Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Mnichov.de slaví 2. narozeniny  (Přečteno 72051 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Duben 02, 2007, 07:46:14 am »

průměrná návštěvnost od minulého roku několikanásobně stoupla
« Poslední změna: Březen 16, 2008, 08:01:35 pm od David » Zaznamenáno
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« Odpověď #1 : Duben 02, 2007, 01:51:52 pm »

Gratuluji Davide!!!

myslim, ze Tady odvadis skvelou, uzitecnou praci!!!

Nechapu, z ceho to zivis (jen z  "nadseni pro vec", z "touhy pomahat" apod..?) - nevidim zadne reklamy apod...

Myslim, ze si to spousta lidi neuvedomuje (a bere to jako samozrejmou vec), ale za tak komplexnim a bezproblemove slapajicim  webem stoji spousta driny a prace...
« Poslední změna: Duben 02, 2007, 01:58:02 pm od nevermind » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Duben 02, 2007, 02:27:33 pm »

Diky Danieli,

vidím že web plní svůj účel za jakým jsem ho před 2mi lety zakládal, takže ho budu dál udržovat a rozvíjet.... viz germany.cz
Obnovím taky ten chat a seznamku, jen to bude ještě chvíli trvat. Dále se můžete těšit na mapu uživatelů a určitě lepší galerii.

hezký den,
David
« Poslední změna: Květen 16, 2007, 09:37:27 am od David » Zaznamenáno
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #3 : Duben 03, 2007, 12:46:57 pm »

Musim taky napsat, ze uroven techto stranek je supr. Same dulezite veci. Mne to pomaha hlavne pokud hledam nejake info ohledne prace v Nemecku a veci s tim spojene a myslim, ze nejsem sam. Kdysy se ubytovani, nabidky a pod. resili na diskuznim foru na www.servus.cz, bohuzel tam to bylo zrusene a nezbylo nic jine (nebo-li bylo to v zajmu), nez zalozit neco podobne, aby se informace, napady, zkusenosti a pod. predavali dal a dal.
ADMINovy drzim pesti a patri mu muj velky dik.

Bungee
 
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Duben 03, 2007, 03:08:47 pm »

Mnichov.de je skutecne skvela stranka, ktera tu chybela! Davide diky Ti za tvoji praci a cas straveny pro nas uzivatele, je to velka pomoc.
Blahopreji k druhym narozeninam, at to hezky dal roste, rozviji se a je uspesne! Mrknutí
Zaznamenáno
damselka
Host
« Odpověď #5 : Duben 03, 2007, 08:50:12 pm »

Taky moc gratuluji,
jsem tady novackem a jsem vazne strankami nadsena. Kloubouk dolu!!!!
Hodne sil do dalsiho budovani stranek.
damselka
Zaznamenáno
alexandra



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #6 : Duben 05, 2007, 07:46:40 pm »

aj mne uz mnichov.de viac krat pomohol co sa tyka info ohladom studia a praci. takze, pripajam sa ku gratulacii
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #7 : Duben 09, 2007, 12:58:14 pm »

Ahoj,

děkuji Úsměv , ale můžete být klidně i kritičtí, popř. napsat co by jste chtěli vylepšit.

Pěkné Velikonoce!
A damselce všechno nejlepší k narozeninám.

David

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München