Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Dolů
 
Autor Téma: Integrační kurz  (Přečteno 1196364 krát)
milda34
Host
« Odpověď #105 : Červenec 17, 2014, 09:47:32 am »

Hiar na tomto fore prispieva 5-6 ludi...myslis,ze ludia maju chut sa hadat s niekym nie?Ludia chcu informacie..ja na rozdiel od veciny z Vas nezatajujem nikomu...a ked niekto potrebuje informacie dam mu ich.Ci mas strach,ze krajanovi sa moze zadarit viac ako Tebe tak bdues mlcat ako ryba  azamerne nedas informacie aj ked ich mas?

Harry, moje jmeno neni Hiar, ale  Hair  - jestli bys nemel jit po tech svych integracnich kurzech jeste na kurs psani na stroji.
Tak nam, prosim, uz konecne vysvetli, proc veskery pravopis tak motas a prehazujes pismena.
Pokud mas dyslexii (porucha cteni), dysgrafii (porucha psani), nebo dysortografii (porucha gramatiky), tak samozrejme na tebe bude bran vetsi ohled.
Pravdepodobne tam bude i dyskalkulie - vzhledem k tomu, na kolik ti vysel pocet prispevatelu tohoto fora.


Tam bude jeste i jina choroba (treba allg. dysfunktion). Presto, ze jsem Harymu po dobu vice nez jednoho roku neustale pripominal, ze jako "milda" jsem MILAN, pohlavi muzske (a tak jsem take sve prispevky podepisoval), neustale me nazyval drzou Miladou... Proste jasna znamka toho, ze neudrzi informaci v hlave....   

Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #106 : Červenec 17, 2014, 10:04:36 am »

Hiar na tomto fore prispieva 5-6 ludi...myslis,ze ludia maju chut sa hadat s niekym nie?Ludia chcu informacie..ja na rozdiel od veciny z Vas nezatajujem nikomu...a ked niekto potrebuje informacie dam mu ich.Ci mas strach,ze krajanovi sa moze zadarit viac ako Tebe tak bdues mlcat ako ryba  azamerne nedas informacie aj ked ich mas?

Harry, moje jmeno neni Hiar, ale  Hair  - jestli bys nemel jit po tech svych integracnich kurzech jeste na kurs psani na stroji.
Tak nam, prosim, uz konecne vysvetli, proc veskery pravopis tak motas a prehazujes pismena.
Pokud mas dyslexii (porucha cteni), dysgrafii (porucha psani), nebo dysortografii (porucha gramatiky), tak samozrejme na tebe bude bran vetsi ohled.
Pravdepodobne tam bude i dyskalkulie - vzhledem k tomu, na kolik ti vysel pocet prispevatelu tohoto fora.


Tam bude jeste i jina choroba (treba allg. dysfunktion). Presto, ze jsem Harymu po dobu vice nez jednoho roku neustale pripominal, ze jako "milda" jsem MILAN, pohlavi muzske (a tak jsem take sve prispevky podepisoval), neustale me nazyval drzou Miladou... Proste jasna znamka toho, ze neudrzi informaci v hlave....   



... ano, vim o tom, byla to dlouha debata, nez se to srovnalo  Smích - chvilemi mel Hary uz celkem pozitivni vysledky a vypadalo, to, ze muze jmenem Milda-Milan, vzal na vedomi, nicmene dalsi den opet rozmlouval s drzou Miladou  Smích. Nakonec se tedy terapie podarila a na muzskyho si zvyknul diky dlouhodobemu opakovanim skutecnosti. Gratuluju ti k uspechu a trpelivosti, i kdyz to mnohdy bylo narocne  Mrknutí
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #107 : Červenec 17, 2014, 10:56:45 am »


Hair vies ja mam alergiu na zadubenych ludi....vy si myslite,ze ste hrdinovia na tomto fore,ak budete sabotovat moju snahu druhym ludom pomoct?Ludia zacnite si viac pomahat a byt k sebe normalny..vyhodte z hlavy to zmyslanie ze ked mne zdochla jedna koza nech druhemu dve zdochnu...ja tu dam ludom informacie ako mozu dojst ku kurzu nemcinu a vy ma napadate...videl som Vela narodnosti..ci turkov jugosov afgancov...ale ti si navzajom pomahaju vymienaju informacie..ale toto co sa robi medzi slovakmi a cechmi ztoho mi je naozaj smutno. Pláč

Hary, ted se pokusim opravit - upravit tvuj text, ktery kupodivu patri k tomu lepsimu, z hlediska gramatiky, co jsi kdy napsal (nicmene stale je tam chyb jak maku), aby byl citelny a logicky pro bezneho ctenare. Obsahovou stranku nechavam bez povsimnuti, neb se jedna o tvou typickou "mantru", kterou zde opakujes stale dokola  Mrknutí :

"Hair, vies ja mam alergiu na zadubenych ludi.... Vy si myslite, (mezera) ze ste hrdinovia na tomto fore, (mezera) ak budete sabotovat moju snahu druhym ludom pomoct? (mezera) Ludia zacnite si viac pomahat a byt k sebe normalny.(staci jedna tecka za vetou a mezera) Vyhodte z hlavy to zmyslanie, ze ked mne zdochla jedna koza, nech druhemu dve zdochnu... Ja tu dam ludom informacie, ako mozu dojst ku kurzu nemciny a vy ma napadate... (mezera) Videl som vela narodnosti.., (mezera) ci Turkov, Jugosov, Afgancov..., (mezera) ale ti si navzajom pomahaju, vymienaju informacie.., (mezera) ale toto, co sa robi medzi Slovakmi a Cechmi, z(mezera)toho mi je naozaj smutno."
 Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #108 : Červenec 17, 2014, 11:00:03 am »



 Hair a ja dnes nezaspim...Bola by z teba dobra pani ucitelka.. Smích Smích Smích
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #109 : Červenec 17, 2014, 11:05:46 am »



 Hair a ja dnes nezaspim...Bola by z teba dobra pani ucitelka.. Smích Smích Smích

Nojo, bohuzel ani takova dobra ucitelka nemuze konat zazraky, kdyz ma k dispozici takovy material jako jsi ty:-)
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #110 : Červenec 17, 2014, 11:09:28 am »

http://ekonomika.etrend.sk/svet/cinske-firmy-sa-rozliezaju-po-americkom-zapadakove-domaci-ich-vitaju.html
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #111 : Červenec 17, 2014, 11:17:00 am »


Hary, tema tohoto vlakna je "INTEGRACNI KURZ" - mozna by ses teda mel presunout na nejake cinske forum a poradit jim, jake integracni kurzy mohou dostat zadarmo v Americe  Smích.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #112 : Červenec 17, 2014, 11:21:27 am »

rozkaz  Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #113 : Červenec 17, 2014, 11:32:14 am »

Je to sice cesky, ale i tak mozna Hary pochopi, proc je spravna interpunkce obcas dulezita.Mrknutí


Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #114 : Červenec 17, 2014, 11:34:35 am »

rozkaz  Smích Smích Smích

Hary, porad nedokazes rozlisit, co je rozkaz a prikaz a co je rada a doporuceni... Tohle bylo to druhe, tedy rada a doporuceni, protoze s tvymi znalostmi, snahou pomahat at nekdo chce ci nechce,  je te tady skoda. Siroky zaber tveho protfolia  a znalosti v oblasti socialni pomoci, poskytovane statem, je tady skoro nevyuzita.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #115 : Červenec 17, 2014, 11:35:31 am »

Dnes byla obedova pulhodinka byla fakt neco  Škleb Smích
Dnes neni potreba Dikobraz, staci par prispevku jednoho (nechci jmenovat) slovenskeho Janosika  Smích
2135 prispevku a rad ostatnim, pomoci krajanum, jimž to jinak vsichni chteji zatajit...
A asi i proto, jak nechceme aby se meli lepe a nevydelavali vic, vsem tajime cestu na socialku a ony vyhody ktere umoznuje...  Škleb Smích
Ty vole, to je komedie...  Smích Smích (pardon za vola)  Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #116 : Červenec 17, 2014, 11:36:47 am »

Je to sice cesky, ale i tak mozna Hary pochopi, proc je spravna interpunkce obcas dulezita.Mrknutí





Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #117 : Červenec 17, 2014, 11:45:42 am »

Je to sice cesky, ale i tak mozna Hary pochopi, proc je spravna interpunkce obcas dulezita.Mrknutí




.. asi to byla reakce na opravu pani ucitelky, zejo  Smích :
Nojo, je to sice cesky, ale interpunkce je snad na Slovensku podobna  Mrknutí.... Hary tvrdil, ze v tech jazycich neni zadny rozdil, preco by sa mal Slovak ucit po cesky alebo naopak  Smích.
Bjetce dokonce napsal, kdyz se opovazila neco takoveho naznacit, ze neni normani...  Co??? (viz jeho prispevek c.74)  Mrknutí
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 11:49:23 am od Hair » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #118 : Červenec 17, 2014, 11:50:35 am »



  coz takle dat si spenat  Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #119 : Červenec 17, 2014, 11:55:20 am »

Hair, ja bych rekla, ze se Hary, alespon co se tyka interpunkce, uz ponekud zlepsil. Driv jsem obcas mela pocit, ze ctu telegram a skutecne jsem mela problemy porozumet, co pise. Tohle byla jen takova mala nazorna pomucka ve stylu Komenskeho, aby pochopil, proc jsou carky nekdy duleite.Smích
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 12:02:46 pm od Diddi » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München