Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Dolů
 
Autor Téma: Muslimky nemohly nosit hidzab - odešly ze školy  (Přečteno 819228 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #60 : Listopad 14, 2013, 08:54:29 pm »

Sleduji tuhle diskusi a nevěřím vlastním očím, jak se tu "demokrati" zalykají
Zalykají se tu myslím jiní...a také zcela jiným materiálem.
90% tvého příspěvku je balast mimo téma, případně dávno vyvrácený, není na co reagovat.
Možná ve zkratce, co nejjednodušeji zopakovat základní myslenku, třeba se uchytí aspoň v této formě: nejde o to, nechat někoho šířit tu svá nenávistná dogmata - ani tvoje, ani jejich.
Jakmile někdo začne omezovat mé svobody, jsem první na nohou.
Ale pokud jde o to, zakazovat ženské, kteráý sama touží z náboženských důvodů nosit na hlavě šátek, pak to není správně, neboť to popírá samy základy našeho - na svobodách založeného - zřízení. Pokud se jich vzdáme, staneme se vazaly průměrného hospodského póvlu, který svou omezeností bude určovat, co všichni ostatní smí a nesmí.
Zároveň ale, pro lepší porozumitelnost opakuji - je třeba se bránit omezování i našich svobod z druhé strany. Stejně tak jako by ani tyhle, ani žádné jiné, ženské neměl nutit nějaký šátek nosit. Je jen jejich věc, být přesvědčeny o tom, že šátek musí být, nebo ne. Politická korektnost v tom nemá místo - stejně jako výroky vašeho stylu (tedy pokud by došly uplatnění - právo na plácání téměř čehokoliv je jinou úžasnou svobodou kterou máme).

Mimochodem - nemám pocit, že by civilizovaná Evropa praskala ve švech...to spíš starobince a pečovatelské domy, pokud ti takovéto indicie něco říkají.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #61 : Listopad 14, 2013, 09:18:55 pm »


Mimochodem - nemám pocit, že by civilizovaná Evropa praskala ve švech...to spíš starobince a pečovatelské domy, pokud ti takovéto indicie něco říkají.

Kleeno, jemu asi ne, protoze on je narozdil od nas smrtelniku a zvlaste pak jedne starnouci ucitelky zrejme mladnouci, takze ho to nemusi zajimat. Škleb
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #62 : Listopad 14, 2013, 09:56:25 pm »


Vždyť neomezenou tolerancí šátku se nepřímo hlásím mj. k ponižování a diskriminaci žen, polygamii, sňatkům mezi příbuznými, k nesekularizovanému státu středověkého typu, kde klér má takřka neomezenou moc podobně jako katolická církev v Evropě před Martinem Lutherem, k šíření víry ohněm a mečem, zabíjení příslušníků jiných vyznání a v neposlední řadě -  k programovému antisemitismu.

Chcete to tady ? Já tedy ani omylem.



Tak to je tedy sila... neomezenou toleranci satku se neprimo hlasim k ponizovani a diskriminaci zen.... takze vlastne kazdou zenu, ktera si dobrovolne vezme satek (nebo snad i jinou pokyvku hlavy??) tim JA diskriminuju a ponizuju? Zapisu si to za usi:-) Kazde babe, kterou potkam se satkem na hlave, ji ho z te hlavy okamzite strhnu, abych ji nediskriminoval a neponizoval, to proto, aby me kvuli tomu nahodou nezazalovala, ze ze ji ponizuju a diskriminuju tim, ze ona si sama uvazala satek na hlavu.... WOW...Kazda myslenka, kterou zplodis, je tedy skvost... fakt.
  
Zacne to obycejnym dotazem, jestli je spravne, ze skola neumoznila dvema muslimskym studentkam nosit satek a skonci to nazory hranicici s nenavisti vuci jine vire a urazenim svych vlastnich lidi.  Tenhle mustr lidskeho mysleni uz dejiny dobre znaji a nikdy z toho nevzeslo nic dobreho. A stale se rodi novi a novi pokracovatele a siritele teto myslenky:-( Jen tak dal, chlapci, opravdu...
A nakonec: Prevazna vetsina muslimskych zen se satkem i bez, ktere jsem za svuj zivot poznal, je mi neskutecne milejsi, nez lidi s nazory Pepika, Haryho, Kosmopolity nebo Georgeho, ackoliv jsem je nikdy osobne nepoznal. A vubec po tom netouzim.  
  
« Poslední změna: Listopad 14, 2013, 10:09:32 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #63 : Listopad 14, 2013, 10:09:13 pm »

Pepik dobre napisal...europa mala odjakziva s moslimami problemy...ked Ti klena raz tvoju dceru znasilni moslim neviem co budes hovorit...dufajme,ze sa to nestane.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #64 : Listopad 14, 2013, 10:13:45 pm »

Pepik dobre napisal...europa mala odjakziva s moslimami problemy...ked Ti klena raz tvoju dceru znasilni moslim neviem co budes hovorit...dufajme,ze sa to nestane.
Anebo slovak, copak znasilnujou jenom muslimove?

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/horor-v-letovisku-slovak-29-celou-noc-brutalne-znasilnoval-sousedku-30.html
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/slovak-ktery-znasilnoval-v-cesku-utekl-z-presovskeho-vezeni.html
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/80930-slovaka-29-desil-spanelske-mesto-celou-noc-znasilnoval-sousedku-30/

http://krimipribehy.wordpress.com/2013/04/02/bestialni-pedofil-znasilnil-a-zavrazdil-maleho-chlapecka/

Prostuduj si i ty :-), jake zlo pachaji Slovaci po celem svete. Ja vim, nikdo nedela nic spatneho, jen muslimove, vid?
« Poslední změna: Listopad 14, 2013, 10:19:58 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #65 : Listopad 15, 2013, 09:56:19 am »

Milan nesnaz sa obranovat moslimov a zvadzat tresne ciny celeho sveta na slovakov...slovaci cesi ked pridu do cudzej krajiny po vecine sa integruju naucia rec nevyzaduju od cudzich krajin stavanie kostolov a nasilne presadzovanie cudzej kultury...asi si necital otom ako moslimovia znasilnuju zeny vo Svedsku...a inde pachaju kriminalitu.

Milan tie clanky ktore si nasiel su pravdive,a zaroven smutne,ale to co si nasiel je minimum trestnych cinov v porovnani stym co pachaju moslimovia vo svete.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #66 : Listopad 15, 2013, 09:58:31 am »

http://jurajpolacek.blogspot.de/2013/05/zeny-navstivte-moslimske-krajiny.html

http://rodobrana.wordpress.com/2013/08/15/dvanast-moslimov-znasilnilo-svedsku-matku/
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #67 : Listopad 15, 2013, 10:00:34 am »

http://beo.sk/multikulturalizmus/190-znasilnovania-bielych-zien-cudzinecka-specialita
Zaznamenáno
Martina99



Karma: 0
Příspěvků: 18



« Odpověď #68 : Listopad 15, 2013, 12:31:52 pm »

Ahoj  Úsměv

tak ja vicemene souhlasim s Harrym...
Taky si myslim, ze by se lide meli prizpusobit tam, kde se prestehuji.
A myslim, ze Arabove jsou neco jako cigani, mozna jeste v horsim, protoze jsou nebezpecni.
Meli jste videt kdyz jsem byla na sluzebni ceste v Saudske Arabii...jak rychle jsem si oblikla ten jejich cerny habit, protoze tam je to spise nutnost, pokud holka nema rada exhibicionismus a to, ze vsichni chlapi kolem slintaji. Takto ma pokoj. Ale tady v Evrope se zahalovat podle me nemusi, tady na ne kazdy kasle.
Mesity v Evrope bych jim zakazala, my taky nemuzeme stavet kostely u nich...teda bez problemu.
Ja si myslim, ze mam pravo mit takovy nazor. Sama mam za manzela Inda, je to Ing, ktery tady pracuje v IT. Ne zadny Arabac bez prace, co jen zada soc.davky.
A taky by si mohl nekdo myslet, ze Indove ( vsichni) jsou hovada. Taky jsem si to myslele, nez jsem je v Brne poznala. A at mi kdo chce veri nebo ne, oni se natolik prizpusobili a jsou daleko slusnejsi nez kdejaky brnak. Úsměv Muj manzel je krestan, takze opravdu pohodicka. Arabove a to jejich trapny nasilny nabozenstvi, to je opravdu hnus.

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #69 : Listopad 15, 2013, 12:33:54 pm »

Bože...  Smích

Ve Švédsku je ohromna komunita a jako kazda jina velika komunita s sebou prinasi i kriminalitu a vse ostatni...
Totez se deje v giganticke komunite Polaku v Dublinu...
Totez Turky v Berline...
Totez Rusaky v Karlovych Varech...
Vietnamci a trznice Gapa...

To neni argument ani priklad toho jaky je to celoevropsky problem...
A i když je to smutny kady z tech prikladu, neni to duvod hazet vsechny do jednoho pytle..

Kdyby bylo lidi vic s takovyma stryktnima nazorama...
Asi bychom nebyli ani my vsichni Slovane v Nemecku... Ne ?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #70 : Listopad 15, 2013, 12:43:58 pm »

Ahoj  Úsměv

tak ja vicemene souhlasim s Harrym...
Taky si myslim, ze by se lide meli prizpusobit tam, kde se prestehuji.
A myslim, ze Arabove jsou neco jako cigani, mozna jeste v horsim, protoze jsou nebezpecni.
Meli jste videt kdyz jsem byla na sluzebni ceste v Saudske Arabii...jak rychle jsem si oblikla ten jejich cerny habit, protoze tam je to spise nutnost, pokud holka nema rada exhibicionismus a to, ze vsichni chlapi kolem slintaji. Takto ma pokoj. Ale tady v Evrope se zahalovat podle me nemusi, tady na ne kazdy kasle.
Mesity v Evrope bych jim zakazala, my taky nemuzeme stavet kostely u nich...teda bez problemu.
Ja si myslim, ze mam pravo mit takovy nazor. Sama mam za manzela Inda, je to Ing, ktery tady pracuje v IT. Ne zadny Arabac bez prace, co jen zada soc.davky.
A taky by si mohl nekdo myslet, ze Indove ( vsichni) jsou hovada. Taky jsem si to myslele, nez jsem je v Brne poznala. A at mi kdo chce veri nebo ne, oni se natolik prizpusobili a jsou daleko slusnejsi nez kdejaky brnak. Úsměv Muj manzel je krestan, takze opravdu pohodicka. Arabove a to jejich trapny nasilny nabozenstvi, to je opravdu hnus.

Tak to je taky zajimavy nazor...
Mit za manzela Inda a souhlasit s Harym...  Smích
Fakt si cetka vse co napsal na toto tema ??  Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #71 : Listopad 15, 2013, 01:17:09 pm »


Jirike slovania pre zapadny svet nepredstavuju ziadne nebezpecnostvo nemylis si nas slovanov s moslimami.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #72 : Listopad 15, 2013, 01:30:39 pm »

Tak vzhledem k tomu, ze Slovaku je asi 5 milionu a muslimu po svete zhruba asi tretina lidstva, jak jsem se docetla, tak je samozrejme porovnani slovenske a muslimske kriminality naprosto v poradku, dle Haryho logiky.

A Indie, to je vzor vsech ctnosti. Neni pomalu dne, aby clovek necetl, ze tam nekde doslo k hromadnemu znasilneni a hinduiste se tam nemlati s muslimy a  jsou mirni jako holubicky vuci krestanum a opacne, no proste idylka.
Ja byt na miste Martiny, tak jsem rada, ze jsou  Cesi  porad celkem tolerantni, protoze na jejim muzi asi neni videt, jakoho je nabozenstvi.
A nejblbejsi by bylo, kdyby si ho nekdo, kdo ma hlave trochu vymeteno,  spletl s cikanem.

http://www.spiegel.de/politik/ausland/globale-studie-wo-der-islam-sich-ausbreitet-a-741905.html
Zaznamenáno
tolwyn



Karma: 2
Příspěvků: 98



« Odpověď #73 : Listopad 15, 2013, 04:00:37 pm »

HARY v zadnym pripade se nedej  Škleb Škleb Ja s tebou naprosto SOUHLASIM. Preji pekny den vsem.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #74 : Listopad 15, 2013, 05:41:23 pm »


Jirike slovania pre zapadny svet nepredstavuju ziadne nebezpecnostvo nemylis si nas slovanov s moslimami.

Nemyslim si ze kdokoli normalni predstavuje jakekoli nebezpecenstvo...
Ja sem ateista a krestane jsou pro me totez jako muslimove.
Je me uplne jedno kdo ma jake vyznani a jestli chodi do skoly v turbanu, hidzabu, beranici nebo barevnym puntikem na cele...
Pokud chodi do skoly nic nebezpecneho to nepredstavuje...
Naopak, rekl bych...
Pokud nemaka a vyzira stat a pacha kriminalitu je to problem, ale uplne stejny jako kdyz to dela krestan, muslim, Slovak, Čech nebo Nemec...
I castecne přizpůsobení je uz pokrok a sam si tady psal o hrdosti a tom že neni potreba lezt nekomu do pr....  Mrknutí
Tak proc by mel nekdo tim, že si sunda satek i kdyz je to proti jeho vire a presvedseni... ?
Ano Hary, pedofil i když je Slovan je větší nebezpeci nez 20 muslimskych holek na zdravotni skole v satku...
Nevim  o jakem nebezpecenstvu porad pises...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München