Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: studium němčiny  (Přečteno 61629 krát)
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« : Říjen 16, 2007, 08:30:06 pm »

možná už to tady někde je ale přesto co je nejlepší jaká škola v mnichově  pro skoro začátečníka němčiny? -slyšel jsem že vláda sponzoruje lidem co neumí německy nějaký kurzy -stejně jako v usa

dík
Zaznamenáno
besa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Říjen 19, 2007, 10:51:19 am »

caau, hele, ja o tom nic nevim, ale kdybys na neco prisel, tak mi pls dej vedet, rad bych se taky zacal ucit nemecky - porad jsem v CR, ale chtel bych do Mnichova... nejlepe na ICQ 141-856-752
diky, Petr
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Říjen 20, 2007, 11:35:10 am »

Cau,
zadarmo jedine od Studentenwerku ale jen pro studenty, nic jineho neznam.
Na internetu jsou desitky kurzu zdarma. Napr. www.deutsch-lernen.com ... vice vlevo v clanku "kurzy nemciny"
David
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #3 : Říjen 29, 2007, 01:38:25 pm »

Ma nekdo tip na dobre kurzy nemciny? A nemusi to byt zadarmo. Jsem ve fazi, kdy se v pohode domluvim, ale sekam v tom chyby a takze potrebuji hlavne zopaknout gramatiku.
Mela bych i tip na soukromeho ucitele. Chodily jsme k nemu s kamaradkou a za dve a pul hodiny cisteho casu jsme platily dohromady 50 EUR. Ona uz ted ale nemuze a samotnou me to nebavi....
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Říjen 29, 2007, 04:11:06 pm »

Doporucuju Goethe Institut nebo jazykovou skolu Berlitz.
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #5 : Říjen 30, 2007, 04:17:22 pm »

Goethe Institut-jo tam chodil jeden kamarád a nemohl jsi to vynachválit
má  ještě někdo osobní zkušenost ,?

jinak děkuju moc za typy Mrknutí Mrknutí
« Poslední změna: Říjen 30, 2007, 04:22:44 pm od Dave Czech » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München