Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Podporujme vyrobky vyrobene v europe a tym padom sami seba  (Přečteno 255233 krát)
jesieenka
Host
« Odpověď #15 : Březen 30, 2015, 05:26:17 pm »

rudko, nie každý má za životného partnera neskutočné prachy zarábajúceho lekára ... p.s. kosele nenosím ani ja ani muz
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #16 : Březen 30, 2015, 05:28:41 pm »

nie len lekari si mozu take kosele dovolit, aj ucitelia na to dost zarabaju myslim ...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #17 : Březen 30, 2015, 05:30:32 pm »

a CO ja mam s ucitelmi ako?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #18 : Březen 30, 2015, 05:32:10 pm »

som len uviedol ako priklad - mozes pracovat ako ucitelka a zarobis

myslim, ze to nie je nic neuskutocnitelne, stat sa v D ucitelom

ale uz utekam ...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #19 : Březen 30, 2015, 05:40:28 pm »

to sa LAHKO hovori ...
kde si ja mozem dovolit 5 rokov studovat a pritom nic nezarabat?
nehovoriac o tom, ze je to tazke a hnusne povolanie
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #20 : Březen 30, 2015, 08:01:26 pm »

Rudo ma pravdu..kosela za 50euro od eterny nieje draha,lebo je kvalitna dobre sedi a dlho vydrzi..niesme tak bohati aby sme si kupovali lacne veci..kupis nieco lacne nekvalitne hned to mozes vyhodit...a pojdes zas kupit ... Valím oči! Super!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Březen 30, 2015, 08:27:33 pm »

koselu eterna a kvalitne nohavice topanky si dovoli aj ten co malo zaraba...ak nepije nefajci vie hospodarit s peniazmi ..kto pije fajci mina na nezmysly samozrejme 50euro mu je vela..to je ako s ludmi co jedia s konzervy jedla ci prasky...fabrikove jedla..kde je chemia...ale auto ma taky clovek..ale kvalitne potraviny clovek si nekupi ..kultura stolovania je medzi slovakmi cechmi este na slabej urovni...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #22 : Březen 30, 2015, 08:30:13 pm »

koselu eterna a kvalitne nohavice topanky si dovoli aj ten co malo zaraba...ak nepije nefajci vie hospodarit s peniazmi ..kto pije fajci mina na nezmysly samozrejme 50euro mu je vela..to je ako s ludmi co jedia s konzervy jedla ci prasky...fabrikove jedla..kde je chemia...ale auto ma taky clovek..ale kvalitne potraviny clovek si nekupi ..kultura stolovania je medzi slovakmi cechmi este na slabej urovni...

no, Harry, tak to bych se ohradila, v jinem vlakne dneska vsichni stolujeme, a myslim, ze to je na velice slusne urovni. Takze nelze hazet vsechny do jednoho pytle...  Mrknutí
« Poslední změna: Březen 30, 2015, 08:36:07 pm od Hair » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #23 : Březen 30, 2015, 08:31:28 pm »

Souhlasím s Hair.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #24 : Březen 31, 2015, 01:08:02 am »

koselu eterna a kvalitne nohavice topanky si dovoli aj ten co malo zaraba...ak nepije nefajci vie hospodarit s peniazmi ..kto pije fajci mina na nezmysly samozrejme 50euro mu je vela..to je ako s ludmi co jedia s konzervy jedla ci prasky...fabrikove jedla..kde je chemia...ale auto ma taky clovek..ale kvalitne potraviny clovek si nekupi ..kultura stolovania je medzi slovakmi cechmi este na slabej urovni...

no, Harry, tak to bych se ohradila, v jinem vlakne dneska vsichni stolujeme, a myslim, ze to je na velice slusne urovni. Takze nelze hazet vsechny do jednoho pytle...  Mrknutí

Souhlasím s Hair.

Tak se Harymu omlouvam, nase stolovaci tema nekdo kompletne vymazal, takze si nemuze uz precist, jak jsme vcera stolovali a ani nam nemuze dat vedet, zda to povazuje za stolovani na urovni....
Pravdepodobne to ma na svedomi Jahoda, protoze to bylo u tematu, kde se snazila zjistit, zda muze koupit ucebnice v beznem knihkupectvi  Smích
A protoze toto tema bylo takove opravdu jednoduche - samozrejme ze ucebnice koupit muze kdekoli - tak se za nej zacala asi stydet a smazala jej....
A s tim i nasi prima kulinanarni a gourmetskou akci...

Tak tedy ve zkratce, jeste jednou pro Harryho:
byly Bio-Spaghetti Bolognese, bio se vsim vsudy, vcetne rajcat a koreni, varil Rudo, ktery si na tyto potraviny potrpi, a byl to skvele...  Pred jidlem jme meli maly aperitiv, tematicky taky italsky, k jidlu cervnene Fair Trade vino, a po jidle dezert ve forme kombinace ovcich a kozich syru primo z farmy.
To abys, Harry mohl ohodnotit, zda toto stolovani je aspon trochu na urovni, o ktere pises.
Diky.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #25 : Březen 31, 2015, 01:34:43 am »

Za nič som sa nehanbila!

Ale, kedže v tej téme nepadli žiadne normálne rady, ale namiesto toho sa v hojnom počte konali urážky a zhadzovanie autorky, nevidím jediný dôvod, prečo by tu tá téma mala ostať a komu by v budúcnosti ešte mohla pomôcť!

Že ste si zrovna tam začali chystať vaše virtualne párenie a oblápanie sa, je váš problém, nie môj!
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 05:40:59 am od jesieenka » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #26 : Březen 31, 2015, 07:05:35 am »

Za nič som sa nehanbila!

Ale, kedže v tej téme nepadli žiadne normálne rady, ale namiesto toho sa v hojnom počte konali urážky a zhadzovanie autorky, nevidím jediný dôvod, prečo by tu tá téma mala ostať a komu by v budúcnosti ešte mohla pomôcť!



hm tak to si ma teraz velmi zarmutila, ze v tej teme nepadli ziadne normalne rady

ved ja som ti slusne poradil, ze v Nemecku sa daju ucebnice pre zakladne aj stredne skoly bezne kupit/objednat v knihkupectve, pripadne aj na internete - nie je s tym ziadny problem a netreba vyhladavat ziadne specialne predajne

tak isto som poradil, ze aj na Slovensku sa daju ucebnice (teda urcite aspon niektore) kupit v knihkupectvach - v kamennych obchodoch, aj na internete

hm a toto je hodnotene ako "nenormalna rada", pricom som uviedol pravdive informacie a to slusnym sposobom

potom uz neviem, co by bolo hodnotene ako "normalna rada" :-(
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #27 : Březen 31, 2015, 07:06:53 am »

a ako dokazy som uviedol aj internetove odkazy, kde si to moze kazdy overit, ci je pravda, co pisem :-(

odchadzam na velkonocne smutenie ...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #28 : Březen 31, 2015, 07:44:24 am »

rudo, o tom "slusnom sposobe" by sa fakt dalo dost polemizovat ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #29 : Březen 31, 2015, 07:46:47 am »

tak
rudo, o tom "slusnom sposobe" by sa fakt dalo dost polemizovat ...

tak uved prosim, co bolo v mojej odpovedi o kupe ucebnic v Nemecku a na Slovensku neslusne, aby som sa toho mohol nabuduce vyvarovat ... uviedol som len fakty, ktore sa daju overit
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München