Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jazykový kurz Volkshochschule  (Přečteno 81511 krát)
DadkaBayern



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Březen 03, 2013, 08:32:08 pm »

Navštevovali ste niekto ? Rozmýšľame s priateľom, že sa tam prihlásime, len nevieme či sa to vôbec oplatí, kedže hodina býva raz za týždeň, a celé to trvá cca. 2 mesiace Úsměv Obávame sa, že to čo sa za hodinu naučíme, tak za týždeň zabudneme  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Dá sa povedať, že sme obaja začiatočníci, a chceli by sme teda začať A1. Pomohol vám takýto kurz, alebo si myslíte, že je lepšie púšťať sa do konverzácii hoci aj na ulici priamo s Nemcami    Vyplazuji jazyk
Budem rada, ak mi niekto napíše svoju skúsenosť  Mrknutí Mrknutí Mrknutí
« Poslední změna: Březen 03, 2013, 08:56:27 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 03, 2013, 08:58:15 pm »

Kurzů mají na výběr spoustu, taky intenzivní 20 hodin týdně.

Určitě pomůže se bavit taky co nejvíc pouze německy i s těmi nejbližšími.
Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #2 : Březen 03, 2013, 09:17:44 pm »

A denně tam chodit nemůžete? Manžel chodil 8:30 - 11:45 každý den 6 týdnů v kuse různé stupně obtížnosti a postupně si udělal B1. Jeden den týdně je málo, myslím. Jsou i odpolední kurzy. Nejlepší je mluvit stále německy i mezi sebou, ale jestli neumíte ani jeden, tak je to špatné. Alespoň si sednout nad knížky a učit se doma spolu párkrát do týdne.
Zaznamenáno
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #3 : Březen 03, 2013, 10:02:02 pm »

Jedou tydne je opravdu malo, Volkshochschule nabizi i intenzivni kurzy, ja jsem s Volkhochschule spokojena, ted jsem dodelala B1 Úsměv Muzu jen doporucit.
Zaznamenáno
klarynka



Karma: 1
Příspěvků: 28


« Odpověď #4 : Březen 04, 2013, 09:18:17 am »

já na takové jedné volkshochschule učím a můžu ti z vlastní zkušenosti říct, že je jedno, jestli chodíš 1x týdně nebo víckrát, protože pokud se neučíš každý den sama doma aspoň trochu, tak je ti to na nic. Při učení jazyka musíš nejvíc práce udělat sama, naučit se slovíčka, procvičovat gramatiku, cvičení z učebnice apod. Hodiny jsou k tomu, abysis ujasnila, co nechápeš a zeptala se. Také se v hodinách hodně mluví, protože to je jediná příležitost, kdy Tě učitel opravuje a ty se zlepšíš. V normální každodenní konverzaci Tě Němec neopravuje. Takže musíš být připravená na to, že pokud se opravdu chceš něco naučit a zlepšit se, budeš muset makat sama. Učitel už německy umí, ten s Tebou každé cvičení v učebnici dělat nebude. Takže pokud očekáváš, že knihu otevřeš jenom jednou týdně v kurzu, tak to opravdu nemá cenu. Jak píšeš, to opravdu všechno zapomeneš.
Jinak kurz rozhodně doporučuju, hlavně začátečníkům, je důležité ujasnit si gramatiku apod. Jinak se člověk učí s chybami.
Zaznamenáno
nomad37



Karma: 0
Příspěvků: 24


« Odpověď #5 : Březen 07, 2013, 04:30:49 pm »

Ahojte, chcel by som sa spýtat či nepoznáte neaké jazykové kurzy v okolí ROSENHEIMU? diky
Zaznamenáno
zahva



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #6 : Březen 17, 2013, 05:44:03 pm »

Ja robim jazykovy kurz VHS uroven B2, jedenkrat tyzdenne, ale vzdy dostaneme hodne uloh na doma cize na kazdy den nieco je, pre mna to zmysel ma a dobra parta, cize je to zaroven i zabava a ak niektori, ak maju cas, robia kurzy dva alebo je moznost i intezivnych kurzov,tie su trikrat tyzdenne,zalezi od vasich casovych moznosti
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #7 : Březen 18, 2013, 01:36:24 pm »

Ja som robil intenzivny kurz nemciny B1+ na Inlingue v Mnichove..35hod do tyzdna...2mes..to bolo fakt super a vela mi to dalo...platil mi to urad prace.
Zaznamenáno
tona



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #8 : Březen 19, 2013, 04:57:14 pm »

pekny den vsem,
prosim Vas muze mi nekdo napsat web.adresu na nejakou tuto skolu v mnichove kde bych se mohla on line zaregistrovat?potrebovala bych zacit studium jiz od dubna.dekuji
Zaznamenáno
NeverFr



Karma: 0
Příspěvků: 36



« Odpověď #9 : Březen 20, 2013, 08:56:08 am »

pekny den vsem,
prosim Vas muze mi nekdo napsat web.adresu na nejakou tuto skolu v mnichove kde bych se mohla on line zaregistrovat?potrebovala bych zacit studium jiz od dubna.dekuji

zkus treba inlingua-muenchen.de, deutschakademie.de, klartext-zentrum.de, goethe.de/ins/de/ort/mue/deindex.htm

Zalezi jak moc chces do kurzu investovat, jaky typ kurzu chces navstevovat (intenzivni, vecerni), jakou uroven mas. Nektere jazykovky pozaduji vyplnit rozrazovaci test, aby te zaradili do spravne skupiny, ale ty jdou vetsinou delat i online. Jinak z me vlastni zkusenosti je 10 dni pred zacatkem mesice, kdy chces zacit, docela pozde na registraci, kurzy byvaji plne, ale treba maji nekde jeste misto. Hodne stesti.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Březen 21, 2013, 06:59:11 am »

Ja som odchadzal do Mnichova pred 9,5r,ale keby dnes idem tak na Slovensku si nasetrim na jazykovy kurz nemciny na Goetheinstitute v Bratislave kde by mi dali dobre zaklady a tak dojdem...goetheinstitut je aj v Prahe...proste dost uz so slusnou nemcinou a clovek to ma o nieco lahsie.. Valím oči! Super!
Zaznamenáno
daniktir



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #11 : Květen 07, 2013, 10:57:05 pm »

Ahoj prosím potřeboval bych nějaký kurz pro začátečníky tady v Augsburku, potřeboval bych poradit co a jak. Děkuji Daniel
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #12 : Květen 10, 2013, 02:17:48 pm »

http://www.vhs-augsburg.de/

 chod osobne tu a spytaj sa na kurz nemciny..tam ti povedia co a ako...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München