Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dolů
 
Autor Téma: Situacia na pracovnom trhu v Cesko-Slovensku  (Přečteno 593299 krát)
jesieenka
Host
« Odpověď #90 : Březen 29, 2015, 02:18:33 pm »

mne sa nechce čítať tie dlhé litánie, sorry
verím, že ľudí vykorisťujú aj zdierajú na Slovensku, ale to sa dá hádam povedať aj len pár slovami ...
« Poslední změna: Březen 29, 2015, 02:24:31 pm od jesieenka » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #91 : Březen 29, 2015, 02:22:53 pm »

Máš pravdu,dá sa to povedať pár slovami,
mňa okradli boľševici a chcem to povedať ostatným ľuďom aby sa vedeli brániť.
Nečítaj o boľševikoch,ak Ti to nerobí dobre.
Každý človek,čo zažil boľševické príkorie vie o čom hovorím.
Do Nemecka by som nepustil nikoho,kto mal rodiča boľševika.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #92 : Březen 29, 2015, 02:29:50 pm »

Počuj lenke, koho neokradli, že?

Lenže ty so sebou nosíš minulosť ako ťažký balík, zabudni, odpusti, ak dokážeš, im sa ich zlo raz AJ tak vráti ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #93 : Březen 29, 2015, 02:38:21 pm »

Máš pravdu,súhlasím s Tebou,
ale nemám chuť ani silu pozerať sa na nich ešte v televízii,ktorú si riadne platím.Nemám chuť pozerať na kabelku,ktorú kúpil žene za 2500Eur,naozaj nečuduj sa,že človek takto reaguje,lebo ani v Nemecku si toto nemôže dovoliť toľko ľudí v prepočte na obyvateľov ako tu na Slovensku.Aj to je jeden z dôvodov,prečo v tejto skorumpovanej špine nechcem žiť.
Ja chcem žiť úplne normálny život,kde človek cíti,ža existuje spravodlivosť .
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #94 : Březen 29, 2015, 02:45:06 pm »

Tak zdvihni kotvy a šup sem do Nemecka, ponúkala som ti dokonca adresu konkrétnej agentúry na prácu, ani si sa neobťažoval odpoveďať mi ...

Ak tu chceš začať, nevieš ako, nájdi si staršie témy, a myslím, že ti tu každý ochotne poradí, len sa odvážiť urobiť ten krok do neznáma ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #95 : Březen 29, 2015, 02:49:43 pm »

Máš pravdu,najťažší je ten prvý krok,ale treba ho urobiť.Aj keď ma to bude stáť úplne všetko,ale sloboda je strašne drahá.Najradšej by som odišiel s priateľmi ale viem ,že sa to nedá.Budú mi chýbať,lebo už sa tak často neuvidíme.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #96 : Březen 29, 2015, 03:00:17 pm »

Keď sa rozhodneš odísť do zahraničia, VŽDY to niečo stojí!
Ja som tiež na Slovensku nechala rodinu a chýba mi, ale tak je to daň za to, že to môžem byť.

Mne sa zdá, prepáč za úprimnosť, že ty poriadne ani nevieš, čo chceš!

Na Slovensku je naozaj hanebná korupcia aj iné nešváry, ak ti to vadí a chceš od toho odísť, je Nemecko iste správna voľba. Ale že tu je nejaký zasľúbený svet, raj na zemi, kde sa ľudia k sebe správajú slušne a s úctou, nezdierajú iných, nevyužívajú, na takú rozprávku zabudni!

Raj nie je nikde!
O tom, či si šťastný, rozhoduješ len ty sám, a nie okolie!
Jasné, že aj od toho okolia čosi závisí, ale to vnútorné štastie si nosíš len sám v sebe, ak ho necítiš na Slovensku, nenájdeš ho ani tu!
« Poslední změna: Březen 29, 2015, 03:08:32 pm od jesieenka » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #97 : Březen 29, 2015, 03:11:20 pm »

Ja nevravím o vnútornom šťastí,ja chcem len žiť v spoločnosti,ktorá si ctí určité dané hodnoty.Viem napríklad,že v Nemecku sa nedá tak zbojnícky podnikať,ako na Slovensku,keď všetkých podplatí.Právo má tam väčšiu váhu.Páči sa mi aj poriadkumilovnosť.Ja chodím do Nemecka od roku 1995,kedy si Ty možno v Nemecku ani nebola,poznám vývoj,vtedy si nezamykali autá,keď išli do obchodu nakúpiť,teraz sa tam kradnú aj bicykle.Preto raz príde čas,kedy sa sami Nemci uzavrú,aby sa to ďalej nezhoršovalo.Švajčiari majú ten istý problém,urobili určité kvôty pre prisťahovalcov,ale aj tak to tam je horšie ako bolo v roku 1994-1996 keď som tam chodil Možno si ešte tam nebola nevieš posúdiť,ja však áno.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #98 : Březen 29, 2015, 03:14:57 pm »

Snívaj ďalej, tebe sa nedá pomôcť ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #99 : Březen 29, 2015, 03:16:17 pm »

Chceš povedať,že v Nemecku spravodlivosť v justícii je len sen?
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #100 : Březen 29, 2015, 03:24:04 pm »

ale na tom predsa nezáleží!

Proste, ak si pevne presvedčený, že v Nemecku je to lepšie, už dávno si tam mal byťl ... ako mi raz hovorila kamarátka, to sú len také plané úvahy, kto chce ísť do Nemecka, ide tam a nekecá o tom ...
« Poslední změna: Březen 29, 2015, 03:29:40 pm od jesennavila » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #101 : Březen 29, 2015, 03:25:59 pm »

Rozkaz ,už nekecám.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #102 : Březen 29, 2015, 03:30:23 pm »

Kecať nikto nezakazuje!
Ale chápeš, ja ti napíšem, tak choď do Nemecka a ty napíšeš, že ti budú chýbať priatelia ... tak si rozmysli, čo vlastne chceš ...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #103 : Březen 29, 2015, 03:36:55 pm »

Myslím si,že každému jednému sa neodchádzalo ľahko.Vieš,možno som emotívnejší,Ty to vieš prežiť inak,ale ja viem,čo chcem a viem čo nechcem.Len dôkladne zvažujem moje rozhodnutia v živote.Ako dlho si tu v Nemecku Ty,
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #104 : Březen 30, 2015, 09:42:38 am »

Na osobne otazky takeho razu odpovedam len v sukromnej sprave, ok;?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München