Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
22.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
22.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
22.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
23.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
23.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
23.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
24.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
24.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
24.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
25.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
25.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
25.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
26.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
26.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
27.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
27.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
27.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
28.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
28.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
28.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
29.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
30.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
31.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
31.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
31.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
31.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
01.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
02.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 14:00 H München(D) BRATISLAVA (SK) Košice(SK) 2 Mapa detail
04.11. 14:30 D München(D) Nové Mesto nad Váhom (SK) Košice(SK) 2 Mapa detail
04.11. 14:30 D München(D) Nové Mesto nad Váhom (SK) Košice(SK) 2 Mapa detail
04.11. 14:30 D München(D) Nové Mesto nad Váhom (SK) Košice(SK) 2 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
15.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
16.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
17.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
18.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
19.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
20.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
21.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
22.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
23.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
24.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
25.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 13:00 D Stuttgart(D) Ulm (D), Augsburg (D), Salzburg (A), Linz (A), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Poprad (SK) Košice(SK) 6 Mapa detail
27.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
Celkem jízd: 134

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2013 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.