Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Najde sa niekto v Dortmunde alebo okoli?  (Přečteno 139907 krát)
polarka



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #15 : Únor 11, 2015, 10:07:55 am »

Tak pro dortmund a okoli  je tu moje cislo kdyz budete chtit ozvete se 015233784451
Zaznamenáno
Helena 1972



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #16 : Únor 24, 2015, 09:59:06 am »

Ahoj, ja bydlim v Iserlohnu a pracuji v Hagenu. Tak kdo ma zajem: helena.schreiber[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Helena 1972



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #17 : Únor 24, 2015, 01:26:04 pm »

tak jeste jednou to napisi tady. Bydlim v Iserlohn. Ma-li nekdo zajem z okoli si obcas promluvit Cesky, tak jsem zde.
Moje adresa: helena.schreiber[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
junebag



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #18 : Duben 19, 2015, 09:54:46 am »

Zdravím i já,

jmenuji se Tomáš a je mi 24 let. Můj domov je nyní v Hagenu(kousek od Dortmundu). Pokud by někdo měl zájem popovídat, tak kontaktujte na email.

fefrda[zavináč]seznam.cz

Úsměv
Zaznamenáno
petrlaka



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #19 : Duben 23, 2015, 05:24:01 pm »

ahoj,bydlíme ve Wittenu tak se můžem sejít,rádi poznáme nové lidi
Zaznamenáno
Tomachel



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 : Duben 26, 2015, 06:58:14 am »

tak jeste jednou to napisi tady. Bydlim v Iserlohn. Ma-li nekdo zajem z okoli si obcas promluvit Cesky, tak jsem zde.
Moje adresa: helena.schreiber[at]seznam.cz
tak jeste jednou to napisi tady. Bydlim v Iserlohn. Ma-li nekdo zajem z okoli si obcas promluvit Cesky, tak jsem zde.
Moje adresa: helena.schreiber[at]seznam.cz
ahoj Helčo, Facebook máš?
Zaznamenáno
polarka



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #21 : Květen 23, 2015, 08:04:59 am »

Lidi když by ste odepsaly ... tak je nas tu dost v dortmundu mam ceskou kamaradku v izerlohnu znam 2 cesky  a ja sem v hagenu ... tak staci napsat do zpravy cislo a je to nee:)
Zaznamenáno
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #22 : Červen 07, 2015, 03:27:47 pm »

Ahojte rodinka. Som Kosican a prosim vas o pomoc. Hladam si pracu v Dortmunde... Pracoval som uz v dormunde vyse roka v sklade Kaufland pikera takze mesto Dortmund dobre poznam a kedze sa mi v Dortmunde pacilo najviac z celeho nemecka... Chcem sa do Dortmundu vratit a ostat aj zit.. Som v nemecku uz niekolko rokov takze nemecky jazyk nieje problem... Surne touto cestou hladam pracu v Dortmunde. Potesi ma akakolvek praca... Ak sa mi postasti dostat do Dormundu tak take Slovensko Ceske party ste este nezazili aku zariadim.. Samozrejme vytvorim silnu slovensko cesku komunitu ludi v ktorej sa nebudete nikdy nudit... vikendove vylety, stretavky a striedavo party .... proste riadne to v Dortmunde roztocim... Uz len tie kucharske party ktore sa chystam pre vas urobit a o dalsich prekvapkach som radsej ticho... prosim ak viete niekto pomoct aku kolvek pracu pre mna ... velmi ma potesite... ak nie tak aj tak vam dakujem... samozrejme ze sa ozveme hned ako budeme v dortmunde... Pekny tyzden vam zelam zatial z KOSIC ... DRZTE SA ZATIAL.... A ano, aby som nezabudol kontakt na seba... prosim piste mi na email noel7777[zavináč]azet.sk alebu tu na sukromnu postu. Dakujem vam velmi za pomoc.
« Poslední změna: Březen 30, 2016, 03:27:21 pm od Robko Gold » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München