Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 18   Dolů
 
Autor Téma: Dajte vtip.  (Přečteno 1305835 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #60 : Březen 26, 2015, 05:26:25 pm »

hair inac sa ti ulavilo, ze si ma zablokovala?

ako dieta v skolke, fakt ...  Hněv

.. ano Jahodo....  Valím oči! Super!

Vysvetleni pro ostatni:
Jahoda mi psala jakesi soukrome zpravy, ktere byly ponekud chaoticke a nesrozumitelne. Tyto zpravy jsem povazovala za obtezujici, jelikoz Jahoda nepatri k osobam, se kterymi bych chtela udrzovat soukromou korespondenci.  Jeji jmeno jsem tedy dala v nastaveni na tzv. Ignorelist.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #61 : Březen 26, 2015, 05:32:50 pm »

rudko, to sa teda mylis, vyskum si tu robi hair, dokonca sa chvalila, ze diskusie z tohto fora si zapracuje do svojej prace!


Jahodo, zda se, ze jsi opet nepochopila, co jsme tu kdysi psala a vyvodila jsi si z toho spatne zavery. Nebo ze bys opet spatne cetla a psala rychleji, nez myslis?

Tak tedy znovu:
vyzkum se vubec netykal tohoto fora, ale pouze jedne jeji casti, a to vlakna, ve kterem se resilo, kdo kam chodi nakupovat, zda do drazsich a specializovanych obchodu nebo do levnych retezcu. Tenkrat jsem rikala, ze pracuji u ALDI a delam marketingovy pruzkum chovani zakazniku, a ze i toto vlakno je prima, protoze je z nej mozne zjistit chovani Cechu a Slovaku, tj. zahranicnich nakupujicich z pohledu ALDI, a zjistit co zakaznikum napriklad v obchodech vadi, co by privitali, co jim chybi, co naopak povazujii za zbytecne atd., protoze ALdi jako jeden z mala retezcu jeste neni na ceskem trhu, a tak tento pruzkum provadi z duvodu, pokud by tam chtel casem vstoupit.
Vlakno je tady jeste k dohledani, kdyby nekdo o to stal, klidne jej najdu a dam sem odkaz.
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 05:55:39 pm od Hair » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #62 : Březen 26, 2015, 05:35:37 pm »

no, porusim svoju zasadu a tie spravy sem kludne hodim ...
Ale vlastne naco, kazdy, kto tu to cita a ma aspon IQ hupacieho konika, vidi, ze nepisem ani chaoticky ani zmatene


p.s. takze TO ti zasa nevyslo, ty '"psychologicka"!
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 05:42:41 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #63 : Březen 26, 2015, 05:36:55 pm »

ja si vyslovene pamatam, ze si pisala, ze dokonca cast tejto diskusie pouzijes v tejto praci

ked som sa pytala, ci by nebolo "slusne" sa predtym nas opytat, ci s tym suhlasime, tak sa tu par ludi k tomu vyjadrilo ...

takze darmo klames ...

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #64 : Březen 26, 2015, 05:37:45 pm »

rudo, myslim si, ze teba unavuje COSI ine a nie ja, alebo moje prispevky
ale budem taktna a necham si svoj nazor pre seba ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #65 : Březen 26, 2015, 06:01:04 pm »

ja si vyslovene pamatam, ze si pisala, ze dokonca cast tejto diskusie pouzijes v tejto praci

ked som sa pytala, ci by nebolo "slusne" sa predtym nas opytat, ci s tym suhlasime, tak sa tu par ludi k tomu vyjadrilo ...

takze darmo klames ...

Samozrejme Jahodo  Valím oči! Super!.... Kdyby sis zase na neco nemohla vzpomenout nebo sis neco vykladala zcela jinak, nez bylo napsano, tak tady ta diskuse je, jmenuje se "Kdo chodi nakupvat do ALDI, LIDL atd..."
http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=18276.msg45952#msg45952

Upozorneni pro ty, kteri by si chteli pocist, i kdyz o tom dost pochybuju, neb Jahoda tam zahltila pul debaty jakymysi politickymi traktaty:

Jahoda v teto diskusi vystupuje pod jmenem Jesennavila
I kdyz to je mozna zbytecne psat, jiste byste ji vsichni poznali podle jejiho charakteristickeho slohu  Mrknutí . Takze o Aldi a Lidla jde snad jen na prvni strance a pote az od stany 7, mezitim je politicke skoleni  Smích

« Poslední změna: Březen 26, 2015, 06:10:51 pm od Hair » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #66 : Březen 26, 2015, 06:04:51 pm »

 Škleb

Ja som nikdy nepopierala, ze som sem pisala aj ako jesennavila, napokon to tu bolo VIAC krat uz pretriasane.

Zatial nevidim ziadny DOKAZ, len odkaz na nejaku dlhu debatu

p.s. musis sa viac snazit, mila pani "psychologicka" Úsměv
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 06:10:17 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #67 : Březen 26, 2015, 06:10:01 pm »

hair inac sa ti ulavilo, ze si ma zablokovala?
ako dieta v skolke, fakt ...  Hněv

.. ano Jahodo....  Valím oči! Super!

Vysvetleni pro ostatni:
Jahoda mi psala jakesi soukrome zpravy, ktere byly ponekud chaoticke a nesrozumitelne. Tyto zpravy jsem povazovala za obtezujici, jelikoz Jahoda nepatri k osobam, se kterymi bych chtela udrzovat soukromou korespondenci.  Jeji jmeno jsem tedy dala v nastaveni na tzv. Ignorelist.

Jahodo, na Ignoreliste ve sve soukrome poste jsem umistila i tvuj dalsi nick, ktery pouzivas, tj. Jesennavila, ze ktereho jsi mi zacala psat soukrome zpravy pote, co jsem pro tento privatni druh korespondence zablokovala jmeno "jahoda 2010", coz jsem ti vcas oznamila.
Pokud neco chces, napis to sem a neobtezuj mne prosim dalsimi soukromymi a nevyzadanymi zpravami.
Dekuji.
 Valím oči! Super!
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #68 : Březen 26, 2015, 06:10:49 pm »

hair inac sa ti ulavilo, ze si ma zablokovala?
ako dieta v skolke, fakt ...  Hněv

.. ano Jahodo....  Valím oči! Super!

Vysvetleni pro ostatni:
Jahoda mi psala jakesi soukrome zpravy, ktere byly ponekud chaoticke a nesrozumitelne. Tyto zpravy jsem povazovala za obtezujici, jelikoz Jahoda nepatri k osobam, se kterymi bych chtela udrzovat soukromou korespondenci.  Jeji jmeno jsem tedy dala v nastaveni na tzv. Ignorelist.

Jahodo, na Ignoreliste ve sve soukrome poste jsem umistila i tvuj dalsi nick, ktery pouzivas, tj. Jesennavila, ze ktereho jsi mi zacala psat soukrome zpravy pote, co jsem pro tento privatni druh korespondence zablokovala jmeno "jahoda 2010", coz jsem ti vcas oznamila.
Pokud neco chces, napis to sem a neobtezuj mne prosim dalsimi soukromymi a nevyzadanymi zpravami.
Dekuji.
 Valím oči! Super!

hair inac sa ti ulavilo, ze si ma zablokovala?
ako dieta v skolke, fakt ...  Hněv

.. ano Jahodo....  Valím oči! Super!

Vysvetleni pro ostatni:
Jahoda mi psala jakesi soukrome zpravy, ktere byly ponekud chaoticke a nesrozumitelne. Tyto zpravy jsem povazovala za obtezujici, jelikoz Jahoda nepatri k osobam, se kterymi bych chtela udrzovat soukromou korespondenci.  Jeji jmeno jsem tedy dala v nastaveni na tzv. Ignorelist.

Jahodo, na Ignoreliste ve sve soukrome poste jsem umistila i tvuj dalsi nick, ktery pouzivas, tj. Jesennavila, ze ktereho jsi mi zacala psat soukrome zpravy pote, co jsem pro tento privatni druh korespondence zablokovala jmeno "jahoda 2010", coz jsem ti vcas oznamila.
Pokud neco chces, napis to sem a neobtezuj mne prosim dalsimi soukromymi a nevyzadanymi zpravami.
Dekuji.
 Valím oči! Super!


zasa klames, ako je tvojim dobrym zvykom, napisala som ti uz len JEDNU sukromnu spravu a tym som aj skoncila
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 06:13:47 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #69 : Březen 26, 2015, 06:12:11 pm »

jahoda - nemusis robit nejake tajomne "dohady" co ma unavuje a co nie, otvorene som to napisal

ked si zalozila nejaku temu - tusim to bolo napr. ta ze co stoji "prezutie pneumatik" (uz starsia) alebo aka je mailova adresa na Arbeitsagentur, tak som sa ti snazil pomoct k veci a nikdy som nehodnotil ze preco naco zaco sa to pytas a ani som ti nedaval otazky ze CO to hovori o tvojej osobnosti

o mna a moj pobyt v Nemecku sa bat nemusis, mam sa fajn, lebo zazemie sme si s manzelkou budovali dlhe roky a teraz sme v bode, ze si to mozme uzivat, takze klidek a nemaj boja ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #70 : Březen 26, 2015, 06:12:50 pm »

Prosím poradte mi,ako mám nazvať tému,aby sa z toho nevyklulo toto,čo som si prečítal.
Myslel som si,že tam budú pribúdať vtipy,že sa človek dozvie nejaké nové a nakoniec sa tu rieši
niečo,čo s názvom témy nemá nič spoločné.
Namiesto vtipov sa tu majú hodiť nejaké dôkazy či čo,stále tu čítam aký je kto a nie je.
Škoda,že názov tejto témy sa tak ťažko chápe -vtipy.
Skúsim teda novú tému,snáď tam bude priestor na takéto reakcie.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #71 : Březen 26, 2015, 06:14:19 pm »

zasa klames, napisala som ti len JEDNU sukromnu spravu


Jahudko, podivej se do kolonky Outbox, co jsi posilala.....

Vcera 1 zprava.
Dnes 3 zpravy s nickem jahoda2010 + 1 zprava z nickem jesennavila,
tj. celkem behem dneska 4 zpravy
 Valím oči! Super!
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #72 : Březen 26, 2015, 06:15:59 pm »

jahoda - nemusis robit nejake tajomne "dohady" co ma unavuje a co nie, otvorene som to napisal

ked si zalozila nejaku temu - tusim to bolo napr. ta ze co stoji "prezutie pneumatik" (uz starsia) alebo aka je mailova adresa na Arbeitsagentur, tak som sa ti snazil pomoct k veci a nikdy som nehodnotil ze preco naco zaco sa to pytas a ani som ti nedaval otazky ze CO to hovori o tvojej osobnosti

o mna a moj pobyt v Nemecku sa bat nemusis, mam sa fajn, lebo zazemie sme si s manzelkou budovali dlhe roky a teraz sme v bode, ze si to mozme uzivat, takze klidek a nemaj boja ...

ale rudo, vsak sa neurazaj, moje dohady vobec nie su takomne, len respektujem, ze uz nestojis o ziadne charakteristiky svojej osoby

inak, tebe nedoslo, ze to o Tom, ze sa v Nemecku necitis dobre a preco sa teda nevratis, som napisala len PRETO, lebo som si zle precitala tvoj prispevok?
a ked som sa ti ospravedlnila, tak tym som automaticky aj zobrala spat VSETKO, co som napisala v omyle, teda aj o to, aky si v nemecku nespokojny?
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #73 : Březen 26, 2015, 06:16:58 pm »

hair, akoze nemam naozaj CHUT reagovat na tvoje klamstva ...

ked uz nevies zaujat INAk ako sprostymi klamstvami, tak mi nestojis uz ani za odpoved!

"tvuj dalsi nick, ktery pouzivas, tj. Jesennavila, ze ktereho jsi mi zacala psat soukrome zpravy pote"

jasne si napisala, ze ako vila som ti pisala VIAC sprav, ja som ti napisala ale len jednu!
A ak ta nastvalo, CO som v nej pisala, tak sa nad tym radsej zamysli, namiesto tych ubohych utokov na mna a snahy o manipulaciu!
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 06:19:21 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #74 : Březen 26, 2015, 06:18:37 pm »

Prosím poradte mi,ako mám nazvať tému,aby sa z toho nevyklulo toto,čo som si prečítal.
Myslel som si,že tam budú pribúdať vtipy,že sa človek dozvie nejaké nové a nakoniec sa tu rieši
niečo,čo s názvom témy nemá nič spoločné.
Namiesto vtipov sa tu majú hodiť nejaké dôkazy či čo,stále tu čítam aký je kto a nie je.
Škoda,že názov tejto témy sa tak ťažko chápe -vtipy.
Skúsim teda novú tému,snáď tam bude priestor na takéto reakcie.

Nanuku, jedna rada, jak toho dosahnout:
zakazat Jahode, aby mohla do tematu, ktere jsi zalozil, psat  Mrknutí.
Jahoda je vzdy stoprocentni zarukou toho, ze tema se dostane zcela jinam, nez k cemu bylo puvodne urceno  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 18   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München