Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 7.2. Sraz v Düsseldorfu  (Přečteno 97892 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Leden 14, 2009, 07:04:42 pm »

Sraz v Düsseldorfu

Kdy: Info dole
Kde: Info dole

// Pilsner Urquell hospoda asi zavřena
« Poslední změna: Únor 06, 2009, 04:14:51 pm od David » Zaznamenáno
Maty



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Leden 21, 2009, 11:03:50 am »

Ahoj tady Honza. Bydlím v Düsseldorfu a zjištuju jestli jsou tady nějaký čechoslováci? Jen tak na pokec. Pište na j.mattas[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Duesseldorf



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 24, 2009, 10:47:45 am »

Prijdou tam nejake rodiny s detma? Jsme rodina z Duesseldorfu s osmiletou dcerou. Rada poznam maminky s detmi ve stejnem vekove kategrie.. Prosim odepiste, abych vedela jestli mam prijit.
Zaznamenáno
Pavla DUS



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Leden 25, 2009, 07:20:41 pm »

Ahoj,

jmenuji se Pavla... bydlime taktez s pritelem v Düsseldorfu :-).. taky Cech - Richard. Radi bychom prisli, v kolik je sraz v ceske hospode?
Muzeme vzit i jednu kamaradku Ivu.
P&R
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Leden 25, 2009, 10:40:43 pm »

Ahoj,
nevim kdy je ten sraz, zavolejte si kdyz tak do te hospody, mohl by to vedet kdyz tam jsou pravidelne srazy.
Popr. kdyz uz je vas vic tak se domluvte sami na vlastnim case a treba se tam potkate.
Zaznamenáno
Stringer



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #5 : Leden 27, 2009, 07:56:06 pm »

Ahoj Bydlím poblíž Kolína, ... tak to je dobry napad, neznám z domoviny tady téměř nikoho, jsem tady necely rok. Rád přijdu a poznám více. Uniklo mi v kolik je sraz?, ale předpokládám že kolem 20.00h by tam mohli byt všichni.  Tak na viděnou. Tonda
Zaznamenáno
Pavla DUS



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #6 : Leden 31, 2009, 11:50:21 pm »

Ahoj vsichni,

prave jsme se vratili z mesta.. asi tezko se bude konat sraz v Ceske hospode, kdyz zkrachovala a je zavrena... navrhovala bych tedy sejit se nekde jinde.. cas ve 20h je Ok.
Akorat musime vymyslet misto... ja uz to roznesla mezi vselijake Cechy a Slovaky v Ddorfu, takze by bylo blbe, kdyby se to neuskutecnilo :-( Vsichni se moc tesi.. nas je dohromady 3 lidi a v Pondeli obvolam zbytek Cechu :-)
Tak zatim pekny vikend a navrhnete misto...
Pavla a Risa.
Zaznamenáno
Tereza



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Únor 04, 2009, 09:08:06 pm »

A koukali jste přesně na této adrese: Pilsner Urquel na Grabenstr.6 v Alstadte? Všichni se tam zatím chystají a nikdo neví o tom, že by to mělo být zrušené. Začátek v 19 hodin.
Zaznamenáno
Pavla DUS



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #8 : Únor 04, 2009, 09:45:54 pm »

Byli jsme u te hospody ted v sobotu vecer...chteli jsme si dat se znamyma ceske pivko :-( Predni stit s napisem Pilsner Urquell je sundany... uz to nas zarazilo, kdyz jsme k tomu prichazeli. Uvnitr je zbourany bar a jen par stolu se zidlema...to je vse, co jsme videli pres sklo.. bylo kolem 23h... Neodpovida to hospode, ktera by byla v provozu.. byli jsme z toho smutni... :-( ale co se da delat...
Ted me napada, ze by to mozna mohli rekonstruovat...coz se mi nezda, ale varianta to je.
Co takhle navrhnout druhou nahradni hospodu nebo bar, kde se sejdem, po tom, co usoudime, ze je Ceska hosp. zavrena?
Klidne muze byt sraz tam, ale druha hospoda by mela byt v zaloze, kam se ti lidi muzou premistit. Opravdu pochybuji, ze se jedna jen o rekonstrukci...
P.
Zaznamenáno
Pavla DUS



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #9 : Únor 06, 2009, 03:59:30 pm »

Ahoj všichni,

tak sraz je v Sobotu 07.02.2009 v 19h v LOUISIANE na Altstadtu...
Bolker str.18

http://www.louisiana.de/

Kdyby se nam tam nelibilo, muzeme se premistit, hlavne, ze se sejdeme!

Pro kazdy pripad, nalepim nejaky papir na sklo ceske hospody, ze sraz je premisten... pro ty, kteri se treba divaji na net jednou za 14dni a pocitaji, ze se sejdeme v Pilsner Urquell.
Bylo by fajn, kdybyste mohli potvrdit ucast, alespon tady na foru! Zarezervovala jsem stul pro 15lidi, ale muzu to zmenit.

Zatim ahoj.
P.

Zaznamenáno
kapo



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #10 : Únor 17, 2009, 05:54:05 pm »

jaj..ja jsem blbon.....ja byl v tom obdobi dlouho v duesseldorfu a nudil jsem se a samozrejme jsem to prosvihl.....priste....mejte se.J.
Zaznamenáno
JanaDUS



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Únor 18, 2009, 03:29:24 am »

Prijdou tam nejake rodiny s detma? Jsme rodina z Duesseldorfu s osmiletou dcerou. Rada poznam maminky s detmi ve stejnem vekove kategrie.. Prosim odepiste, abych vedela jestli mam prijit.

Ahoj Pavla,
aj ja mam dcerku ale ma 5 rokov a sme tiez z Düsseldorfu. Ako ste dopadli s tym stretnutim 7.2., stretli ste sa v Louisiane ?
Mozno to vyjde v marci. Malo by to tiez byt 07.03. ? Urcite niekto napise, kde to znovu bude.
Pozdravujem vsetkych!
Cauko Jana
Zaznamenáno
Pavla DUS



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #12 : Únor 27, 2009, 08:20:09 pm »

Zadne rodiny s detma tam nebyli... :-( jestli nekdo ma deti, to nevim, ale kazdopadne je do hospody nebrali...
Jestli bude pristi sraz to taky nevim... ja jsem jen doporucila predtim jednu hospodu, jinak to neorganizuju. Navic v tom terminu kdy to je, stejne nemuzu... ale snad se toho nekdo chyti, bylo  by fajn :-)
Pavla.
Zaznamenáno
certik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Březen 27, 2009, 11:16:27 am »

Ahoj nekdo psal ze jse sejde obcas mensina v lüdenscheidu. Bydlim u Siegnu a hledam nejaky kontakt. Nevite nekdo neco. Diky Mirka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München