Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 12.11.: 6. Velké setkání všech Čechů a Slováků žijících na březích Mosely  (Přečteno 19568 krát)
Jenda J.



Karma: 5
Příspěvků: 39


« : Listopad 08, 2010, 06:56:36 pm »

POZVÁNKA NA 6. VELKÉ SETKÁNÍ VŠECH ČECHŮ A SLOVÁKŮ ŽIJÍCÍCH NA BŘEZÍCH MOSELY

Dir liwf Madammen on Hären (trevírsky), vážení přátelé, kolegové, tváře známé i neznámé, Trevířané i vy přespolní, žijící chvíli nebo již od minulého století na březích překrásné řeky Mosely.

Až se Vám pracovní doba nachýlí ke konci a místo slunce zachvátí Mordor mlha, stavte se popovídat si s našinci, oslavit 21 let svobody, popít lahodného vína a uspokojit chuťové buňky něčím, co u nás na jídelníčku nenajdete.

UŽ JE TO TADY !
Po několika měsících se znovu uvidíme ! Tentokrát nemusíte mít HOLÉ RUCE ! Přineste vlajky, sokolské úbory, šály z fotbalu, hokejové dresy, zkrátka vše co připomíná naše země.

Kde ? Wirtshaus "ZUR GLOCKE": http://www.glocke-trier.de/
Glockenstraße 12
Trier

Kdy ? V pátek 12.11.2010 od 19:00 hod.

Jak budeme sedět ? Zpočátku podle speciálního zasedacího pořádku a později jak kdo bude chtít.

Kromě tradičního zodpovídání otázek jsem pro vás připravil i ukázku trevírštiny.

Prosím potvrďte mi e-mailem účast do čt 11.11.2010 do 24:00 hod. Je objednáno 30 míst.  Pozval jsem 81 Čechů a Slováků, na které mám kontakt. Rudé právo psalo, že nás bude málo, ale uvidíme, kolik z vás dorazí. Rekord z jednoho setkání je prozatím 25 lidí. Míst je málo, hlaste se rychle ! Pokud bude více jak 30 přihlášek, budu muset odmítat.

V JEDNOTĚ JE SÍLA! 

Honza - ten trevírský generální konzul

« Poslední změna: Listopad 08, 2010, 07:13:29 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München