Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Zufale situacie vyzaduju zufale ciny  (Přečteno 171736 krát)
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Prosinec 04, 2015, 05:15:04 pm »

Nazdar vsetci ale hlavne zeny.

Ani neviem preco to sem vlastne pisem, asi fakt zo zufalstva. Mam pocit ze sa tu len maka a na pokec s priatelmi nezostava cas. Ale kto chce tak si cas najde. Takze ma napadlo ze si touto cestou najdem kamosku ktora by rada travila vecer vo dvojici pri dobrom filme a pohari vinka. Mam 30 rokov sportovu postavu a som single. Pochybujem ze sa tu nejaka slecna najde ktora by sa o mna potkla ale som dost v pohode len sa musis o tom presvedcit sama. Vikendy mam vzdy volne a sediet sam doma je na prd. Nas narodny sport (Slovenska hadzana) je sice fajn ale mam aj ine zaujmy ako byt rozbity cez vikend niekde v senciku s kamaratmi.

Takze ak sa tu najde slecna ktora by rada travila piatkove veceri podobne ako ja tak som k dispozicii. Kludne hned aj tento :-)   


P.S. Sam nad tym krutim hlavou do stran ze ktora by bola taka blba aby bez predosleho kontaktu prisla ku mne domov ale niesme v afrike a ja niesom ani nasilnik a dokonca ani vrah. Takze baby pozbierajte odvahu a piste. Napisal som to spontanne bez dlheho uvazovania tak dufam ze sa tu mozno najde mne podobna ktora si povie ze skusim a mozno bude sranda. Nech je pocas tych dlhych zimnych vecerov veselsie dvom.   
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Prosinec 04, 2015, 08:47:35 pm »

Spíš bych ti poradil chodit někam mezi lidi: na plesy, do spolků, dobrovolnická setkání všeho druhu, sčítání čokolád v Kauflandu :-), zájezdy pro důchodce do Neuschwanstein, ...

Tam je naděje na normální seznámení, protože ti dva spolu stráví několik hodin, za které se dá poznat, jestli si mají co říci či ne. Přes internet to může vyjít, ale pravděpodobnost je velmi malá.
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Prosinec 05, 2015, 03:14:24 am »

Chodím skoro všade a zatiaľ nič. Nie som looser ale v Mníchove som proste stratený. Čo sa žien týka nefunguje to ako doma. Veľa ľudí sa tu tvári ako najdôležitejšie hovno na polici ktoré sa tvári že je lekvár. Ja som zo slovenska a rád by som našiel dievča ktoré nezabudlo od kiaľ prišlo. Samozrejme že sympatie tam musia byť. A máš pravdu, treba chodiť medzi ľudí. Ale ja stretám stále tých istých...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #3 : Prosinec 05, 2015, 07:52:53 am »

v Mnichove a strateny?? vsak prave tam smeruju masy slovakov ako do vysnivaneho mesta, kde sa velmi vyborne zije - citam a pocuvam stale ... divne, ako moze byt v Mnichove niekto strateny ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Prosinec 05, 2015, 06:47:10 pm »

Zkus proklepat prvních deset až patnáct odkazů na této stránce, a zajdi někam:

https://www.google.de/search?q=volunteering+m%C3%BCnchen&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a&channel=fflb&gfe_rd=cr&ei=PSJjVtWIMqOK8QfB9bzIBw#channel=fflb&q=freiwillige+m%C3%BCnchen

Jsou tam porůznu vypsaná místa, kam můžeš přijít pomáhat jako dobrovolník. Stejně tak kdokoliv jiný jako ty. A to je jedna z možností, jak se seznámit. S lidmi, se kterými by ses jinak neseznámil.

Neupínej se zpočátku na jedno jediné místo, protože to nemusí být to nejlepší pro tebe, ale obejdi tři čtyři, aby sis udělal obrázek, a potom už dál uvidíš, kam tě srdce táhne.
« Poslední změna: Prosinec 05, 2015, 06:54:25 pm od Lenke » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #5 : Prosinec 05, 2015, 11:25:03 pm »

Ženské jsou potvory, kup si psa....  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #6 : Prosinec 06, 2015, 02:35:23 pm »

Nad psom som už tiež uvažoval  Škleb Nemám to srdce nechať ho celý deň doma samotného.
Inak ďakujem za odpovede chlapci.

[zavináč]Rudo
Prišiel som si sem splniť sen. Začiatky boli ťažké ale každý môže byť tým čím chce keď si ide tvrdo za svojím cielom. Darí sa mi tu skvele.
Tým že som tu stratený som nemyslel nič iné len to že mi chýba ku šťastiu dievča ktoré bude zdielať podobné hodnoty ako ja.
Inak super komentár, fakt si sa trafil do témy.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #7 : Prosinec 06, 2015, 07:26:18 pm »

MXLuigi - tu nie je povinnost pisat vzdy len k teme ... ale ono to k teme bolo, lebo som bol prekvapeny, ze ako moze byt slovak v Mnichove strateny, ked je tam tolko sloveniek ... co potom niekde na dedine, kde siroko-daleko ziadna nie je :_)
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #8 : Prosinec 07, 2015, 07:14:11 pm »

A to jsem si vždy myslel, ze Mnichov je po Praze největší slovensky město Mrknutí
Zaznamenáno
petrus



Karma: 2
Příspěvků: 44



« Odpověď #9 : Prosinec 08, 2015, 11:02:19 pm »

[font=Verdana][/font]
« Poslední změna: Prosinec 08, 2015, 11:15:33 pm od petrus » Zaznamenáno
Bessie



Karma: 1
Příspěvků: 9


« Odpověď #10 : Prosinec 11, 2015, 10:01:21 am »

Tak to tě plně chápu. Taky mám problémy najít normální kamarádku a ne jen namyšlenou pipinu, co si hraje na bohatou němkyni a zapomněla, odkud přišla..
Jako doma to tu nikdy nebude, prima kamarádi, přátelé a hlavně rodina..to tu nemá cenu hledat. Většinu ten život v Mnichově změní a jsou z nich upracovaní nepřístupní namyšlenci.
Ale jestli hledáš spíš přítelkyni - partnerku, koukni na nějakou seznamku  Úsměv Určitě tam nějakou fajn Slovenku, žijící v Mnichově najdeš a můžete si třeba chvíli jen četovat..a pak se uvidí.
Moje kamarádka si tam našla přítele, shodou okolností také slováka a jsou moc spokojení.

Hodně štěstí  Škleb
« Poslední změna: Prosinec 11, 2015, 10:21:47 am od Bessie » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #11 : Prosinec 11, 2015, 10:44:27 am »

Bessie - to je zaujimave, ze sa ludia tak menia ... myslel som, ze tie vlastnosti su v slovakoch a cechoch uz od narodenia pevne "zabudovane" - a ono sa to zmeni len zmenou krajiny ... potom to nie je o ludoch ale o prostredi, v ktorom ziju

a fakt si niekto mysli, ze ked pride niekam do mesta, kde nikdy nezil, tak ze to bude ROVNAKE ako tam, kde prezil napriklad 25-30 rokov a ma rodinu, priatelov Co???
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #12 : Prosinec 11, 2015, 02:31:16 pm »

Bessie ja som si myslel ze uz na zoznamku pisem Škleb Mozno mi mozes nejaku odporucit.
Mozno ze som moc narocny, neviem ale nechcem sa vrhnut hned do vztahu pokial toho cloveka trochu nespoznam.

Kde sa este stretavaju Cesi a Slovaci? Nejaku zoznamku si tam uz vymyslim, pekne po starom, napr. "ahoj, uz nejaku dobu ta pozorujem a az teraz po pol roku som sa odvazil oslovit ta"  Škleb     

Zaznamenáno
Nikolaa86



Karma: 1
Příspěvků: 3



« Odpověď #13 : Leden 04, 2016, 02:31:43 pm »

Ty jo kluci , jak to tak čtu tak si říkám, ze se najdou asi i v Mnichově stále lidé co mají charakter a vědí odkud přišli. ... , docela mě vaše konverzace zaujala, ale ono nejste jen " vy  " co má problém si najít slušné děvče,  ono dnes potkat slušného a normálního kluka je taky sakra drina! Pro mě teda určitě, jelikož  mě taky nebaví namysleny a lakomy typci z BMW kteří jsou studený němečtí čumaci a bezpaterni blbci. Kdyby jste někdy chtěli někdo zajít na pivo, tak dejte echo. Ciao
Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #14 : Leden 05, 2016, 09:47:43 am »

To MXLuigi: Hrajes tu v Mnichove hazenou? Ja jen, ze ja ano, a pokud bys mel zajem tak bys to mohl zkusit u nas.. Jen me ted napada, jestli neni rozdil mezi Slovensko hazenou a klasickou hazenou..

To Nikolaa86: Na pivo tady chodime furt, tak neni problem se pridat Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München