Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Dotaz (pouze pro registrované)  (Přečteno 347839 krát)
sima



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #45 : Říjen 01, 2008, 07:09:52 pm »

Ja jsem se zaregistrovala dneska a vse bez problemu, stranky jsou opravdu skvele propracovane, chvalim:o)
Zaznamenáno
Alca99



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #46 : Říjen 07, 2008, 04:38:28 pm »

samozrejme stále super stránka,nemám nic čo by som vytkla.Ak potrebujem poradit alebo zistit niečo nové vždy sa ako prvé obraciam sem. Ak by ma napadlo niečo co sa vylepsenia týka určite dám vediet ale zatial super uroven

zatial velka vdaka za super prácu
Zaznamenáno
slunce



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #47 : Říjen 08, 2008, 02:13:23 pm »

Ahoj Davide
Nasla jsem forum nahodou a jsem uplne spokojena.Jenom registrace byla detektivka nejak to nechtelo fungovat.
Jinak super
Zaznamenáno
negele



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #48 : Říjen 28, 2008, 11:10:44 pm »

Ahojky..Davide...Tak se pridavam mezi vsechny a musim rict ze je to tu fajn....dobra pracicka...prisla jsem ze zvedavosti a jsem nadsena...Jsem tu novacek.....tak prozkoumavam to tu....
Zaznamenáno
katerina kamenska
CZ&SK PARTY & FUN IN GAUTING



Karma: 0
Příspěvků: 30


WWW
« Odpověď #49 : Listopad 08, 2008, 02:20:11 am »

Ahojky!
My nemame nic co by nam vadilo nebo neco podobneho Mrknutí)
Naopak dekujeme za moznost kterou nam vsem toto forum poskytuje
Diky moc!!!!!!
Katka
Zaznamenáno

Úsměv  Ahojky  Úsměv
Rokytles



Karma: 1
Příspěvků: 28

v čínské restauraci- Auhof na okraji Vídně


WWW
« Odpověď #50 : Prosinec 20, 2008, 08:29:47 pm »

Hledám tu marne nekoho z Rakouska,Vídne,
klame mne zrak neb www.austria.name je bídné? Co???
Zaznamenáno
Marvin_CZ



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #51 : Leden 02, 2009, 02:19:25 pm »

Ahoj Davide,

1. Vše nejlepší k narozeninám - to hlavně.
2. Díky za emailovou pomoc s galerií

Stránky jsou fakt výtečné, gratuluju.
A k tomu malý postřeh možná pro všechny, co to čtou. V mapě uživatelů nepíchejte špendlík přímo do svého bydlitě, i když se chcete "pochlubit" kde bydlíte. I toto je možnost pro zlodějíčky všeho druhu a není těžké si zde dočíst kdo, kdy, kam a na jak dlouho cestuje a pak se k němu domu podívat.

Diskuze k svátkům v kalendáři, zde v tomto druhu fóra se musí doklepat růčo, tudíž žádný med. A kdyby to ještě mělo být podle států...? Hodiny práce.

Hezký nový rok všem přeje Marvin
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #52 : Leden 02, 2009, 07:28:22 pm »

Ahoj,myslim ze tohle forum pomohlo a jeste pomuze spousta lidem:-)ja osobne tady nasla hodne veci,ktere jsem potrebovala vedet.Takze muzu rict....spokojenost nade vse:-)
Zaznamenáno

Dasa
katavka



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #53 : Leden 03, 2009, 11:37:01 am »

Ahoj mě se stránky moc líbí. Našla jsem zde spousty rad a typů A do budoucna doufám že i známých a dodávají mi sílu na naše přestěhování do Mnichova. Díky za ně!
Zaznamenáno
tavode



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #54 : Květen 25, 2009, 11:58:40 am »

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem našla tyhle stránky - oceňuju nápad i úsilí s tím spojené  Úsměv Myslím, že nejen pro mě se tu najde mnoho užitečného  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München