Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Existuje nějaký příspěvek na jízdné?  (Přečteno 21558 krát)
Lenda



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Září 09, 2012, 03:02:36 pm »

Dobrý den. Hledám hledám ve fórech a nic. Mám jednu otázku. Bydlím v Německu se svým přítelem, chodím na kurzy němčiny, byla jsem i na prvním setkání na Arbeit agentur, tam mi řekli: "prvně jazyk a pak další studium nebo práce"... OK, takže studuji, ale bohužel v jiném městě, do kterého dojíždím vlakem. Zatím mě ve všem podporuje přítel, ale i tak, existuje nějaká možnost příspěvku na dopravu? Ptala jsem se i v kanceláři na nádraží, ale myslím si, že mi moc nerozuměli Úsměv ... spíše mě pochopili, že jsem "normální žačka", a ne, že studuji na vlastní náklady.
Moc děkuji za odpověď či radu.
Lenka
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Prosinec 03, 2012, 02:16:20 pm »

Asi by som sa spýtala na študijnom oddelení tej školy, v ktorej študuješ.
Ten príplatok sa volá Fahrgeld
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München