Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám zábavu, kulturu, vzdělání ale hlavně přátele  (Přečteno 29782 krát)
Mike



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Červenec 15, 2008, 10:01:17 am »

Ahoj,
jsem Michal a působím v Lucembursku jako dobrovolník. Hledám lidi, kteří by měli zájem o společné trávení volných chvil. Mé zájmy jsou sport, kultura, francouzština (pokud by měl někdo zájem o společné učení francouzštiny, rád se připojím), party a dobré jídlo. Budu se těšit na Vaše reakce konvalinka.michal[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
ajinkak



Karma: 0
Příspěvků: 4


vylet v lille


« Odpověď #1 : Srpen 11, 2008, 02:40:33 pm »

cauky cauky jmenuju se alca a bydlim v rodemacku,to je nedaleko luc.hranic. sem tu jako aupairka,bohuzel nemam k dispozici auto a  bus mi taky do lucemburku nejede...jsem tu jen do zacatku zari takze moc casu uz nezbyva. ted sem b yla s jednou slecnou delat piknik v laznich v mondorfu. dela tam na farme hned vedle.
a co delas jako dobrovolnik? kdyz tak mail ajinkak[zavináč]volny.cz
Zaznamenáno
Anetv



Karma: 0
Příspěvků: 4


to jsem já v mé bývalé práci v ČR:-)


« Odpověď #2 : Listopad 12, 2008, 07:29:26 pm »

Ahojky Michale, ja jsem v Lucembursku teprve tyden... a nikoho tu neznam, krome dvou rodin, ve kterych hlidam... zaujaly me Tve prispevky  Mrknutí jak jsi tady dlouho? A kde bydlis?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München