Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ulet (Karlsruhe) :)  (Přečteno 46604 krát)
dakro



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Duben 29, 2013, 10:34:23 pm »

Niekto na niejaky fajny ulet....nuda tu je....
« Poslední změna: Duben 29, 2013, 11:59:01 pm od David » Zaznamenáno
blerry



Karma: 0
Příspěvků: 13


Tomas


« Odpověď #1 : Květen 04, 2013, 03:45:24 pm »

Ahoj já jsem od Pforzheimu a tu nudu ti věřím,ta je tady taky,ale myslel jsem že v Karlsruhe to je lepší, Disko atp.....
Tomáš       tomasonline[zavináč]online.de
Zaznamenáno
dakro



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #2 : Květen 05, 2013, 11:41:51 am »

No moc sa tu cloveku ked je sam nic nechce Úsměv
Zaznamenáno
blerry



Karma: 0
Příspěvků: 13


Tomas


« Odpověď #3 : Květen 19, 2013, 08:08:49 pm »

Ahoj,tak to máš pravdu,také se mi samému nikam nechce,leda že bych přijel,mám to kousek..... :-)
Zaznamenáno
Mara_FIS



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Květen 26, 2013, 10:29:06 am »

Takže uděláme Tsechische komunity slet v Karls? Vyplazuji jazyk by mě zajímalo kolik tu je uprchlíků z Zemano-Becher státu Úsměv
Zaznamenáno
Utekl_z_Cech93



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Červen 09, 2013, 05:16:25 pm »

Hej hej hej....Mladej 20. letej...jak to rict..."typek" ? :DD co bydli 3. mesicem ve Speyeru hleda nekoho na seznameni ! Znacka: Specha ! Ne ze by mi hrabalo, ale myslim ze registrovani nekde na takovymhle webu je prvni krok k tomu aby mi nehrablo. Delal jsem 2 mesice na stavbe jako zivnostnik (hruza). Ale ted jsem se dostal do uplne krasny firmy kde jsem hrozne spokojenej. Najdete me na facebooku jako Nejakej Magor. Snad to nikoho neodradi Smích
Zaznamenáno
blerry



Karma: 0
Příspěvků: 13


Tomas


« Odpověď #6 : Září 08, 2013, 07:28:05 pm »

Tak to by vůbec nebylo marný udělat slet,já jsem ale utekl dříve než vznikl Zemano-Becher stát...:-)
Do Karlsruhe pro mě není problém dojet,doufám že se do příštího víkendu něco spáchá....Tom
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München