Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Bakalářské studium BWL v Německu  (Přečteno 38058 krát)
Sonne05



Karma: 1
Příspěvků: 15


« : Březen 24, 2013, 07:54:59 pm »

Ahoj (Dobrý den),

ráda bych se Vás zeptala na Vaše zkušenosti se studium v Německu v oblasti ekonomiky. Je tu někdo, kdo studuje (studoval) v Německu? Jaké máte se studiem zkušenosti? Němčinu mám na úrovni C1. Je studium pro cizince velmi obtížné? Nebo pokud máte zkušenosti s některými konkrétnimi VŠ v Německu budu také ráda za Vaše zkušenosti Úsměv

Děkuju!
Tina
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 24, 2013, 08:43:27 pm »

S C1 v pohodě zvládneš.
V Mnichově je určitě několik takových studentů.
« Poslední změna: Březen 24, 2013, 08:44:34 pm od David » Zaznamenáno
Sonne05



Karma: 1
Příspěvků: 15


« Odpověď #2 : Březen 24, 2013, 08:49:52 pm »

Ahoj, děkuju za odpověď. Kdyby tu byl někdo kdo s tím má zkušenosti, tak bych byla moc ráda.  Úsměv

Taky bych se ráda zeptala, zda se opravdu vyplatí raději vystudovat německou univerzitu, když vím, že tam chci jednou v každém případě pracovat a nebo zda stačí česká. Znám pár lidí, kteří si hledali práci v téhle oblasti a nenašli. Nevím, zda to je ale tak většinou a nebo ne. Pořád váhám mezi německou a českou univerzitu, tak bych byla za každý názor vděčná!! Úsměv

Děkuji.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Březen 24, 2013, 09:50:30 pm »

Asi bude problém s uznáním vzdělání a používáním titulu z ČR.

Můžeš pracovat už během studia.
Zaznamenáno
Sonne05



Karma: 1
Příspěvků: 15


« Odpověď #4 : Březen 24, 2013, 09:57:58 pm »

Myslíš nějaké praktikum nebo nějakou práci na poloviční úvazek? Mě jde také o to, že si budu studium financovat ze svého, takže bych musela tak jako tak pracovat. Tak mě zajímalo,jak to zvládají studenti v němčině a s financováním.

Jinak kdyby si tuhle diskuzi četl někdo, kdo je (byl) v podobné situaci a nebo má VŠ v jedné z těchto zemí a má s tím zkušenosti, tak budu moc ráda za každý názor.

V každém případě Ti moc děkuji! Úsměv
Zaznamenáno
Karolina



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #5 : Březen 26, 2013, 08:19:12 pm »

AHoj,

Ja studuju v Mnichove od rijna 2010 farmacii, tak pokud mas nejake otazky, napis mi na mail KL.twinkle[zavináč]seznam.cz

Karolina
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München