Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: na pokec:(Mannheim)  (Přečteno 49328 krát)
Iwanowitch



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 20, 2011, 12:52:28 am »

Nějaká česky či slovensky mluvící slečna z Mannheimu či oklolí? Kdyby některá měla chuť někam zajit na pokec popř. vyrazit někam na drink.Halo halo,je tu někdo Kroutím očimaJo je mi 29 takže se nemusíte bát věku, od 20 do 40 popř. zachovalé pětačtyřicátnice se mohou ozvat taky Mrknutí.Samozřejmě to nemyslim nějak sexisticky fakt myslim na drink a pokec  Úsměv
« Poslední změna: Září 23, 2011, 02:30:51 pm od Iwanowitch » Zaznamenáno
Renatka K.



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #1 : Září 23, 2011, 06:05:39 pm »

pridi v nedelu na slovensku omsu do polskej misie v E 5 a najdes aj starsie semestre  Škleb Škleb Škleb
omse su kazdu 4. nedelu v mesiaci, kostol sa renovuje, tak je v to v takej miesnosti. Mame mladeho farara, ten sa rad zoznami s novymi ludmi a to bez rozdielu ake a ci  maju vyznanie  Úsměv
 
Zaznamenáno
Iwanowitch



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Září 26, 2011, 06:24:33 pm »

 Úsměv No do kostela jsem zrovna nemyslel,jistě by to mohlo být přínosné ,ale každou neděli jsem bohužel v práci.Až pujdu někdy okolo tak se stavim pozriet  Mrknutí
Zaznamenáno
Avesta



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Leden 03, 2012, 04:19:49 pm »

Zdravim Cechy v Mannheimu a okoli...jsem v Mannheimu od rijna a moc lidi tu zrovna neznam, tak jestli bude mit nekdo cas a chut, muzem zajit na kafco nebo neco podniknout, budu rada:-) Petra
Zaznamenáno
Iwanski



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Leden 11, 2012, 11:52:47 pm »

 Mrknutí Alles Klar ,kdy ?
Zaznamenáno
ZdencoM



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Leden 22, 2014, 04:14:44 pm »

Neviete niekto či sú tie slovenske omše v polskej misii v E5 z príspevku od Renatka K. ešte aktuálne?  Úsměv
Zaznamenáno
Shodan91



Karma: 0
Příspěvků: 8


23 Jahre, ich mag klettern und In-line fahren.


« Odpověď #6 : Srpen 11, 2014, 12:34:17 am »

Ahojte byvam v okoli Ludwigshafen presnejsie v Rheingönheim, mam tu zopar nemeckych kamosov no ale neni to to co SK/CZ kamarati, jediny slovak s kym sa tu v DE rozpravam je brat, inak nula bodov. Ak niekto ma chut sa zoznamit, tak sa mi ozvyte na mail, Jozef.Pachinger[zavináč]atlas.sk  Tschüs Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München