Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kolko sa plati ako skolne?  (Přečteno 38700 krát)
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« : Červen 17, 2014, 06:56:45 am »

KOlo sa prosim vas plati ako skolne na fernstudium??
« Poslední změna: Červen 18, 2014, 09:17:02 am od susanetereza » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Červen 17, 2014, 02:09:32 pm »

Susaneterezo ptala si se postupne v ruznych tematech na ruzne veci.
2x si se zeptala, jak to udelat, aby se to nedozvěděli. ..
Pokusim se Ti napsat svuj nazor co nejvic diplomaticky Úsměv

I kdyz je treba Tvuj duchod na Slovensku maly, nemuzes ho tajit.
Delat by se to nemelo, ale pokud nekdo zataji svuj pronajmuty byt na Slovensku, privatni osobe, je to neco jineho, nez kdyz tajis prijem od statu.
Pokud mas duchod invalidni a castecny, muze to mit pro Tebe hodne dalsich vyhod tady v Nemecku, s danema, s bydlenim, s jinyma ulevama.
Ale pokud to budes tajit, pravdepodobne to za cas praskne a krom toho ze je to tresny cin, tajit jine prijmy, tak se Ti mohou navzdy zavrit brany nemeckych vyhod a celeho socialniho systemu.

Doporucuji Ti navstivit nejakeho financniho poradce, nebo ucetni, aby sis to dala do kupy a delala vse dobre a legalne, hned nekolik se jich zde v inzeratech nabizelo...
At si zbytecne nezpusobis problem Úsměv
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #2 : Červen 17, 2014, 07:01:04 pm »

jirike
dakujem za odpoved, prosim ta a kolko moze stat taky financny poradca ked sa ho chcem len na tuto vec opytat a pre mna by bol asi lepsi nejaky slovak alebo cech ci radsej nemec?
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #3 : Červen 17, 2014, 07:04:20 pm »

A citim taky nepokoj vo svojom vnutry aj v rodine mozna e prave teraz tento problem aj rodina riesi tak by som bola rada aby som tento problem cim skor vyriesila skor ako by to mohol tuto info zneuzit.
Zaznamenáno
susanetereza



Karma: 0
Příspěvků: 33


« Odpověď #4 : Červen 17, 2014, 07:09:35 pm »

vies ja som tu cez sk agenturu ani tej som nevravela ze mam dôchodok a teraz v jeseni budem mat prejednavanie môjho dochodku tak aj preto chcem aby sa to este predtým vyriesilo.
Velke Dakujem Ti posielam?:"!)("

Ja uvazjem aj nad tym ze by som tu aj do buducna chcela studovat, a mat vlastne zazemi a preto je táto informácia pre mňa nesmierne Dôležitá.

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #5 : Červen 17, 2014, 07:14:59 pm »

jirike
dakujem za odpoved, prosim ta a kolko moze stat taky financny poradca ked sa ho chcem len na tuto vec opytat a pre mna by bol asi lepsi nejaky slovak alebo cech ci radsej nemec?

Ja vubec nevim. Ja si platim tez ale jako živnostník to mam jinak nez to budes mit Ty.
Zkus vyuzit a zeptat se nekoho v inzeratech, kdo tady cesky a slovensky nabizeli sve sluzby s poradenstvim a ucetnictvim, nebo hledej ve Wiki sluzby v mateřštině.
Ja zvolil německou účetní,  precejenom je tady zběhlejsi.
Kombinace tech agentur a duchodu uz se muze tlouct uz ted a pokud do toho pridas jeste dalsi aktivitu jako je ta skola...
Muze po Tobe nekdo chtit nejake potvrzeni a tim to cele praskne...
Radsi se nejdriv porad s nekym at nemas starosti navic Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München