Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Anerkennung pro zdravotni personal  (Přečteno 38211 krát)
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« : Srpen 09, 2012, 08:29:27 pm »

Ahojte, nemate nekdo nejakou zkusenost s Anerkennung
 pro zdravotnicky personal. Potreboval bych pomoc...
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #1 : Srpen 09, 2012, 09:08:35 pm »

Co konkretne ta zaujima? Bola tu nedavno tema, kde se vsetko podrobne rozoberalo. Skus pohladat.
Dala som tam aj link na Regierung von Oberbayern, kde je popisane, co vsetko k tomu treba.
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #2 : Srpen 09, 2012, 11:40:32 pm »

ahoj, mame, napis na ten mail co sem ti posilal v tvym poslednim tematu. to co potrebujes se da vyridit za 2 dny, bez regierungu.
Zaznamenáno
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« Odpověď #3 : Srpen 14, 2012, 11:48:26 am »

ahoj, mame, napis na ten mail co sem ti posilal v tvym poslednim tematu. to co potrebujes se da vyridit za 2 dny, bez regierungu.

Ahoj To je bomba ale neslo by to levneji?
Zaznamenáno
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« Odpověď #4 : Srpen 14, 2012, 11:52:22 am »

Co konkretne ta zaujima? Bola tu nedavno tema, kde se vsetko podrobne rozoberalo. Skus pohladat.
Dala som tam aj link na Regierung von Oberbayern, kde je popisane, co vsetko k tomu treba.
Ano to tema jsem oteviral ja *Dostatecna vyplata?*
Tvuj odkaz jsem si prosel neco malililinecko porozumel :-D ale mam problem.

Na me posledni  skole Bc.zachranar mi rekli ze nic takoveho nepotrebuji, ze obor ktery jsem vystudoval je akredivan EU... ale personalni zde v De na toto a na me kouka jak na blba

Dale pak zachranar dle legislativy vzdelani a pod. muze pracovat jak na zachranne sluzbe tak i ARO, Emergenci a Intenzivni pece. Ale zde to tak neberou nebo nechapou a berou mi zvdelani sestra (cekajici na annerkenung sestry) coz me dost degraduje
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #5 : Srpen 14, 2012, 06:11:32 pm »

Preco nezavolas na Regierung a nespytas sa tam priamo?
Staty EU ma na starosti Herr Joannides - 089 21762345
Ja nemam sajnu, ako tu uznavaju titul Bc. v zdravotnictve, lebo tu funguje vzdelanie trochu inak.
Tomuto snad rozumies, hovori to za vsetko:
"Eine „automatische“ Anerkennung gibt es bei den Berufsabschlüssen der  ausländischen Pflegekräfte bisher nicht. Es muss immer im Einzelfall geprüft werden, ob die ausländische Ausbildung im  Vergleich zur deutschen Ausbildung gleichwertig ist."
Proste musis ist cez urady, posudzovanie zdravotnickeho vzdelania je tu velmi prisne, aj ked si z EU statu.

Aj ked ti ponukaju mensi plat, mozno by si to mal zobrat aspon na zaciatok, aj kvoli ubytovaniu, lebo hladanie bytu v Mnichove je kapitola sama o sebe. Trva to trochu dlhsie.
Hned ako by si dosiel do Mnichova, vybavil by si si termin u Joannidesa, doniesol by si vsetky potrebne papiere a proste by si musel par tyzdnov cakat na rozhodnutie. V tvojom pripade by vobec nemal byt problem, typujem, ze do 2-3 tyzdnov ti dojde pozitivna odpoved a hned aj pribaleny nemecky diplom s nemeckou peciatkou a to ked predlozis zamestnavatelovi, okamzite je povinny ti vystavit novu zmluvu na adekvatnu poziciu za adekvatny plat. Hrat blbeho mu uz v tomto pripade nepomoze.
Myslim, ze ina cesta tu nie je.

A este by som dodala, ze poplatok za to cele je cca 50€ a nic viac. Sek ti pride tiez postou.
« Poslední změna: Srpen 14, 2012, 06:14:59 pm od covergirl » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2024 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.

Zahnarzt München