Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Dolů
 
Autor Téma: Integrační kurz  (Přečteno 1196545 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #75 : Červenec 17, 2014, 05:54:19 am »

Speak ja mam take iste skusenosti vsade kde som prisiel boli nemci kumne mily...a slusny...tak ako sa clovek sprava taka odvozva po vecine pride....mozno bjetka posobi neprijemne a robi zly dojem a potom sa divi ,ze ju vsade poslu prec  Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #76 : Červenec 17, 2014, 05:56:28 am »

Raz mi vravel bulhar co je na socialnom urade,ze sa knemu zle spravala uradnicka ...a on jej povedal toto....bud sa zacnete slusne spravat,alebo teraz idem za vasim nadriadenym...ospravedlnila sa mu a zacala sa knemu spravat...podotykam pre Jirike a dalsich co nenavidia ludi na socialke ten bulhar zije 30r v Nemecku... Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #77 : Červenec 17, 2014, 06:16:09 am »

Nedavno som stretol cecha od Prahy v Mnichove..student ktory tu dosiel na dake obdobie..plakal mi skoro ako nemci nechcu ist snim na pivo na futbal atd...ja mu vravim chce to cas...nemci si nedavaju ludi na telo...vedia preco....a potom som si pomyslel aspon okusis prazacik ake je to byt cudzinec ked na teba domace obyvatelstvo pozera zvrchu tak ako cesi na slovakov casto....cest vynimkam.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #78 : Červenec 17, 2014, 07:34:53 am »



 Bjetka napisala


 V CR je take hodne studujicich a pracujich cizincu ze Sloveske republiky, kteri si taky praci s cestinou nedelaji ;-P


 Ty si normalna?Slovak sa ma ucit cesky?cestina nieje nemcina ci anglictina aby nam cech nerozumel..taku nam este nehrali aby sme sa cestinu ucili...poznam cecha co zije na slovensku 40r a ten stale mluvi...a to sa mi nanom paci,ze sa neopici a nesnazi traposit so slovenstinou..a preco by mal?Ked mu kazdy rozumie...co si vy cesi o sebe namyslate to je hruza...cest vynimkam.

No hlavne, ze u vas su vsetci normalny...
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/321116-na-slovensku-padla-prvni-pokuta-za-cestinu-v-televizi.html

http://www.novinky.cz/kultura/338951-slovenska-televize-dostala-pokutu-za-hurvinka-v-cestine.html

Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #79 : Červenec 17, 2014, 07:37:57 am »

Nedavno som stretol cecha od Prahy v Mnichove..student ktory tu dosiel na dake obdobie..plakal mi skoro ako nemci nechcu ist snim na pivo na futbal atd...ja mu vravim chce to cas...nemci si nedavaju ludi na telo...vedia preco....a potom som si pomyslel aspon okusis prazacik ake je to byt cudzinec ked na teba domace obyvatelstvo pozera zvrchu tak ako cesi na slovakov casto....cest vynimkam.

Kdyz tak pozoruju, jak jsi se zase jednou odkopal, tak ty by sis zrejme, kdybys tu vystavu navstivil, svoje topanky ocistil o nasi vlajku dokonale. Kdovi, jestli sis neudelal extra vylet domu. Vsak ty tam odsud pochazis, ne? To uz se nicemu nedivim.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/249566/ceska-vlajka-jako-rohozka-sokujici-umeni-na-slovensku.html
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #80 : Červenec 17, 2014, 07:38:54 am »

Didi ja netvrdim,ze na Slovensku su vsetci normalny,ale aby sa slovak zacal ucit cestinu povazujem za  vtip roka a hlupost osoby ktora moze nieco take povedat. Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #81 : Červenec 17, 2014, 07:41:16 am »


 Didi nemam dovod niekoho zhadzovat ponizovat osmievat..to je skor parketa inych ludi...len jednoducho je ti tazko priznat pravdu.To co robia niektori hulvati na sk co sa tyka vasej vlajky je nepekne,...nastuduj si ako ceske noviny hlavne zhadzuju slovakov ked prehraju v sporte ci naopak ak vyhraju nad cechmi ako to nemozete stravit...ale tuto temu je zbytocne rozvijat.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #82 : Červenec 17, 2014, 07:52:36 am »


 Didi nemam dovod niekoho zhadzovat ponizovat osmievat..to je skor parketa inych ludi...len jednoducho je ti tazko priznat pravdu.To co robia niektori hulvati na sk co sa tyka vasej vlajky je nepekne,...nastuduj si ako ceske noviny hlavne zhadzuju slovakov ked prehraju v sporte ci naopak ak vyhraju nad cechmi ako to nemozete stravit...ale tuto temu je zbytocne rozvijat.

No ono, byt bych pripustila, ze Cesi se Slovakum vysmivaji kvuli sportu, coz povazuji za celkem nevinnou zabavu a dela to vzajemne cely svet, tak uz jenom kdyz porovnam, jak jsi onehda ty osobne nazval vsechny Cechy (kdybys nahodou zapomnel, rada ti to pripomenu, nazval jsi je z.rdy), tak z toho nevychazis pro me prave slusne.
Ty se to snazis maskovat, ale neni tak tezke prijit na to, jak to ty, s nami Cechy, mas.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #83 : Červenec 17, 2014, 07:57:51 am »

Didi vy cesi stale povysujete nad slovakmi..to mi potvrdilo Vela ludi co pracovali v cechach a povedali tam zu nejdem...ani sa im nedivim...samozrejme su aj slusni a normalnu cesi ktori sa nepovysuju ...ale to je tak..ked vecina cechov sedi Doma a nikde neboli vo svete...hlavne prazaci..tam by som nesiel ani keby mi davali 2000euro neto zarobit...to iste su nasi ludia z Bratislavy...
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #84 : Červenec 17, 2014, 08:10:51 am »

Speak ja mam take iste skusenosti vsade kde som prisiel boli nemci kumne mily...a slusny...tak ako sa clovek sprava taka odvozva po vecine pride....mozno bjetka posobi neprijemne a robi zly dojem a potom sa divi ,ze ju vsade poslu prec  Smích

Hary,

já, a možná i pár ostatních to budeme brát tak, že jsi chtěl napsat jen prvních 7 slov a za tím udělat tečku (slovensky "bodku").

Tím pádem jsme se  dozvěděli to co jsme tak nějak všichni už delší dobu tušili a proto bych Tě chtěl poprosit, omez své příspěvky na nezbytné minimum tak, aby tento web nabyl opět svého smyslu.

Velmi ti děkuji.

Petr
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #85 : Červenec 17, 2014, 08:13:25 am »

Peter nebud smiesny...ty snad nebudes rozhodovat otom kto moze pisat na tomto fore a kto nie...
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #86 : Červenec 17, 2014, 08:35:05 am »

Peter nebud smiesny...ty snad nebudes rozhodovat otom kto moze pisat na tomto fore a kto nie...

Hary a zase te poprosim ja, nejdriv si neco poradne precti, pak o tom zapremyslej a teprve pak odpovez. Pokud dobre rozumis psanemu slovu, Petr69 nerozhoduje, kdo tady ma psat nebo ne, a ani to svym prispevkem nenaznacil. Jen te o neco velmi slusnym zpusobem pozadal (pro tebe opakuji: ...proto bych Tě chtěl poprosit, omez své příspěvky na nezbytné minimum tak, aby tento web nabyl opět svého smyslu.) Navic ti i predem velmi slusnym zpusobem podekoval (opet pro tebe opakuji: Velmi ti dekuji.)
At se snazim sebevic, nevidim v tomto zadne rozhodovani, kdo sem smi psat a ne, nybrz slusnou zadost, na kterou prisla od tebe poloarogantni odpoved a jak je u tebe zvykem absolutne mimo misu.

Milan

« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 08:37:07 am od milda34 » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #87 : Červenec 17, 2014, 08:35:34 am »

Pisaj pisaj, iba som vravel "omez to na minimum"...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #88 : Červenec 17, 2014, 08:36:57 am »


 Petr nechces mi napisat na papier co mozem a nemozem pisat?Potom to mam odrecitovat?Takto si to predstavujes?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #89 : Červenec 17, 2014, 08:38:09 am »

Harry,  toto forum dlouhodobe a systematicky zaplevelujes nepatricnymi prispevky, ktere nemaji vetsinou s danym tematem nic spolecneho a jakoukoli debatu rozmelnujes a odvadis uplne jinam. Zaroven nerozumis psanemu textu a tve dopovedi postradaji mnohdy smysl. K tomu uroven tveho vyjadrovani je na hranici absolventa zakladni skoly, nemluve o pravopisu a interpunkci, kdy je problem vubec zjistit, co jsi chtel sdelit. Chapu, pises vetsinou v afektu. Tve prispevky jsou nelogicke a je velice casto tezke je vubec docist do konce - krome tech, ve kterych napadas ostatni.
Tvuj nacionalismus (a to jeste volim velmi mirne oznaceni) zacina byt dost na hrane a mel by sis davat trochu pozor na to, co tady pises.
A nyni k tomu, co napsal petr69 a co jsi evidentne nepochopil, jelikoz, jak jiz receno, nejsi schopen porozumet smyslu psaneho textu:
petr69 te pozadal, resp, poprosil, abys sve prispevky omezil na nezbytne minimum - a k jeho prosbe se pripojuji i ja. Smesneho na tom neni nic, jak si asi myslis, a ani petr 69 o nicem nerozhodl, pouze te poprosil, Hary....
Rozumis tomu aspon takto?  Mrknutí.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München