Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Internet v Luxu / Lorenzweiler  (Přečteno 37765 krát)
markastr



Karma: 1
Příspěvků: 23



« : Říjen 15, 2007, 12:33:46 pm »

Ahoj,

nemate nekdo nahodou nejake zkusenosti s internetovymi providery v Luxu (zemi), potrebuji to pro mesto Lorentzweiler, ale podstata asi bude ta sama, internet muze byt pres WIFI nebo kliden pres kabel, to mi je tak nejak jedno, vubec se zatim neorientuji financne, kolik tak za mesic a kt z provideru je nejlepsi.

Uvitam jakekoliv poznamky , nazory atd.

Predem moc diky
Marketa
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 15, 2007, 01:02:38 pm »

Ahoj,
zkušenosti sice nemám, ale pokud jsi ještě neviděla článek Telefon, internet, tak ti určitě pomůže.
Hezký den,
David
Zaznamenáno
janca



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Říjen 29, 2007, 05:59:48 pm »

Ahoj Market,

muzu sdelit jen vlastni zkusenosti a bohuzel nevim, jak je to u ostatnich provideru. My mame kazdopadne od P&T Lux DSL s Internet Speedsurf a s rooterem pro WIFI a platime mesicne 30 euro. Myslim, ze to je nizsi kategorie pripojeni, ale jsme naprosto spokojeni. Internet beha bez problemu a rychle. Pred rokem to byl u PT nejaky vyhodny balicek a aktivace stala kolem 50 euro. Nevim, jak je to ted, ale na www.pt.lu urcite vse najdes, zda jsi uz nenasla:) Jinak co vim, tak vetsina znamych ma pripojeni od PT.

Zdravi Jana
Zaznamenáno
markastr



Karma: 1
Příspěvků: 23



« Odpověď #3 : Říjen 30, 2007, 08:51:37 am »

ahoj Jani, dekuji moc za tip, urcite se na to podivam, u pt jsem koukala, ale asi spatne , protoze jsem nasla jenom balicky dohromady s pevnou a mobilem. Ale urcite to prozkoumam znovu. Dik a mej se fajn marketa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München