Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dolů
 
Autor Téma: Muslimky nemohly nosit hidzab - odešly ze školy  (Přečteno 817082 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #120 : Listopad 19, 2013, 01:04:59 pm »



 Jarda velmi rozumne pises...to je neskutocna drzost prijst do cudzej krajiny neprisposobit nadavat na domace obyvatelstvo a este drzo pozadovat stavbu mesit...nedavno v Mnichove v centre nemci organizovali peticiu proti vystavbe mesit v Mnichove...v tomto sa musime vsetci europania spojit  abranit nasu kulturu pred tou neprisposobivou skupinou.
Zaznamenáno
JardaL



Karma: 7
Příspěvků: 36


« Odpověď #121 : Listopad 19, 2013, 01:13:59 pm »


Hary:-) tim  .."nenavidia europa ale chcu prijst a vyuzivat socialny system.." jsi myslel sebe? Vzdyt ty uz to nekolik let uspesne delas, na coz jsem taky nalezite hrdy...
Jardo, k tobe nemam nic, nikdo ti nebere tvoje nazory, ale prestan prosim te opovrhovat a vysmivat se ostatnim diskutujicim. Kvuli tomu jsem tedy diskuzi opravdu neotevrel. To, co delas, opravdu neni hodne a dustojne inteligentniho cloveka.



Mildo, nemuzes ostrakizovat Haryho a o dve vety pozdeji vyjadrit znepokojeni nad opovrhovanim jinymi diskutujicimi z me strany. To je double think a logika vymknuta z kloubu...

Je pravda, ze jsem nektere veci formuloval presprilis osobne a kousave, tak ze to nenastartovalo konvergentni diskusi plnou vecnych argumentu, ale spise zabetonovalo pozice diskusnich protistran. (Ne ze bys ty&Kleena nedelal ohledne kousavosti totez ;-)

Tak, ci onak ja mam ve veci jasno. Podobne diskuse jsem vedl v zivote uz parkrat a vlastne jsem ani nemohl cekat, ze se tady doberu neceho obohacujiciho. Nicmene to bylo zabavne.

Take it easy... :-)...

Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #122 : Listopad 19, 2013, 01:27:00 pm »

... by mozna napadlo, ze 15 leta divka je premysliva a chtela se seznamit s krestanstvim......

Spatny argument. Divka ani jeji rodice v citovanem clanku nezminuji touhu po poznavani krestanstvi.



Co je tezke chapat na tom, ze krestanska skola odmitla ke studiu muslimku? Kdyby odmitli 150 kilogramovou frequentatku na subvencovane skole pro modelky, tak byste take vytahl do boje za jeji prava?

Skvela logika! V clanku neni zminovana touha po poznavani krestanstvi, zato touha po nabozenske provokaci je tam nabeton. To jen takovi jako jsem ja, ji neumeji najit.

Predpokladam, ze se jedna o tuto skolu:

http://cmczs.org/1-stupen

Vynatek:


CMcZŠ je školou otevřenou všem žákům bez ohledu na konfesi, regionální a sociální původ. CMcZŠ je školou, která respektuje svobodu vyznání, ale současně hlásá evangelijní zvěst a výchovu zakládá na křesťanských hodnotách. Nepovinná křesťanská výchova je součástí učebního plánu školy.

Zaznamenáno
JardaL



Karma: 7
Příspěvků: 36


« Odpověď #123 : Listopad 19, 2013, 01:34:45 pm »



Skvela logika! V clanku neni zminovana touha po poznavani krestanstvi, zato touha po nabozenske provokaci je tam nabeton. To jen takovi jako jsem ja, ji neumeji najit.

....
Vynatek:


CMcZŠ je školou otevřenou všem žákům bez ohledu na konfesi, regionální a sociální původ.

.....



Ad logika: V clanku je zminen argument kvality skoly a udrzeni soucasnych socialnich kontaktu te divciny, nikoliv touze po poznavani krestanstvi. Popis vznikle situace z me strany jako "provokace" je dedukce odvozena z faktu jez jsem zminil.

Citace z webu skoly.... bod pro Vas. Je od nich pokrytecke prezentovat se jako sekularni skola a pak delat opak....
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #124 : Listopad 19, 2013, 01:58:44 pm »


Hary:-) tim  .."nenavidia europa ale chcu prijst a vyuzivat socialny system.." jsi myslel sebe? Vzdyt ty uz to nekolik let uspesne delas, na coz jsem taky nalezite hrdy...
Jardo, k tobe nemam nic, nikdo ti nebere tvoje nazory, ale prestan prosim te opovrhovat a vysmivat se ostatnim diskutujicim. Kvuli tomu jsem tedy diskuzi opravdu neotevrel. To, co delas, opravdu neni hodne a dustojne inteligentniho cloveka.

P

Mildo, nemuzes ostrakizovat Haryho a o dve vety pozdeji vyjadrit znepokojeni nad opovrhovanim jinymi diskutujicimi z me strany. To je double think a logika vymknuta z kloubu...

Je pravda, ze jsem nektere veci formuloval presprilis osobne a kousave, tak ze to nenastartovalo konvergentni diskusi plnou vecnych argumentu, ale spise zabetonovalo pozice diskusnich protistran. (Ne ze bys ty&Kleena nedelal ohledne kousavosti totez ;-)

Tak, ci onak ja mam ve veci jasno. Podobne diskuse jsem vedl v zivote uz parkrat a vlastne jsem ani nemohl cekat, ze se tady doberu neceho obohacujiciho. Nicmene to bylo zabavne.

Take it easy... :-)...



No konecne beze zlych slov:-) Omlouvam se, ze jsem se chtel vyjadrit ke dveme prispevkum v jednom, nechtel jsem to tady jen "zasvinit" nekolika jednotlivymi prispevky za sebou.
Na to, co jsem napsal o Harym, mam i ja verohodny zdroj, a to Haryho samotneho, ktery to tady cerne na bilem neustale pise a radi ostatnim, jak zneuzivat socialni system v Nemecku. Tim se on sam radi mezi lidi, ktere tak nevybirave kritizuje, ze snad maji v umyslu delat neco, co neni dobre, a co ona le uz daavno sam s radosti dela.
A vim ze se ti to nebude libit, ale z tve strany jsem nepochopil tve duveryhodne zdroje, ze kterych cerpas. Ma to snad byt vypoved reditelky? To pro me neni duveryhodny zdroj (zrovna tak jako media) - reditelka se jen snazila vymysly odvest pozornost od skutecneho problemu. Proc beres za verohodny zdroj jen to, co se ti hodi, a ne treba i vypoved obou studentek nebo treba vyjadreni ministerstva skolstvi? Taky si vybiras jen to, co se ti hodi do kramu. A muj nazor na konec? Az jakykoliv student nebo studentka, ac se satkem nebo bez, odmitne osterit muzskeho pacienta nebo mu podat pokrm s hovezim masem, mela by dostat nepomenuti a pri opakovani treba i vyhazov ze skoly. Proti tomu nemam ani to nejmensi. Ale vychazet z toho, co by se mohlo stat a co se jeste nestalo a prijmout  proti tomu preventivne takova opatreni, ktere pak kazda byt i jen trosku zainteresovana instituce uplne jinak oduvodnuje? To signalizuje vzdycky neco nekaleho. Ale trestat podle nejakeho skolniho radu, kam se vlastne muze napsat uplne cokoliv, co si kdo vycuca z prstu?Co tam tak treba napsat, ze nikdo nebude chodit do skoly oveseny zlatyma retizkama, aby nevzbuzoval zavist u ostatnich, jejichz rodice si treba z financnich duvodu nemuzou dovolit sve ratolesti zlaty retizek koupit?
Bral bys to taky za smerodatne a zavazne, jen proto, ze to stoji ve skolnim radu? Vymluva na skolni rad je podle me naprosto smesny pokus pani reditelky se na neco vymluvit.  Cely problem je mnohem slozitejsi, nez skolni rad, ale presto si stojim za svym, ze tento pripad kvuli noseni satku na hlave do skoly z duvodu viry je totalni nesmysl. Vzdyt kazdy na neco veri. Lidi by se meli posuzovat jednotlive a ne podle toho, co nebo jak delaji jejich soukmenovci. To bychom skoncili vsichni v tech jeskynich, kam nas porad posilaji nekteri tady  diskutujici, nemyslis? A nejvic je zajimave, ze vypoved studentek se lisi od vypovedi pani reditelky, a duvody, ktere uvadi pani reditelka, se lisi od uvedenych duvodu ministerstva skolstvi  i od oduvodneni zastupce zrizovatele skoly a starostkou m.c. Praha 6, ktera sedi ve skolni rade zminene skoly atd...atd. (posledni zminena a vlastne od toho vseho dala zbabele ruce pryc, ackoliv si skolni rad ve skole odsouhlasila). A to me fakt signalizuje, ze skutecny duvod je nekde jinde a ne v uvadene snusce vymluv. A hele, co kdyz to tam pani Ivanka Kouhoutova napsala dodatecne, aby se na to mohla vymluvit? :-)
A jnak ti dekuji, zes me konecne nazval Mildou a ne panackem. Protoze ja osobne tohle slovo shledavam v teto sitauaci jako vyjadreni posmechu a nadrazenosti vuci druhe osobe, a kdyz o me ale vubec nic nevis, zdrz se prosim te takovych slov nejen vuci me, ale i vuci ostatnim. Nejenom ty jsi za svuj zivot vedle nekolik diskuzi... A ona kousavost, o ktere pises, neni nic proti nicemu... Jsou i taci, jako je Kleena, kteri maji tu vlastnost, ze dokazi byt kousavi i bez pouziti byt jen naznaku urazky nebo posmechu vuci druhym. A to je schopnost (ne-li dar) vzacny, to zdaleka ne vsichni umi:-)
« Poslední změna: Listopad 19, 2013, 02:15:48 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #125 : Listopad 19, 2013, 02:11:06 pm »



 Popis vznikle situace z me strany jako "provokace" je dedukce odvozena z faktu jez jsem zminil.



Jelikoz v clanku neni defacto vubec uvedena motivace divky, cili duvod proc vlastne chce na teto skole studovat, krome nazoru jejiho otce, ze se jedna o dobrou skolu, tak si myslim, ze jakakoli dedukce je prebytecna, ba nekdy i nebezpecna. Bylo by prinejmensim korektni drzet se holych faktu, bez jakehokoliv zavadejiciho domysleni.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #126 : Listopad 19, 2013, 02:13:54 pm »

 Milda tvoj problem je zavist a zuris,lebo rozmyslas ako typicky cech a slovak...ja sa snazim ludom pomoct radami a informaciami...podla teba som sa previnil tym,ze som ludi poslal na socialny urad aby sli poziadat o kutz nemciny a o socialnu pomoc....zaujmave,ze to ti nevadi asi,ze na socialnom urade sedia hlavne moslimovia a ked si o nieco poziada slovak a cech tak zuris...a to zuris,len preto,ze mas sory za vyraz zaostale rozmyslanie.Za tie roky ktore tu clovek plati velke dane ovody ma podla teba mat este vycitku svedomia ak o nieco pyta stat.Lezia Ti v zaludku ludia ktori chcu nezistne informaciami pomoct krajanom?Nechcem sa schvalit,ale dost ludom som pomohol a chcem pomoct.Na miesto kritizovania mojej osoby urpbis lepsie ked budes ludom nezistne pomahat.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #127 : Listopad 19, 2013, 02:15:35 pm »

Milda najdi si na internete statistiku cudzincov ktori su na Hartz4...tam mas fakty...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #128 : Listopad 19, 2013, 02:20:48 pm »


 Milan pre Teba...slovaci a cesi tam niesu...kludne mozes spavat....

 http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2013/08/26/tabelle-hartz-iv-empfanger-nach-nationalitaten-in-deutschland-lebender-auslander/
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #129 : Listopad 19, 2013, 02:22:59 pm »

Milda tvoj problem je zavist a zuris,lebo rozmyslas ako typicky cech a slovak...ja sa snazim ludom pomoct radami a informaciami...podla teba som sa previnil tym,ze som ludi poslal na socialny urad aby sli poziadat o kutz nemciny a o socialnu pomoc....zaujmave,ze to ti nevadi asi,ze na socialnom urade sedia hlavne moslimovia a ked si o nieco poziada slovak a cech tak zuris...a to zuris,len preto,ze mas sory za vyraz zaostale rozmyslanie.Za tie roky ktore tu clovek plati velke dane ovody ma podla teba mat este vycitku svedomia ak o nieco pyta stat.Lezia Ti v zaludku ludia ktori chcu nezistne informaciami pomoct krajanom?Nechcem sa schvalit,ale dost ludom som pomohol a chcem pomoct.Na miesto kritizovania mojej osoby urpbis lepsie ked budes ludom nezistne pomahat.
1. ty velke odvody neplatis, kdyz vydalavas tak malo, ze ti socialka musi platit byt.
2. tym, zes posilal a radil lidem, jak ziskat socialku, jesm nikdy nemel problem, poradil jsi jim dobre. S tim, ze ses tady verejne chlubil, jak ji zneuzivas a jak jsi k tomu nabadale druhe, s tim se priznam mam problem spojeny s tvou osobne dodnes.
3. Pokud ti preposlu moji soukromou postu, zjistis, kolika lidem jsem pomohl ja a kolik lidi me privatne oslovilo.
4. kdybys me ted videl, tak zjistis, ze vubec nezurim, zurivost vubec nepatri k mym vlastnostem.


diky za to, ze zase nejsem Milada:-)
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #130 : Listopad 19, 2013, 02:25:50 pm »

Staci me vedomi, ze tam je jeden Hary, ktery toho chce zneuzivat a take to tak dela. Asi by to bylo jine, kdyby sis sve rady k podvodum nechal pro sebe nebo je dotycnemu sdelil ustne pri nejakem setkani (coz je vsem jasne, ze se to bezne deje), nez je tady prezentovat cerne na bilem kdyz vubec nevis, KDO to tady cte. Nezlob se, to byla od tebe nebetycna hloupost, to jsi tedy nedomyslel ani za mak. Tak se pak nediv reakcim na tvou osobu.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #131 : Listopad 19, 2013, 02:27:39 pm »



 Milan v tebe,len ta zaviest vrie...ale to je tvoj neporiadok a predsudky.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #132 : Listopad 19, 2013, 02:29:28 pm »



  Milan ale Ty asi zle citas...alebo mas v tom gulas...mam dva joby takze socialny urad mi nic teraz nedoplaca....ale ak pridem o pracu tak mi bude doplacat...natom nevidim nic zle kdeze som v Nemecku od prve dna oficialne.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #133 : Listopad 19, 2013, 02:50:22 pm »



  Milan ale Ty asi zle citas...alebo mas v tom gulas...mam dva joby takze socialny urad mi nic teraz nedoplaca....ale ak pridem o pracu tak mi bude doplacat...natom nevidim nic zle kdeze som v Nemecku od prve dna oficialne.

Tak to nas tady cte zle asi vetsina anebo poustis o etery o sobe nepravdive informace (ktere potom obcas s rozkosi smazes)  Mrknutí
No nevadi, nemyslis, ze bychom se OBA meli fratit k tematu?
« Poslední změna: Listopad 19, 2013, 02:53:43 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #134 : Listopad 19, 2013, 03:00:26 pm »

Jarda myslim,ze povedal na tuto temu viac nez dost a vlastne Ty a dalsi ste nemali argumenty na jeho nazor...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München