Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hauswirtschafterin gesucht  (Přečteno 46516 krát)
KB - Personal



Karma: 0
Příspěvků: 38


WWW
« : Srpen 20, 2013, 09:31:17 am »

Práca pre "Hauswirtschafterin" do malej rodinnej prevadzky asi 80 km od Dortmundu v krásnej prírode a v blízkosti koní. Ide o malý rodinný podnik s 30 posteľami, malou reštauráciou a jazdeckou školou.

Pracovná náplň: upratovanie izieb, upratovanie spoločných priestorov, pomoc pri raňajkovom a večerovom bufete, pomoc v domácnosti.

Požiadavky: nemecký jazyk komunikatívne, príjemné vystupovanie, chuť a ochota byť súčasťou rodinného podniku

Nástup ihneď

Podmienky: plat netto 750 euro, ubytovanie, celodenná strava, internetové pripojenie zadarmo, k dispozícii auto

V prípade záujmu ma kontaktujte na: 0049/ 176 93706197, 00421 914 333 696 alebo na katkabrieska[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
petulinka



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Srpen 21, 2013, 10:51:10 am »

Dobrý den,

měla bych zájem o Vaši nabídku. Mám ráda přírodu a také mám zkušenosti s podobnou práci v rakousku. Je tato nabídka ještě aktuální?
Zaznamenáno
KB - Personal



Karma: 0
Příspěvků: 38


WWW
« Odpověď #2 : Srpen 21, 2013, 12:44:42 pm »

Dobry den,

je to este aktualne. Ak mate skusenosti s takouto pracou a mate rada prirodu a kone, tak je to podla mna pre Vas idealne.
Ako sa dohodneme, poslete mi Vas zivotopis v nemeckom jazyku aj s fotkou na moj sukromny mail? Zacala by som to hned riesit s majitelmi, pretoze potrebuju niekoho cim skor.
Alebo mi napiste do mailu telefonicky kontakt na Vas a ja Vam zavolam.

mail: katkabrieska[zavináč]gmail.com
Katka
Zaznamenáno
petulinka



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #3 : Srpen 21, 2013, 01:18:59 pm »

Zítra Vám pošlu naskenovaný Životopis na soukromý e-mail. Nemám ho teď u sebe. Zkušenosti s touto prací tam nejdou uvedené, jelikož to bylo brigádně na střední škole.
Zaznamenáno
petulinka



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #4 : Srpen 21, 2013, 01:26:32 pm »

V 750 EURO je už odečtené zdravotní i sociální pojištění? Na jak dlouho by tato práce byla? Nechci krátkodobou brigádu, ale práci na delší dobu. A ubytování a strava by byla zdarma? Ta práce by byla přes agentury a poplatky??  Děkuji za odpovědi.
Zaznamenáno
KB - Personal



Karma: 0
Příspěvků: 38


WWW
« Odpověď #5 : Srpen 21, 2013, 01:45:24 pm »

750 Euro je netto, to co dostanete garantovane kazdy mesiac "na ruku" po odpocitani vsetkych posisteni, dani. Ubytovanie, strava, internet, auto je k dispozicii zadarmo.
V pripade spokojnosti ide o dlhodobu pracu, minimalne na 1 rok.

poplatky ziadne neplatite.
Zaznamenáno
KB - Personal



Karma: 0
Příspěvků: 38


WWW
« Odpověď #6 : Srpen 21, 2013, 01:47:10 pm »

Ak nemate v zivotopise uvedene vsetky prac. skusenosti, tak mi ich napiste prosim do mailu, aby som to mohla doplnit.

Dakujem.
Zaznamenáno
petulinka



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #7 : Srpen 21, 2013, 01:52:37 pm »

Dobře. Zítra Vám to všechno pošlu.
Zaznamenáno
KB - Personal



Karma: 0
Příspěvků: 38


WWW
« Odpověď #8 : Srpen 30, 2013, 08:39:05 pm »

Praca je stale aktualna, takze kto mate zaujem, hlaste sa!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München