Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Krasny dnik :-)  (Přečteno 21212 krát)
Nikolka.m



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Červen 05, 2016, 08:30:55 am »

Krasny dnik :-) Vedel by mi niekto pomoct najst si pracu v Dortmunde cez nejaku agenturu ktora poskytuje pracu aj s ubytkom? Som velka asik ako škrečko takze mi postaci priestor aj meter krat meter hehe :-)   Budem štasna z hocakej praca :-) Moja nemcina je taka zeeeee heh no stupnica od 1 do 10 asi 3   takze nejaky ten zakladik mam a nemusim sa bat ze tam zomrem od hladu hehe :-) Pracu hladam ked sa da na dlhodobo. :-) Nehladam iba brigadu ani nic take :-)
Zaznamenáno
MilanB



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Srpen 07, 2016, 10:28:17 pm »

Ahoj skrecko. Jsem Milan bydlim v Herne/ Bochum/. Jestli mas chut ozvi se rad te poznam. Jsem v Ne ecku uz delsi dobu treba muzu poradit a treba i pomoct. Muzem taky sem tam neco spolecne podniknout. Budu se tesit kdyz se ozves. Zadny steach mi krajane musime drzet pospolu. Zatim cau Milan.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München