|
|
|
Uživatelský profil
ID uživatele |
21507 |
Jméno |
Michal Bujňaček
|
E-mail |
- |
Tel |
0907 53 53 74 |
Mobil |
00421 907 535 374 |
Jazyky |
DE, CZ, SK |
Popis |
Vodiči s dlhoročnou praxou na trasách po zahraničí a dlhoročnou praxou na trase Košice - Prešov - MNÍCHOV a späť od roku 2008 ( cez 5 miliónov najazdených km , ako prvý na tejto trase ) . Už 16 rokov s Vami a pre Vás . |
|
|
Datum |
Typ |
Z |
Přes |
Do |
Míst |
Mapa |
Detail |
30.03. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
2 |
|
detail |
30.03. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
2 |
|
detail |
30.03. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
2 |
|
detail |
30.03. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
2 |
|
detail |
30.03. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
2 |
|
detail |
31.03. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
31.03. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
31.03. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
01.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
1 |
|
detail |
01.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
02.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
2 |
|
detail |
02.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
2 |
|
detail |
02.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
2 |
|
detail |
02.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
2 |
|
detail |
02.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
2 |
|
detail |
02.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
02.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
1 |
|
detail |
03.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
03.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
03.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
03.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
03.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
03.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
03.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
03.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
03.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
03.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
04.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
04.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
04.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
04.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
04.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
04.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
04.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
04.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
04.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
04.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
05.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
05.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
05.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
05.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
05.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
05.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
05.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
05.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
05.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
05.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
06.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
06.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
06.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
06.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
06.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
06.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
06.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
06.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
06.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
06.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
07.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
07.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
07.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
07.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
07.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
07.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
07.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
07.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
07.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
07.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
08.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
08.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
08.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
08.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
08.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
08.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
08.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
08.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
08.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
08.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
09.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
09.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
09.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
09.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
09.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
09.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
09.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
09.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
09.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
09.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
10.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
10.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
10.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
10.04. 06:30 |
|
München(D) |
Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Snina (SK) |
Humenné(SK) |
3 |
|
detail |
10.04. 07:00 |
|
München(D) |
Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Spišská Nová Ves (SK) |
Košice(SK) |
4 |
|
detail |
10.04. 08:00 |
|
Humenné(SK) |
Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) |
München(D) |
3 |
|
detail |
10.04. 08:30 |
|
Košice(SK) |
Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
10.04. 09:00 |
|
Prešov(SK) |
Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
5 |
|
detail |
10.04. 11:45 |
|
Žilina(SK) |
Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
10.04. 11:45 |
|
Banská Bystrica(SK) |
Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) |
München(D) |
3 |
|
detail |
11.04. 06:20 |
|
München(D) |
BRATISLAVA (SK), Pezinok (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) |
Banská Bystrica(SK) |
3 |
|
detail |
11.04. 06:25 |
|
München(D) |
Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) |
Žilina(SK) |
3 |
|
detail |
11.04. 06:30 |
|
München(D) |
Senec (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) |
Prešov(SK) |
5 |
|
detail |
Celkem jízd: 391
4 stránek 1 2 3 4
10
20
50
100
|
|
|
|