Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 2. 6. 2013 Turistika Steinwandklamm - Myrafälle  (Přečteno 29302 krát)
nadejka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Květen 20, 2013, 01:48:17 pm »

Ahojte priatelia !
Tentokrát som si vymyslela niečo špeciálne ale verím, že sa nám to podarí zorganizovať –
Teda, ja to už zorganizujem – vašou úlohou je zabezpečiť MEGA účasť !!!

Tentokrát bude naším cieľom Nižné Rakúsko – a bude to výlet s autom!
Toto sme tu ešte nemali – ale aj tak to zvládneme. Tak poprosím, keď sa budete na 100%
hlásiť na účasť, napíšte mi do komentára –

kto príde autom + koľko volných miest má k dispozícii
Kto auto nemá + koľko miest potrebuje

Vyrazíme samozrejme z Viedne – presne sa každý včas dozvie kde može nastúpiť do ktorého auta, trasa je pre všetkých rovnaká.

Cieĺova destinácia je FURTH – tam všetci zaparkujeme na parkovisku a odtiaľ je to potom krásna prechádzka pomedzi skaly, cez mostíky, po 10metrovom rebríku cez jaskyňu (kto sa bojí výšky to može obísť po jednoduchej ceste) až po našu prvú zastávku na občerstvenie, poprípade malý snack v Jagasitz alebo Karnerwirt. Ďalej naša cesta povedie cez Mirafälle – Vodopády – pre milovníkov Fotografovania – určite si zoberte so sebou svoje vybavenie – o zábery budete mať postarané.

Potom sa samozrejme vrátime na to naše parkovisko a deň zakončíme dobre chladeným pivom
Aby sa aj šoféri mali na čo tesiť!
Budeme potrebovat aj drobné – jednak pre šoférov (podľa dohody) a aj na vstup do parku a k vodopádom (4Eur)

Turistika potrvá cca 6 hodín aj s prestávkami (v každom prípade rátajte s návratom do Viedne vo večerných hodinách) nechceme si predsa robiť stres a časový nátlak.

Z Viedne vyrazame o 10:00 (to znamena auta su uz naplnene, vsetci su na svojich miestach a ide sa smer dialnica!!! )

Prichod do FURTH cca 11hod (cca 64km – 60minut)

Hlaste sa prosim fakt len tí, ktorí mate zaujem, máte v ten den volno a ziadne ine povinnosti. Bude neprijemne, ked mi niekto, kto sa uz slubil s autom zrazu povie – ze sa mu nechce a ostanu nam ludia, ktorych tam nebudeme vediet dopravit.

Dakujem za pochopenie!!

V prípade zlého počasia sa samozrejme výlet nekoná, a bude presunutý na iný dátum.


Prosim dotazy do komentarov, do sprav alebo kontaktujte priamo mna: 0699 119 58 378 Betty

Vdaka!
Zaznamenáno
TheFoolsMan
sbobet



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Leden 28, 2015, 11:35:29 am »


It is a simple matter If you do not say today, I still do not get it.
Zaznamenáno

Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München