Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Gynekolog / Clinique prive Bohler  (Přečteno 55654 krát)
piki26



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Březen 25, 2009, 01:46:57 pm »

Ahoj, nemate niekto kontakt na dobreho zenskeho lekara v Luxembourgu? Nasla som sukromnu kliniku Bohler ktora vypada byt dobre vybavena...len sa obavam, ci tam doktori/doktorky nebudu moc "nafukovia". Vopred dakujem za pomoc. piki
« Poslední změna: Březen 25, 2009, 02:34:09 pm od David » Zaznamenáno
fuffi



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Březen 25, 2009, 05:09:59 pm »

aho muzu ti doporucit doktor junker je dobry.sama k nemu chodim uz 2 roky a nemuzu si stezovat .tel cislo na nej je 263339400.pracuje  na klinice bohler.
Zaznamenáno
dana f.



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 29, 2009, 02:33:25 pm »

v Bolerce ti muzu doporucit dr.Goeser. chodim k nemu jiz par let a odrodila jsem u neho 2 deti. je vyborny profesional a nemuzu proti nemu rict jedine spatne slovo, naopak, vzdy problem dokonale vysvetlil se vsim pro a proti.
Zaznamenáno
piki26



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Duben 18, 2009, 01:01:57 pm »

dakujem velmi pekne za kontakty,j
Zaznamenáno
hajinka



Karma: 2
Příspěvků: 23


« Odpověď #4 : Duben 28, 2009, 08:24:03 am »

Taky diky za doporuceni, zrovna jsem zacinala byt zoufala, kde tady sezenu dobreho gynekologa. Moc mi to pomohlo.
Zaznamenáno
branislav



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #5 : Únor 20, 2011, 11:07:13 am »

zdravim, mozete nam prosim poradit ako to tu funguje u zenskeho lekara, moja manzelka je tehotna v 5 mesiaci, teraz sa sem za mnou prestahovala a ja nemam ponatia ku ktoremu doktorovy s nou ist, ako to tu funguje a co to cele vlastne stoji. Ak by ste mi potom vedeli poradit aj nejakeho slovensky alebo cesky hovoriaceho doktora alebo detskeho doktora ktory je tu v luxe by som vam bol velmi vdacny. Dakujem

Brano
Zaznamenáno
barbi



Karma: 3
Příspěvků: 19


« Odpověď #6 : Únor 27, 2011, 06:49:33 pm »

Bohuzial nepoznam ziadneho SK-CZ hovoriaceho lekara :-( ale tych anglicky hovoriach je dost, zatial vsetci, ktorych som ja stretla.
najlepsie by bolo zavolat do vybranej kliniky (napr aj clinque Bohler) povedat ze manzelka je tehotna (lebo inak by dostala termin tak o 4 mesiace  Hněv) a dohodnut sa na termine. Potom jej uz vsetko vysvetlia.
co sa tyka platenia, tak aj ked tu nepracuje, by mala byt poistena v ramci tvojej poistky v CNS - tj. fakturu ktoru dostane a ktoru musi zaplatit je mozne zaslat do CNS a bude vam ciastka preplatena v sume aku stanovuje zakon.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München