcela som nákup "zachrániť", tak som išla do neďalekej pobočky vybrať si peniaze, ale nedalo sa. (Bolo by zdĺhavé vysvetlovať, prečo sa to nedalo.) Tak som skúsila znova PIN (vybrať peniaze cez kartu) a zrazu som ho vedela. Pekná "pohádka", čo?

Za "pohádku" by som skôr označila informáciu, že som tu dennodenne prihlásená z oboch nickov. Ak sa dajú naozaj vyhľadať záznamy o aktivitách, tak sa dá ľahko prísť na to, že toto smiešne obvinenie nemá s pravdou nič spoločné. (Ak to chceš tak veľmi vedieť, tak som niekedy na tomto nicku kvôli mojej súkromnej pošte, mám ti vysvetliť aj podrobnosti?)

Tak isto, ako je smiešne obvinenie, že zakaždým po mojom prihlásení mne s
túpne karma a iným klesne. (Ak by to naozaj bolo tak, ako píšeš, tak už mám
na oboch nickoch dávno karmu okolo 100 a ostatní, ktorým ju údajne znižujem, by zasa mali okolo mínus 100.)
Mne tu pravidelne klesá karma a iným stúpa, tak žeby som teraz z toho išla niekoho obviňovať?

No, zatiaľ mi klesla karma o 1 bod, idem sa rýchlo pozrieť, kto bol práve prihlásený. Smutek
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 02:28:26 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #136 : Červenec 18, 2014, 01:11:33 pm »

Tak jinak. Prazec tady zalozil tema a kam tohle tema doslo? Diky asi 5lidem....

A jeste trosku jinak:

Kdyz si das tu namahu a proctes si vlakna, kam Hary nezasahoval, zjistis, ze se vlakno vetsinou ubira smerem, kterym se ubirat melo. Jamile se vlozi do toho Hary se svoji socialkou a odrazovani od vydelavani penez vlastni hlavou a rukama, jeho urazkami, blaboly od tematu a radami, jak zdimat zdejsi socialni system, nastane vzdycky pozdvizeni. Mimochodem, s temi urazkami jsi tedy jeste vetsi kadr nez Hary, jak jsi nam predvedl.
Nezlob se, kazdy rozumny clovek, ktery zjisti, jak je neoblibeny, zkusi pro to neco udelat, aby to nejakym zpusobem napravil, pokud tedy ovsem ma zajem se znova do teto spolecnosti zaradit. Pokud takovy clovek ale tento zajem nema, tak se stahne do pozadi, protoze jsou mu ostatni ukradeni. Ale co dela Hary? Napravit si svoji nejen tady na tomto foru posroumanou povest, ale i svoji ponicenou povest na slovenskych chatech zcela evidentne nechce, do pozadi se stahnout taky nechce. Takze on si v tom snad libuje, ze ho vetsina ostatnich nema rada? Nebo snad chce schvalne provokovat diskutujici a odvadet rec od tematu svymi blaboly o Americe, servirovani na stribre a ostatnich kravin ve stylu "jedna pani vypravela jedne pani, ktera to rekla me sousedce a ta pak me"? Hary svym pristupem nici vetsinu vlaken (necte poradne, nerozumi psanemu slovu, neumi se vyjadrovat, neumi sam psat, to vse hojne podporeno zvysenou davkou hlouposti a predevsim arogance), ktere tady jsou zalozena, a ostatni na to jen reaguji, protoze ho maji za ta leta vyslovene plne zuby zrovna tak jako ja. Ano, tim padem vsichni odbihame od tematu... vcetne tebe. A je to zcela jiste skoda, takove forum uz davno neplni ucel, ke kteremu bylo zalozeno, jak uz jsem nekolikrat napsal.
A znovu jsem si procetl tve prispevky a nemam pocit, ze by ti nikdo nechtel poradit, ba naopak, takovych rad a tolik trpelivosti jako jsi dostal ty nedostal snad tady jeste nikdo.
A za moji malickost ti sdeluji, ze se na me obraceji ostatni hlavne soukrome, protoze se chteji vyhnout blabolum od Haryho. A je mi to lito, ze musim priznat, ze to tak pomalu shledavam lepsim.
Posledni rejpnuti: pises, ze nas je asi 5, Harry tvrdi, ze tohle dela jedine milda34, Diddi a Jirike (a ostatni) a ze je nas tim padem 4. Jo, za tehle podminek debata na urovni opravdu 100% zajistena.

Zdravi Milan
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 01:28:20 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #137 : Červenec 18, 2014, 01:36:31 pm »



 Hondza to co vystraja Jirike,Milan,Didi,Jahoda je extrem...kazdy vidi,ze sa ma snazia za kazdu cenu napadat spinit,len preto,ze dam ludom informacie ktore su dostupne v Nemecku,ale tito 4 si myslia,ak zataja novacikom nieco,ako su chytry...ich zoziera vnutorna a slepa zavist.Proste tu bandu si netreba vsimat  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #138 : Červenec 18, 2014, 01:38:16 pm »

Milan ked sa ti nepacia moje prispevky nemusis sem chodit...a bude pokoj... Úsměv..
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #139 : Červenec 18, 2014, 01:44:57 pm »


 Jirike tak ti zalezi na tom ci ti niekto da plus ci minus?Ja kazdy den tebe a tej bande,len minusy davam to vam poviem otvorene aj Jesennej vile...neviete sa spravat utocite na mna a iste by ste utocili aj na druhych keby prisli na toto forum a mali by ine nazory ako vy...takze minuskujem vas...a je mi uplne u riti ci vy mne date minus ci plus...
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 01:52:51 pm od hary01 » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #140 : Červenec 18, 2014, 02:03:13 pm »

...az behem dnesniho dne jsem trochu pozorneji sledoval ubytek nebo prirustek +/- u jednotlivych uzivatelu.

Neni vubec tezke vypozorovat jak se zacne po prihlaseni, resp.pridani prispevku nekterymi konkretnimi uzivateli  menit skore u ostatnich.
Jak pravil klasik: zrejme slusny oddil.. Úsměv

Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #141 : Červenec 18, 2014, 02:19:43 pm »

Ja to pozoruji jiz nekolikatym dnem.Smích
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #142 : Červenec 18, 2014, 02:31:40 pm »

Milan ked sa ti nepacia moje prispevky nemusis sem chodit...a bude pokoj... Úsměv..

Hary, kdyz te tady skoro vsichni nemaji rad, proc sem chodis? Nechod sem a bude pokoj:-)

A nemyslim, ze nekomu neco zatajuji. Jen proste neradim nekomu, kdo polozi jako nove prichozi dotaz, jak se tady co nejrychleji nejakym zpusobem zaradit, ze ma jit okamzite na socialku, brakovat socialni system, ma si vydupat vsechny vyhody, ktere Nemecko nabizi, vybrat penize ze vsech kont, aby mel narok (cili podvod, jestli ti to nedochazi), ale nezminis se takrka jedinym slovem, ze prvotni, co by mel novacek udelat, je si jit shanet praci, pro zacatek jakoukoliv. Neni se co divit, tobe jdou rucicky setsakramentsky doleva... Setsakramentsky doleva nejen co se tyce prace, ale i co se tyce zacleneni do jakehokoliv kolektivu (mysleno i pracovni kolektiv) a spolecnosti. 
K tvemu zamysleni: Pokud me nekdo nebude mit rad, je to v poradku, to se stava a patri to k beznemu zivotu a zname to vsichni. V takovem pripade se nad tim nebudu prilist zamyslet. Ale pokud me nebude mit vetsina rada (a to nejenom tady, ale i na slovenskych forech, kde jsi registrovany), docela vazne bych se zamyslel, jestli chyba opravdu neni nekde ve me, kdyz by me vetsina okoli vnimala negativne. Ale ty se vidis porad jako nedoceneny, nejchytrejsi jak brouk Pytlik z Ferdy Mravence (ktery znal vsechno a vsude byl, protoze spal v zabradli v kine a vsechno odkoukal), a ostatni povazujes prvoplanovite za blbce, kterym je zapotrebi od zacatku ze zasady odporovat.
A pri cteni nekterych tvych prispevku se musim vzdycky hodne zasmat, protoze nevim proc, vybavi se mi pritom, jak asi se vzteky zrudlym oblicejem mlatis do klavesnice, strika z tebe adrenalin na vsechny strany a ricis vzteky.... V takovem afektu jsem schopen pochopit tve chyby, preklepy, zmatene myslenky, prolhanost a tvoji agresi pramenici z pocitu nemohoucnosti a nepochopeni ostatnimi cleny lidske spolecnosti.

Zdravi te Milan
     
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 03:12:05 pm od milda34 » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #143 : Červenec 18, 2014, 02:37:33 pm »

A ja zasa pozorujem, ako mi pomaly klesá karma, keď sem prišli petr, diddi ... no jo, zrejme nejaké upálenie na "virtuálnej" hranici by sa tu šiklo, čo? Smutek
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #144 : Červenec 18, 2014, 02:53:17 pm »

Jesennavila: Kdybych te chtela upalovat verejne, sotva bych ti byvala psala SZ, nemyslis?

Ale kdyz jsme u toho, tak leckoho napadne, ze tu karmu si muze clovek snizit i sam, aby od sebe od jisteho okamziku odvratil podezreni, nemas ten dojem?
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #145 : Červenec 18, 2014, 03:09:06 pm »

Toto je fakt už úplná CIA, ani som netušila, aká som chytrá. Co???

Keď som ja urobila chybu, nemala problém som sa verejne ospravedlniť, jirikemu verejne a tebe neskôr v správe. Som zvedavá, či aj tu niekto nájde na to morálnu odvahu. Hněv

P.S. Tak odpracem moju nepopulárnu a zjavne všetkými masťami mazanú osobnosť
z tohto fóra a budem to robiť len tak ako donedávna, písať len vecne. A nezabudni mi aj za to (ty aj iní) opäť znížiť karmu. Smutek
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 03:14:25 pm od jesennavila » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #146 : Červenec 18, 2014, 03:14:31 pm »

Holky, pojdte radsi se mnou na kafe:-)))
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #147 : Červenec 18, 2014, 04:10:58 pm »

Toto je fakt už úplná CIA, ani som netušila, aká som chytrá. Co???

Keď som ja urobila chybu, nemala problém som sa verejne ospravedlniť, jirikemu verejne a tebe neskôr v správe. Som zvedavá, či aj tu niekto nájde na to morálnu odvahu. Hněv

P.S. Tak odpracem moju nepopulárnu a zjavne všetkými masťami mazanú osobnosť
z tohto fóra a budem to robiť len tak ako donedávna, písať len vecne. A nezabudni mi aj za to (ty aj iní) opäť znížiť karmu. Smutek

 Mohla bys mi, prosim, sdelit, zac bych se ti mela omlouvat? Ja jsem te zde snad jmenovala jako prvni? Nebo ty ses pustila do mne? To se mi snad jen zda.


"A ja zasa pozorujem, ako mi pomaly klesá karma, keď sem prišli petr, diddi ... no jo, zrejme nejaké upálenie na "virtuálnej" hranici by sa tu šiklo, čo? Smutek"
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #148 : Červenec 18, 2014, 04:32:08 pm »

diddi, kedže ma jirike priamo menoval v príspevku o 11:32, tak aj úplne tupému človeku musí dojsť, že ty a petr sme svojimi príspevkami o 2:03 a 2:19 narážali aj na mňa. Jsem v rozpacích

A začo by si sa mala ospravedlniť?

Ty napríklad za vetu: "Ale kdyz jsme u toho, tak leckoho napadne, ze tu karmu si muze clovek snizit i sam, aby od sebe od jisteho okamziku odvratil podezreni, nemas ten dojem?", kedže bola jasne myslená práve na mňa.

Ale ty si dosť šikovná, aby si nemenovala. Jsem v rozpacích

Milan, ďakujem za pozvanie, dnes ma tu (a nielen tu) akosi prešla chuť.
« Poslední změna: Červenec 18, 2014, 04:34:40 pm od jesennavila » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #149 : Červenec 18, 2014, 04:44:54 pm »

Ano, jsem dost sikovna, abych nejmenovala, ono staci pockat a potrefena husa se vetsinou ozve sama.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München