Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Uznání studia fyzioterapie z Česka v Německu  (Přečteno 31572 krát)
jakubjasmi



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 21, 2012, 02:39:36 pm »

Ahoj všem,
potřebovala bych radu. Momentálně jsem ve druháku oboru Fyzioterapie na Univerzitě Karlově a chystáme se s rodinou v brzké době do Neměcka. Jenže mám problém, že mi můj známý tvrdil, že nemá cenu školu dokončovat, jelikož stejně není žádná šance, aby mi ji uznali a mohla tak někdy pracovat jako fyzioterapeut. Je to opravdu tak? A je také pravda, že budu moct pracovat jen jako tzv. pomocná síla a nebudu mít nikdy nárok např. na to udělat si rekvalifikační kurz ?
Děkuji za jakoukoliv odpověď. 
« Poslední změna: Říjen 21, 2012, 05:08:11 pm od David » Zaznamenáno
Micky



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #1 : Srpen 12, 2013, 05:16:25 pm »

Dobrý den, jen sem se chtěl optat zda-li pracujete jako fyzioterapeutka nebo ne.Díky za odpověd.
Zaznamenáno
peiton



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #2 : Srpen 12, 2013, 09:10:48 pm »

Len diplom im nestaci, vyzaduju este nejake kurzy aby ste mali najcastejsie je to kurz lynfodrenaze tu to dost vyzaduju a pripravte sa na papierovacky ohladom uznania diplomu tu v nemecku. Ale vsetko sa da urcite si skolu dokoncite!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München