Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: kdo neco vi ? - jak se přesunout blíž k hranicím?  (Přečteno 25154 krát)
viktor89



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Říjen 28, 2013, 07:24:55 pm »

Ahoj lidi bydlim vedle Schrambergu to je v BADEN -WUNTERBERG a nechtel by se presunout do passau bliy k cecham vi nekdo jak je to tam s praci da se neco najit ? nebo mam se prihlasit tady u mne na pracaku a rict ze bych se chtel presunout do jineho mesta? da mi vubec neco pracak kdyz se tady na nej prihlasim mam tu udelany u matky doma prechodny bydliste ... jestli bych se mnel prihlasit na pracak v psaau nebo ne ? a jak je to u vas dojiydite do passau nebo bydlite tam ? spousta otazek ja vim ale rad bych se presunul k hranicim a vubec netusim jak to udelat abych nakonec nezkoncil spatne pracuju uy tady pres rok urcite u mne ... kdyz by nekdo mnel nejakou radu budu moc rad  Úsměv
« Poslední změna: Říjen 30, 2013, 01:49:41 am od David » Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #1 : Listopad 27, 2013, 02:13:59 pm »

čím blíž u hranic tím horší s prací i platem, Do Passova dnes už jezdí pendleři z Čech. Mám zkušenost, dva roky jsem bydlela kousek za Železnou Rudou a bída, bída
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München